In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Аксесуари

[Огляд та Розпакування] Xiaomi Mijia Mi Metal Pen ручка, яка не підведе

2017-10-17 19:52:06
2453 3

Вітання усім шанувальникам народного бренду. Завдяки моїй дівчині моя колекція продуктів Xiaomi поповнилася чудовою ручкою Xiaomi Mijia Mi Metal Pen.Чесно кажучи сам собі я б її не придбав оскільки не є прихильником різноманітних "наворочених" ручок, мені і звичайної кулькової вистачає. Але оскільки вона в мене з'явилась, давайте оглянемо її і можливо я до кінця огляду зміню свою думку про неї.

Технічні характеристики:
Габарити: 143х9,5мм;
Товщина лінії письма: 0,5 мм;
Вага: 26 г;
Колір корпусу: срібний або золотий;
Колір чорнила: чорний, синій, червоний;
Стрижень: Premec;
Чорнило: MiKuni;
Механізм: автоматичний, поворотний. Витримує 50 000 обертань;
Wi-FI: немає;
Bluetooth: немає;

Упакування
По традиції огляд розпочнемо з упакування. Коробка в якій знаходиться ручка виготовлена з картону. Спереду коробки нанесене зображення самої ручки, а ззаду технічні характеристики. Що стосується Mi Metal Pen то її розмістили на картонній підставці. Також варто зазначити, що ручку помістили в невеличкий поліетиленовий пакетик.

Дизайн
Минулого року Xiaomi випустила свою першу ручку Mi Pen, а вже цього року з'явилася її вдосконалена версія Xiaomi Mijia Mi Metal Pen. Різницю між двома ручками видно з самого початку. Розпочнемо з корпусу, який на відміну від попередньої версії виготовлений з анодованого алюмінію (стійкий до корозії) . Кліпса на ручці виготовлена зі сплаву цинку. Окрім того на кліпсі розмістили логотип Mijia. Ручка доступна в двох кольорах: срібному і золотому. Стосовно розмірів ручки, вони залишились незмінними, а саме: довжина 14 см., товщина 9,5 мм. Вага трохи збільшилася, склавши 26 грамів. В середині ручка не змінилася, оскільки стержень (діаметром 0,5 мм) був також виготовлений швейцарською фірмою Premec.

Як працює?
Mi Metal Pen проста у використанні. Для початку роботи потрібно повернути верх ручки на 120 градусів по годинниковій стрілці. Чорнило всередині ручки не засихає, навіть якщо воно не використовується протягом тривалого часу.  До слова, як і в попередній версії ручки, чорнила випускаються японською фірмою Mikuni.

Ціна
На aliexpress ціна Mi Metal Pen складає 6 доларів 29 центів. Вартість збільшується, якщо купляти додаткові стержні. На розетці ціна 239 гривень. До слова стержні на aliexpress можна замовити, як синього так і червоного чи чорного кольору.

Висновок
На початку я був скептично налаштований до цієї ручки але варто визнати, що покористувавшись нею деякий час я залишився задоволений нею. Під час довгого використання Mi Metal Pen рука не втомлюється, що для мене дуже важливо. Ця ручка надійний інструмент для письма, який відповідає потребам навіть самих вимогливих "письменників"))).

Переваги
Стиль (особливо за таку ціну)
Металевий корпус
Приємно тримати в руці

Недоліки
Поки не виявив

2017-10-17 19:52:06
Favorites RateRate

Semi Pro Bunny

Elnino13 | from Redmi 3S

У самого є така ручка. Дуже задоволений нею.
2017-10-18 04:10:31

Wizard Bunny

Bakhtiiaroff | from MI 5

А можете добавить к обзору образец написанного ей текста. Заинтересован в покупке такой ручки для подписи деловых документов.
2017-10-28 18:15:49
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Advanced Bunny

DoK1987 | from Redmi Note 4

Ціна вау         
2017-11-21 03:48:26
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

keramzit

Pro Bunny

• Followers

54

• Threads

37