In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

Вечірній Lewis
Subscribed
Subscribe

[Оффтоп] [Вечірній Lewis] Епізод 3: Розбираємось в екосистемі Xiaomi [Спецвипуск!]

2017-11-30 00:00:00
6075 82
Доброго вечора, Мі-Фани!
З вами знов “Вечірній Lewis” - колонка, де ми встановлюємо прямий зв’язок Мі-Фанів в Україні зі штаб-квартирою Xiaomi в Пекіні.
Минулого разу ми розмовляли про презентацію продуктів Xiaomi, а сьогодні в нас ще одна цікава тема про улюблену компанію.

На презентації в Києві Донован Сан наголошував, що Xiaomi більше ніж виробник смартфонів.
І це дійсно так. Xiaomi - це найбільший у світі технологічний інкубатор!

Тож давайте розберемося разом з чого складається Xiaomi!
Xiaomi спирається на 3 основних стовпи:
 • Пристрої, що включає смартфони та Смарт ТВ
 • Інтернет сервіси, такі як ігрові , відео сервіси та фінансові продукти
 • Mi-екосистему, нашу платформу для Інтернету речей і тисячі пристроїв.
Все це зони інтересу нашої компанії, що мають значний потенціал для зростання.

Як побудована екосистема Xiaomi
Поширеною є думка, що Xiaomi випускає все. Насправді, більшість таких продуктів - діяльність компаній, в які інвестує Xiaomi. Якщо ви зазирнете на Mi Home, то побачите, що більшість продуктів продаються під власними брендами. Компанія 8H займається всім для сну, Cottonsmith спеціалізується на спідній білизні, а One Wine - на вині. При цьому кожна компанія залишається цілком незалежною.
Окрім цього, Xiaomi також надає їм доступ до унікальної платформи Mi Home, яка одночасно і магазин, і засіб керування для розумних пристроїв, і краудфандинг - все в одному місці для того, щоб зробити інновації доступними для кожного.
Та якщо вони забажають продавати свої продукти окремо та просувати свої власні бренди - вони можуть це робити. Приклади таких компаній як 1More та Amazfit, які вже відомі по всьому світу не тільки як партнери Xiaomi, а й як успішні незалежні компанії лише підтверджує цей факт.
Хоча не всі компанії бажають вийти за межі китайського ринку, Xiaomi активно сприяє тому, щоб цікаві продукти ставали доступними користувачам по всьому світу. В тому числі за допомогою бренду Mijia. В перекладі з китайської це слово буквально означає Розумний будинок Mi. В цьому випадку Xiaomi приймає значну участь на всіх етапах створення продукту, допомагає при просуванні та розповсюдженні.

Як скоро можна побачити всі продукти Mijia та партнерів в Україні?
Продукти під брендом Mijia вже з’являються на українському ринку і скоро їх стане ще більше, оскільки ми працюємо над тим, щоб запуск продуктів на міжнародних ринках відбувався швидше.
Продукти від партнерів також вже присутні на полицях авторизованих Mi Store і не тільки. Можливо в недалекому майбутньому ви також почуєте і про інші бренди, що представлені на платформі Mi Home.
Є велика кількість факторів, що впливають на час появи продукції на ринку. Але основним, є те, що більшість компаній, які ви можете побачити на платформі Mi Home - такі ж молоді, як і сама Xiaomi, а тому адаптація їх продукції займає певний час.

Тому якщо ви знаєте про цікавий продукт з платформи Mi Home, але його ще нема на полицях найближчого магазину - не засмучуйтесь, можливо саме зараз спеціалісти вже працюють над тим, щоб зробити його доступним для вас.

А чи користуєтесь продуктами екосистеми ви, Мі-фани? Можливо у вас є улюблені екосистемні продукти?
Діліться в коментарях вашими улюбленими продуктами екосистеми, а в період з 29.11 по 08.12. Серед всіх хто залишив коментар в цій темі ми розіграємо екосистемний продукт:
IP Камеру Mi Home Security Camera 1080P

Умови розіграшу

1. Розіграш триває з 29.11.2017 р по 08.12.2017 р на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
●      Бути зареєстрованимна сайті Mi Community;
●      Залишити коментар в цій темі, де вказати назви продуктів Екосистеми Xiaomi, які вам подобаються найбільше
2. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців розіграшу. Серед усіх учасників, які виконали умови даного розіграшу передбачені пунктом 1,2 цих Правил (станом на 08.12.2017р. Включно), протягом 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу буде визначено переможця за допомогою сервісу Random.org.  Переможця буде оголошено на сторінці Mi Community. Після оголошення результатів Переможець отримає Приватне Повідомлення на сайті Mi Community та має підтвердити свою особу. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
5. За результатами розіграшу переможець отримує “приз”. Під «призом» в рамках даного розіграшу розуміється можливість Переможця придбати IP Камеру Mi Home Security Camera 1080P за ціною 1 (одна) гривня.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторскім і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.   Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.            Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3.            На доступ до своїх персональних даних;
4.            Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5.            Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6.            Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7.            На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.            Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9.            Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10.            Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11.            Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12.            Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13.            На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Rate

Number of participants 1 Experience +3 Pack Reason

View Rating Log

2017-11-30 00:00:00
Favorites21 RateRate
Вечірній Lewis
Ця рубрика - прямий зв'язок Мі-Фанів Україні зі штаб-квартирою Xiaomi. Новини, обговорення та конкурси.
6 Article Description     124 Subscribers
Subscribed
Subscribe

Master Bunny

Moccirdus | from Mi-4c

#1

Зубна щітка Xiaomi Doctor B 
2017-11-30 02:02:26
Пользуюсь наушниками MI Piston, в паре со смартфоном Redmi 2.  Удивило, что в разделе улучшения звука есть эти наушники. Xiaomi рулят!
2017-11-30 02:05:01
Пользуюсь наушниками MI Piston, в паре со смартфоном Redmi 2.  Удивило, что в разделе улучшения звука есть эти наушники. Xiaomi рулят!

2017-11-30 02:05:18
Мені подобраться набір із серії розумний будинок Mi security home kit та IP Camera Mi home security
2017-11-30 02:53:13

Super moderator

юрійMiFan | from Redmi Note 2

#5

з еко системи поки що лише подовжувач. але не проти Мі security  з усіма датчиками і ІР камерами) взагалі багато цікавих речей в Еко) Набор Aqara Smart Bedroom Set. Mijia Smart Home Set. IP-камера YI Home 2 International Edition .IP Камеру Mi Home Security Camera 1080P
2017-11-30 04:47:37

Semi Pro Bunny

Milevsk | from MI 5s

#6

Смартфон Mi5s. Наушники Mi Hybrid Pro. Браслет Mi band 2. Банка Mi PowerBank 2 20000mAh. Окуляри віртуальної реальності)
2017-11-30 04:55:45

Advanced Bunny

Neket | from Redmi Note 4

#7

Использую Mi WiFi router mini и redmi note 4х
2017-11-30 04:59:28

Master Bunny

Boris mi fan | from Redmi 4

#8

redmi 4 prime pover bank на 5000 и 16000 mah miband2 redmi 4a mi speaker mi гарнитура mi piston mi wifi router
2017-11-30 05:52:06

Master Bunny

Скеля | from Redmi Note 4

#9

Мені подобається  мій телефон Xiaomi Redmi Nod 4. Іншу продукцію не пробував, тому не
знаю яка вона. Хоч на вигляд непогана. Також є багато позитивних відгуків про товари.
2017-11-30 06:10:44

Mi Comm team

Ilya Kotlyarov | from Redmi 4X

#10

У користуванні: Redmi 4X; Action Camera Yi; Mi Piston Fresh; Mi Band 2; Mi Wi-Fi Router 3; Mi Powerbank 5000 mAh
2017-11-30 06:13:56
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Lewis.L

Admin

 • Followers

  1786

 • Threads

  16

 • Replies

  353

 • Points

  4874

Beta Tester
MIUI 8
India 2nd year
100K members
APP scratch card
2016 Diwali with Mi
3 Days Check-In
7 Days Check-In
Shake!!Shake!!
Lucky Draw No.
2016 Christmas
2016 #ThrowbackwithMiComm
New Home
Newbie Member
Вечірній Lewis
Mi Fan Club
New Home
Are you OK?
Redmi Note 5
Настоящий Mi фан
Throw Back with Mi 2018

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list