In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] РОЗІГРАШ Redmi Note 11 в Telegram – Кидай виклик очікуванню!

2022-01-29 00:08:58
33587 29


Привіт, Xiaomi-фане!

Глобальна презентація смартфонів серії Redmi Note 11 вже позаду! Попереду на нас чекає українська прем’єра новинок. І хоча ми точно знаємо, що час непереможний, а от з очікуванням боротися можна! Тож кидай виклик очікуванню разом з нашим новим конкурсом та вигравай Redmi Note 11 з нагоди запуску новинки в Україні!

Отже, умови розіграшу.
1. Підпишись на офіційний канал Xiaomi Ukraine в Telegram.
2. Натисни кнопку «Беру участь», що знаходиться під розміщеним на каналі постом з оголошенням про розіграш.
Переможця буде визначено шляхом випадкового вибору спеціальним телеграм-ботом 18.02.2022 р., о 18:00.

Бажаємо всім удачі!

Детальні умови конкурсу.
1. Розіграш (далі – Акція) триває з 28.01.2022 р. до 18.02.2021 р. на території України, крім зони ООС та Автономної Республіки Крим. Щоб взяти участь в Акції, потрібно:
 • підписатися на офіційний канал Xiaomi Ukraine в Telegram;
 • натиснути кнопку «Беру участь», що знаходиться під розміщеним на каналі постом про розіграш.

2. В Акції НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В Акції можуть брати участь користувачі, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даної акції.
4. Порядок визначення переможців Акції. Серед усіх учасників, хто виконав умови Акції, передбачені пунктом 1 цих Правил, станом на 17:59 18.02.2022 р., о 18:00 за допомогою спеціального телеграм-бота буде визначено 1 переможця. Результати Акції буде оприлюднено на сторінці Xiaomi Community та у Telegram-каналі. Переможцю буде додатково направлено сповіщення в особисті повідомлення в Telegram. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання «призу».
5. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» в рамках цієї Акції розуміється можливість придбати товар за ціною 1 (одна) гривня. «Призом» є Redmi Note 11 4/64 GB. Загальна кількість призів: 1 шт. Один переможець отримує один «приз». Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право впродовж гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продукті. Отримання рекламного призу не дає права клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару в будь-який спосіб (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання «призу». «Приз» може бути відправлено у найближчий до переможця магазин Xiaomi Store/АЛЛО або найближче відділення поштового оператора/поштою України на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу Акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено за зазначеними переможцем даними (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець має пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання «призу» переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінці в соціальній мережі. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін, в порядку, передбаченому п.3 цих правил, він втрачає своє право на отримання «призу».
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і можуть вплинути на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшу офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшу і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови Акції можуть бути змінені за рішенням Організатора (АЛЛО).

 • Беручи участь в зазначеному вище розіграші, учасники дають свою згоду Організатору – ТОВ «АЛЛО» – на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, – з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дають свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана учасниками. Власником наданих учасниками персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
 • Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 • Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 • На доступ до своїх персональних даних;
 • Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 • Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
 • Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 • Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
 • Відкликати згоду на обробку персональних даних;
 • Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 • На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.2022-01-29 00:08:58
Favorites22 RateRate

Grand Master Bunny

hatim57 | from app

#1

2022-01-29 00:59:23

Pro Bunny

6178263407 | from app

#2

Телеграм! Це вже цікаво! Всім удачі!
2022-01-29 01:26:42

Advanced Bunny

Vlad Czernowitz | from Redmi Note 9 Pro

#3

Чому не видно скільки людей бере участь? Кількість переглядів є, підписників також, а учасників акції - ні
2022-01-29 02:00:20
Invalid floor, the posts have been deleted #4

Master Bunny

Пси | from app

#5

всем удачи
2022-01-29 06:53:36

Pro Bunny

Sergei Mariupol | from app

#6

Удачи всем!!!
2022-01-29 11:14:13
Норм!
2022-01-29 13:08:44

Wizard Bunny

LimitLess13 | from app

#8

удачі всім учасникам
2022-01-29 22:46:03

Pro Bunny

sascha2010 | from Redmi Note 8 Pro

#9

Удачі всім
2022-01-31 05:52:16

Grand Master Bunny

Sugi Surya | from MI MAX 2

#10

Удачи всем
2022-02-02 07:27:02
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Andrew K

Mi Comm team

 • Followers

  1239

 • Threads

  143

 • Replies

  45

 • Points

  1330

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Місія здійсненна
7 років MIUI
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 Тем
MIUI
Антивірус MIUI
Telegram
Are you OK?
З Великоднем!
Newbie Member
З Днем Незалежності України!
Mi Explorer Challenger
Xiaomi Number One In Ukraine
Case is OK
Make your choice
Mi Band History
Fortune’s Global 500
З Днем Незалежності!
Моторошний Хелловін
Results of the year
TikTok
Mi Flash Live
Хелловін 2020
Мі-батл: Епізод 1 – Битва браслетів
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Mi-ресурси 2020
Мі-батл: Епізод 3
Мі-батл: Епізод 4
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list