In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] РОЗІГРАШ Redmi Note 11 Pro 5G для підписників нашого Instagram! – Заціни новинку першим!

2022-01-28 00:22:25
15135 269
Привіт, Xiaomi-фане!

Як тобі нова серія смартфонів Redmi Note 11? Який з них сподобався тобі найбільше? І хоча треба почекати, поки новинки приїдуть в Україну, перший сюрприз від нас вже тут – розіграш тільки-но представленого Redmi Note 11 Pro 5G! Флагманська камера, турбозарядка 67 Вт та енергоефективний процесор – цей смартфон пропонує чимало крутих характеристик, і саме ти можеш стати одним із перших його власників в Україні!

Виконуй прості умови та перемагай:
• підпишися на сторінку Xiaomi Ukraine в Instagram;
• залиш будь-який коментар під акційним постом.

Розіграш триває з 27.01.2022 р. до 17.02.2022 р.

Акційний пост виглядає так:

Redmi Note 11 Pro 5G готовий прийняти будь-який виклик:
– 108 Мп камера професійного рівня;
– AMOLED-дисплей з частотою оновлення 120 Гц;
– батарея 5000 мА•год з турбозарядкою 67 Вт;
– процесор Snapdragon 695;
– лінійний мотор по осі Z;
– стереодинаміки.

Бажаємо всім удачі!

Детальні умови розіграшу
1. Розіграш (далі – Акція) триває з 27.01.2022 р. до 17.02.2022 р. на території України, крім зони ООС та Автономної Республіки Крим, і проводиться в соціальній мережі Instagram. Щоб взяти участь в Акції, потрібно:
• підписатися на сторінку Xiaomi Ukraine в Instagram;
• залишити будь-який коментар* під акційним постом.
* Кількість коментарів необмежена!
2. Сторінка учасника Акції повинна бути реальною, заповненою та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил Акції. В Акції НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В Акції можуть брати участь користувачі, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даної Акції.
4. Порядок визначення переможців Акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної Акції, передбачені пунктом 1 цих Правил (станом на 17.02.2022 р. включно), впродовж 5 робочих днів за допомогою сервісу Random (або Getcombot) буде визначено переможця . Результати Акції буде оголошено на сторінці Xiaomi Community та у Stories на офіційній сторінці Xiaomi Ukraine в Instagram. Переможцю буде додатково направлено повідомлення на його сторінку в соціальній мережі. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання «призу».
5. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» в рамках даної Акції розуміється можливість придбати товар Redmi Note 11 Pro 5G за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 1 шт. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право впродовж гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продукті. Отримання «призу» не дає права клієнту на повернення грошових коштів за нього або обмін на аналогічний. Мета надання «призу» клієнту – реклама товару в будь-який спосіб (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то «приз» може бути замінено на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання «призу». «Приз» може бути відправлений у найближчий до переможця магазин Xiaomi Store/АЛЛО або найближче відділення поштового оператора/поштою України, на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. Важливо пам’ятати, що відправлення «призу» буде здійснено на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання «призу» переможець повинен пред’явити документ, що підтверджує його особу та ІПН.
7. Зручний варіант отримання «призу» переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінці в соціальній мережі. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін, в порядку, передбаченому п.3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор Акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в цій Акції.
9. Організатор Акції не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників Акції і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови Акції можуть бути змінені за рішенням Організатора (АЛЛО).

Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду Організатору ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних поштовим операторам/пошті України, іншим транспортно експедиторським і кур’єрським організаціям та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Організатора ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044, м. Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044, м. Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб’єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
 • Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 • Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 • На доступ до своїх персональних даних;
 • Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 • Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
 • Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 • Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
 • Відкликати згоду на обробку персональних даних;
 • Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 • На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.


2022-01-28 00:22:25
Favorites41 RateRate

Moderator

maksdroider | from app

#1

Бажаю успіхів!
2022-01-28 00:49:58

Advanced Bunny

Джон Крамер36 | from Redmi Note 9 Pro

#2

бажаю всім учасникам успіху та гарного настрою
2022-01-28 01:16:45

Rookie Bunny

6538470767 | from app

#3

Пушка-ракета
2022-01-28 01:41:18

Rookie Bunny

1696304908 | from app

#4

Апарат хороший мне нравится
2022-01-28 02:27:34
Invalid floor, the posts have been deleted #5
Invalid floor, the posts have been deleted #6

Master Bunny

kliks | from app

#7

всем участникам удачи аппарат интересный
2022-01-28 13:52:50

Rookie Bunny

fisher777 | from Redmi Note 8 Pro

#8

всім учасникам успіху!
2022-01-28 15:13:40

Rookie Bunny

6281401717 | from Redmi Note 9 Pro

#9

Бажаю успіхів
2022-01-28 15:23:26
Круто!!!
2022-01-28 16:39:40
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Andrew K

Mi Comm team

 • Followers

  1239

 • Threads

  143

 • Replies

  45

 • Points

  1330

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Місія здійсненна
7 років MIUI
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 Тем
MIUI
Антивірус MIUI
Telegram
Are you OK?
З Великоднем!
Newbie Member
З Днем Незалежності України!
Mi Explorer Challenger
Xiaomi Number One In Ukraine
Case is OK
Make your choice
Mi Band History
Fortune’s Global 500
З Днем Незалежності!
Моторошний Хелловін
Results of the year
TikTok
Mi Flash Live
Хелловін 2020
Мі-батл: Епізод 1 – Битва браслетів
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Mi-ресурси 2020
Мі-батл: Епізод 3
Мі-батл: Епізод 4
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list