In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

[MIUI Soru-Cevap] Xiaomi black shark helo? miui 12 güncelleme dil ve ses sorunu?

2022-06-25 21:20:32
93 3
Xiaomi black shark helo?
miui 12 güncellemesi sonrası
Dil ses sorunu?
Bu cihaz hiçbirzaman global olamayacak mı? İngilizce ve Çince seçeneğinden öteye gitmedi.

Miui 12 güncellemesinden sonra güncelleme almadı yenilenmedi..

Miui 12 güncellemesi sonrası telefonun ses desibeli düştü. Gümbür gümbür oyun telefonu olarak tanıtıldı aletten ses çıkmıyor..

1- Nasıl Türkçe yaparım.
2- Nasıl sesi eskisine döner ( ses aksamındaki parçaları orjinelleri ile değiştirdim halen aynı ve bu sorunu herkes yaşamış)
3- *#*#.... #*#* gibi code numralarının hiçbiri çalışmıyor.
4- Android 12 sürümünü sorunsuz nasıl kurabilirim..

Bana yardımcı olabilecek var mı? Yol yöntem değil şu sırayla şunları yap diye tarif ederseniz çok sevinirim.
2022-06-25 21:20:32
Favorites RateRate

Pro Bunny

Reelin | from app

@Erencan_Yılmaz_75 Türkçe yapmanın bir yolu vardı siz biliyor musunuz hocam?
2022-06-26 05:25:32
Kullanıcı adını nasıl değişiyoruz?

Pro Bunny

Barış burucu | from app

hocam magisk modülleri ile yapılabilir farklı forumlarda paylaşım yaptım ama burda paylaşmak yasak ufak araştırma ile bulabilirsiniz çok basit bı islem
2022-06-26 12:53:49

Pro Bunny

Barış burucu | from app

Android 12 konusunda ya MIUI port rom kurarsınız MIUI 13 android 12 veya tavisyem aosp 12.1 romlara bakmanız özelden yazarsanız yardımcı olurum hocam
2022-06-26 12:54:47
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6226813652

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

0

5