In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

İpuçları ve Püf Noktaları

[İpuçları] gelin birlike xiaomi cihazlar ayarlarını şık ve sade yapalım.

2022-06-07 19:04:18
2302 19
Bildiğiniz üzere android özgür bir platform ve her telefon için farklı ayar var. Fakat bu durum bazen bizleri yoruyor. Bunun için birlikte aşağıdaki ayarları yaparak telefonumuzu sade şık ve daha pratik olarak ayarlayalım.

1 )
Öncelikle ayarlar-uygulamalar-uygulamaları yönet-sistem başlatıcı yı bulun ve sürüm bilgilerinde release yada alfa yazar.
Hangi sürüm adı yazıyorsa o sürümün öncelikle en son apk sını indirmemiz gerekir.
link veremiyorum APK MİRROR XİOAMİ yazınca çıkan ekranda sistem başlatıcıyı bulana kadar aşağıya inin ve en son sürümü indirip kurun.Böylece en güncel launcher kullanmış olacaksınız.
2)Sonra tekrar ayarlar-ana ekran-simge boyutunu en büyük olarak ayarlayın-son kullanılan öğerler kısmına girip yatayı seçin tavsiyeler açıksa bunu kapatın.
3)ayarlar-her zaman açık ekran-bildirim efektine girip-ekranı yak olarak ayarlayın-uyandırmak için kaldırı açın
4)ayarlar-ekran-karanlık modu seçin-ardından daha fazla karanlık mod seçeneğini girip-çıkan 2 ayarı kapatın-yenileme hızı varsa en yükseğe çıkarınayarlar-ana ekranı klasik olarak seçin ve aramayı açmak içi yukarı kaydırı kapatın

5)ayarlar-bildirim kontrol merkezi-kontrol merkezi tarzı-yeni sürümü seçin
6)ayarlar-telefon hakkında-mıuı sürümünün üstüne tıklayın-mıuı 12 yada 13 yazısının üst üste tıklayın ek güncelleme özelliklerini açın-güncelleme ayarlarından  güncellemeyi önceden alı seçin-
7)xiaominin diğer uygulamalarının da apk sını indirip güncelleyebilirsiniz. Bu tamamen sie kalmış.
8)googel playden activity launsheri indirin-çalıştırın-açılınca en aşağıya kadar inin ve tekrar yukarı yavaşsa çıkarın uygulaması kasasını görene  kadar.uygulama kasasıan girin ve 6 sıradaki ayara tılayın önünüe widgetler gelecek. Bu widgetleri ana ekrana ekle deyin ve ana ekranınızı sade düzenli oalrak ayarlayın.widgetleri ana ekrana eklemek için uygulama kasasını açmanız gerekir.işiniz bitince kapatın.
9)tüm işiniz bitince ana ekran düzenini kitleyin.10)tüm bunlar yapılınca resimlerdeki gibi düzenle ve temiz bir arayüzün ve telefonunuz olacak.

2022-06-07 19:04:18
Favorites10 RateRate

Semi Pro Bunny

Burakkk | from app

resimler yok? :)
2022-06-07 20:02:11

Advanced Bunny

TOLGA AYDOĞAN Author | from app

yüklüyorum fakat bir türlü yüklenmiyor
2022-06-07 20:02:45

Advanced Bunny

Burakkk
resimler yok? :)

Ana Ekranları Alalım :)  https://c.mi.com/thread-4083105-1-0.html
2022-06-07 20:05:23

Master Bunny

C&K-6372134891 | from Redmi Note 8 Pro

Simge boyutunu en büyük seçmenin mantığını anlayamadım. Bunu yapmanın artısı nedir?
- Resimleri yorumlar bölümüne ekleyebilirsiniz
2022-06-07 20:47:19

Semi Pro Bunny

Burakkk | from app

sistem başlatıcınin güncel sürümünü yükledim ayarlar dili ingilizce oldu   daha sonra tekrar eski sürüme geçtim güncellemeleri kaldira basıp Türkçe'ye dönmedi . Türkçe ye  nasıl geri cevirebilirim ?
2022-06-07 22:26:03

Advanced Bunny

Burakkk
sistem başlatıcınin güncel sürümünü yükledim ayarlar dili ingilizce oldu   daha sonra tekrar eski sürüme geçtim güncellemeleri kaldira basıp Türkçe'ye dönmedi . Türkçe ye  nasıl geri cevirebilirim ?

bende ingilizce olmadı tam olarak hangi sürümü yüklediniz yazar mısınız
2022-06-07 22:26:47

Semi Pro Bunny

Burakkk | from app

yanlış anlaşılma:) güvenlik uygulamasinida guncellemistim ondan kaynakliymis
2022-06-07 22:35:03

Semi Pro Bunny

Burakkk | from app

suankievcut sistem başlatıcı ile APK mirrordaki sistem başlatıcı arasında gözle görülür bir değişim varmı acaba ?
2022-06-07 22:35:45

Advanced Bunny

Burakkk
suankievcut sistem başlatıcı ile APK mirrordaki sistem başlatıcı arasında gözle görülür bir değişim varmı acaba ?

animasyon hızında var
2022-06-07 23:08:57

Semi Pro Bunny

Burakkk | from app

TOLGA AYDOĞAN
animasyon hızında var

teşekkürler
2022-06-08 04:41:53
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

TOLGA AYDOĞAN

Advanced Bunny