In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

[MIUI Soru-Cevap] Google discover yerine app vault yapmak istiyorum

2022-01-16 04:54:19

417 22

Pro Bunny

Arda Mert | from app

Cihazınızın Rom u sebebiyle sizde o özellik yoktur muhtemelen telefon hakkında kısmından ss atarsanız daha net konuşabilirim.
2022-01-16 16:03:34
Reply Report

Pro Bunny

Arda Mert | from app

Oktay71
telefonumda rom filan yok orijinal

Rom Cihazınızın Telefon hakkında kısmında MIUI sürümü yazan yerin karşısında (RKGMIXM) Yazan yere göre Rom şekillenir Sizin ki global Rom olduğu için sizde o özellik yok ben Endonezya Rom kullanıyorum ve bende her ikiside var.<br>
CH:China<br>
MI:Gloabal<br>
TR:Türkiye<br>
EU:Avrupa gibi gibi şekillenir.
2022-01-16 16:57:29
Reply Report

Pro Bunny

Arda Mert | from app

Oktay71
telefonumda rom filan yok orijinal

Ama şöyle birşey deneyebilirsiniz bu uygulama play Store da Xiaomi nin kendi yayınladığı orijinal uygulama bunu yükleyip deneyebilirsiniz.

from app

from app
2022-01-16 17:01:00
Reply Report

Pro Bunny

Arda Mert | from app

Arda Mert
Ama şöyle birşey deneyebilirsiniz bu uygulama play Store da Xiaomi nin kendi yayınladığı orijinal uygulama bunu yükleyip deneyebilirsiniz.

Yüksek puanlı olanı yükleyin Xiaomi nin 2 farklı uygulaması var bununla ilgili
2022-01-16 17:02:08
Reply Report

Pro Bunny

Arda Mert | from app

Oktay71
ikisinide yükledim hocam açılmıyor

O zaman malasef yapabilecek birşey yok Rom değiştirerek belki Bi ihtimal kullanabilirsiniz ama o işler tehlikeli ve telefonunuz çöp olabilir pek önermem ki zaten uygulama çekmecesi o kadar iyi bir özellik değil bence.
2022-01-16 17:37:37
Reply Report
  • Followers

3

• Threads

2

• Replies

73

279

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list