In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

POCOPHONE

[Dyskusja] kupno POCO X3 PRO

2022-01-20 19:46:24
302 11
Witam. Chcem zamienić swojego prawie 2etniego Redmi Note 8 pro na nowy telefon. Zastanawiam się nad POCO X3 PRO, lecz strasznie odstrasza mnie działanie MIUI. W RN8PRO po aktualizacji baterie mega zzera, jest dużo bugów, kwadratowe, powolne i zacinające się dymki na messangerze i wiele innych. W tej cenie ciężko o coś lepszego, pytanie do was. Jak myślicie, czy Xiaomi zrobi coś z MIUI, bo ostatnio ta nakladka ma straszne opinie .  Jeszcze pytanie, jak dlugo bedzie wspierany ten telefon , chodzi o aktualizacje, jakby nie patrzec, w marcu ten telefon bedzie mial rok, a ja go chcem kupic na ok. 2 lata
2022-01-20 19:46:24
Favorites RateRate
ja bym brał i się nie zastanawiał, bo nie dość, że niedługo Poco X3 Pro dostanie MIUI 13, to dodatkowo ta wersja nakładki dostaje bardzo dobre opinie w Chinach
2022-01-20 20:04:17

Semi Pro Bunny

Sebadobrychłopak Author | from app

mogę mieć s20fe, ale nie podoba mi się opinia o baterii
2022-01-20 22:39:24
Sebadobrychłopak odpowiada, dnia 2022-01-20 15:39:24
mogę mieć s20fe, ale nie podoba mi się opinia o baterii

no niestety bateria tam to żart... ale skoro możesz sobie pozwolić na s20fe, to czemu nie wziąć POCO F3? Tez Amoled z odświeżaniem, lepsza wydajność niż w s20fe (i lepsza niż w Poco x3 Pro). Chociaż aparat z pewnością gorszy w Poco, no ale to kwestia na czym Ci zależy w telefonie :)
2022-01-20 23:04:18

Advanced Bunny

Dorcia. | from app

jak masz PLN to bież Samsunga 3 lata aktualizacji w poco może dostaniesz aktualizacje albo nie biorąc pod uwagę moje doświadczenie z xioami to pewnie dostaniesz miui 13 i zapomnij o innych aktualizacjach
O ile ta będzie działać jak należy  
Znając firmę xioami marne szanse.
A swoją drogą Samsunga pomimo mniejszego ogniwa działa dłużej jest dobrze zoptymalizowany
2022-01-21 02:22:18

Master Bunny

PanMaruda | from app

Wersja 12.5.* większości zjada baterię jak szalone....
2022-01-21 03:29:06
DawidBier.pl - Wiedza i pasja. Każdy pracuje na swoje "Ja"

Pro Bunny

Janiszu | from app

Dorcia.
jak masz PLN to bież Samsunga 3 lata aktualizacji w poco może dostaniesz aktualizacje albo nie biorąc pod uwagę moje doświadczenie z xioami to pewnie dostaniesz miui 13 i zapomnij o innych aktualizacjach

działa dłużej od czego? Poczytaj opinie użytkowników Samsunga na temat optymalizacji i czasu działania na baterii... Xiaomi nie ma tylu wkurzonych użytkowników na czas pracy co Samsung...
2022-01-21 03:44:19

Pro Bunny

Janiszu | from app

Dorcia.

dla przykładu - pierwszy wpis na forum Samsunga jak wpiszesz w Google "Samsung s20 fe sot" to przeczytasz, że po roku ma niecałe 4 godz sot... ja po roku użytkowania Mi10T i grania kilka godzin codziennie i ładowania często 2 razy dziennie mam 8 godz sot bez problemu minimum.... też mi optymalizacja w Samsungu, a i inne wpisy potwierdzają to...
2022-01-21 03:55:18

Advanced Bunny

Agencik | from app

nie wiem o czym piszesz. poco X3 pro mam od dnia premiery i nic z tego co piszesz nie zauważyłem. bateria po całym dniu 74%, niczego nie wyłączam, ładowanie szybka ładowarka Xiaomi z zestawy lub szybkim powerbankiem za 10usd z Ali od 2%do 100% w pół godzinki niecałe, same plusy zero zacięć i problemów a zrezygnowałem z RN 10t pro.
2022-01-21 04:33:18

Rookie Bunny

6451351593 | from app

ja kupiłem i przez pierwszy weakend próbowałem go spowolnic niedało sie polecam go bardzo. pozatym na dniach ma sie pojawic na niego miui 13 na androidzie 12 mysle ze to powinno załatwic sprawe.  problem jast tylko z bateria. mysle ze kwadratowe dymki w mesengerze to bzdzina która ma odstraszyc <br>
2022-01-21 05:10:44

Semi Pro Bunny

Sebadobrychłopak Author | from app

pójdę chyba w Realme GT Neo 2 . zrazilem się do Xiaomi po na kładce strasznie
2022-01-21 17:19:15
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Sebadobrychłopak

Semi Pro Bunny

• Followers

16

• Threads