In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Конкурси] Твої подарунки: розігруємо Xiaomi business multi-functional shoulder bag

2018-01-09 11:11:39
7201 260

Привіт, Мі-Фане!!!
Ось і проминув Новий Рік та Різдво...
А отже час розповідати про подарунки, які ви дарували, або отримували під час свят!
Подарунки в моїй родині цього року проходили під знаком Мі.
Так батьків буде зігрівати холодними зимовими вечорами чай, приготований у Mijia Kettle
А інтернет в моїй оселі підтримуватиме Mi Wi-Fi Router 3

А що до тебе, Мі фане?

Маєш безліч подарунків після новорічних свят, але не знаєш куди їх покласти?
В нас є стильний замінник мішка Діда Мороза - рюкзак Xiaomi business multi-functional shoulder bag. З ємністю в 26 літрів, безліччю відділень та покриттям з захистом від води - всі твої подарунки будуть надійно збережені.
Бажаєш собі такий?
Виконуй умови:
●        Будь зареєстрованим на Mi Community;
●        В період з 09.01 по 14.01 розкажи про подарунки які ти отримав або подарував сам у святковий період в коментарі до цієї теми
Серед всіх, хто залишив коментар у цій темі ми розіграємо рюкзак Xiaomi business multi-functional shoulder bag
Не забувай ділитися цим дописом у соціальних мережах!!!

Результати розіграшу:
Дякуємо всім за те що поділилися своїми святковими подарунками. Ми дуже раді, що ви отримали чудові емоції та подарували їх близьким!!!
А особливо раді за користувача Yura 777. Він не тільки отримав у подарунок чудовий смартфон Mi A1, а й став переможцем нашого розіграшу!!!
Yura 777, рюкзак Xiaomi business multi-functional shoulder bag тепер твій!!!
Вітаємо!!!

Умови розіграшу


1. Розіграш триває з 09.01.2018 р по 14.01.2018 р на території України і проводиться на сайті Mi Community (https://c.mi.com/ua). Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
●      Бути зареєстрованимна сайті Mi Community;
●      Залишити коментар
в цій темі, де вказати які подарунки ти отримав або подарував протягом новорічних свят
2. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців розіграшу. Серед усіх учасників, які виконали умови даного розіграшу передбачені пунктом 1,2 цих Правил (станом на 14.01.2018 р. Включно), протягом 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу буде визначено переможця за допомогою сервісу Random.org.  Переможця буде оголошено на сторінці Mi Community https://c.mi.com/ua. Після оголошення результатів Переможець отримає Приватне Повідомлення на сайті Mi Community https://c.mi.com/ua та має підтвердити свою особу. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
5. За результатами розіграшу переможець отримує “приз”. Під «призом» в рамках даного розіграшу розуміється можливість Переможця придбати рюкзак Xiaomi business multi-functional shoulder bag за ціною 1 (одна) гривня.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community https://c.mi.com/ua,. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторскім і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.            Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.            Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3.            На доступ до своїх персональних даних;
4.            Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5.            Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6.            Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7.            На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.            Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9.            Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10.            Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11.            Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12.            Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13.            На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

2018-01-09 11:11:39
Favorites23 RateRate

Rookie Bunny

Iron._.tony | from Mi A1

#1

у моїй сім'ї багато mi-гаджетів , але , нещодавно, з,явився ще один pawerbank Xiaomi mi 2 10000mAh
2018-01-09 11:24:28

Pro Bunny

Джонні | from MI MAX 2

#2

Подарував любов та тепло своїм близьким, а також трошки грошенят))), щоб кожний сам обрав гаджет від Xiaomi, який йому потрібен))
2018-01-09 11:37:35

Master Bunny

Volodya | from Redmi 4

#3

Зараз до мене їде крутий Powerbank 2, це так сказати подарок собі) Отримав також в подарунок колонку Xiaomi Square Box від своєї любимої команди Mi Community ;)
2018-01-09 12:09:09

Pro Bunny

Yarovit | from Redmi Note 4

#4

Найкращий подарунок - коли вся родина вдома) Особливо - на свята!) А якщо сер'йозно - на подаровані гроші замовив собі годинник Xiaomi Amazfit Bip
2018-01-09 12:25:37

Semi Pro Bunny

Milevsk | from MI 5s

#5

Отримав в подарунок блютус колонку Xiaomi)
2018-01-09 12:31:35

Advanced Bunny

HINYA | from Redmi 4X

#6

Подарував mi band 2 та розумний нічник)
2018-01-09 13:00:20

Advanced Bunny

kovski | from Mi A1

#7

Есть рюкзак xaomi, браслет  mi band2 . Получил подарок смартфон xaomi A1:)
2018-01-09 13:07:59

Master Bunny

Boris mi fan | from Redmi 4

#8

Mijia Kettle был один из новогодних подарком. радуются все
2018-01-09 14:03:12
На День Народження сестрі (1 січня) подарував Bluetooth колонку від Xiaomi )))
2018-01-09 14:29:23

Rookie Bunny

beegees | from Redmi Note 4

#10

подарила любимому человеку redmi 4x, mi band 2  и mi quantie hybrid pro)
2018-01-09 14:43:26
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  8246

 • Threads

  362

 • Replies

  396

 • Points

  140548

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Check-in 70 jours
Check-in 100 jours
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new
Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list