In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Serisi

[Diğer] sim etkinleştirme hatası yardım

2022-01-19 09:21:55

218 12

Moderator

glBAHAR | from Redmi Note 9 Pro

cihaz çin'e mj atmaya çalışıyor, hattınız yurtdışına kapalı ise onu açın, işlemden sonra kapatabilirsiniz, ekstra ücret yansıyacağını unutmayın lütfen.
2022-01-19 12:33:46
Reply Report

Moderator

ugurkaya5858
hattım yurtdışına açık ama olmuyor

ara ara deneyin lütfen, sunucular meşgul olabiliyor, bildiğim kadarıyla her deneme ücrete yansıyor.
2022-01-19 17:29:30
Reply Report

Moderator

digitalb
sim de kisler yoksa sim kişileri paylaşma yaptıysan görmez ben hattımı degistirdim gene olmadı.kisileri tek tek sine yazdım.sorun bitti.

onunla alakalı değil, sim kartımda hiç kişi yok ve mi hesabım tanımlı, Google uygulandı kullanan telefonlarda sime erişim hâli hazırda bulunmuyor.
2022-01-19 17:30:54
Reply Report

Moderator

glBAHAR
onunla alakalı değil, sim kartımda hiç kişi yok ve mi hesabım tanımlı, Google uygulandı kullanan telefonlarda sime erişim hâli hazırda bulunmuyor.

bunu düzeltiyorum, şunu deneyin lütfen ayarlar/mi hesabı/Xiaomi cloud/uygulama verilerini senkronize et/kişiler/kapalı//
2022-01-19 17:35:27
Reply Report
  • Followers

0

• Threads

8

• Replies

13

97

150.000 Madalyası!
Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list