Selam Mi 11 Kullanıcıları.!
Mi 11 [venus] için Android 12 tabanlı MIUI 13 Kararlı V13.0.6.0.SKBEUXM güncellemesini sunmaktan çok memnunuz. Güncelleyici uygulamasından denetlemeyi unutmayın. Eğer gelmemiş ise bekleyin çok yakın zamanda sizin de OTA'nıza düşecektir. Beklemek istemeyenler için OTA ve Recovery (Güncelleyici uygulaması üzerinden, PC gerektirmez) Linkleri ;

RECOVERY:  bağlantı linki, dokunun.!Lütfen güncellemeyi indirmeden önce Ayarlar/Telefon Hakkında// kısmından
Rom'unuzu kontrol edin. Yanlış Rom yüklemeye çalışmak başarısız olur.
MI - Global ROM
CN - Çin ROM
IN - Hindistan ROM
ID - Endonezya ROM
RU - Rusya ROM
EU - Avrupa ROM
TR - Türkiye ROM
LM - Latin Amerika ROM
Mi Community Türkiye bünyesinde TR/MI/EU Rom güncellemeleri paylaşılır.
Güncellemeden önce VERİLERİNİZİ YEDEKLEYİN.
Geliştirici/Beta veya özel ROM'lardan geçiş yapıyorsanız, temiz bir flaş gerekir ve bu, tüm verilerinizi siler. Bu, cihazınıza ciddi bir zarar gelmesini önlemek için önerilir.


Yazılım Bilgileri
Cihaz: Mi 11 [venus]
Kanal: Avrupa Kararlı
Android Sürümü:12
MIUI Sürümü: V13.0.6.0.SKBEUXM
Bu sürüm ile alakalı hataları, hata çözümlerini ve benzeri durumlarını bu gönderi altında tartışınız, ek konu açmayınız.
Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir. Eğer manüel yükseltmek istemiyor iseniz OTA güncellemesini bekleyiniz.
Yeni güncellemeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Hizmetler Geri Bildirim uygulaması aracılığıyla bildirmekten çekinmeyin . Hata raporları için lütfen ekran görüntüleri ve/veya videolar (varsa) ekleyin.