In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Serisi

[Diğer] Redmi 9 T Android 11

2021-12-09 01:33:34
191 8
Herkese merhabalar dün itibariyle redmi 9 t ye android 11 ve mıuı 12.5 gelmiştir pek bişey yok ama bi kaç özellikler gelmiştir
1 ses verme kısma rengi
2 Sanal Rem Desteği
3 performans modu
4 bildirim geliştirilmiş olarak
Saydığım bunlar eğer sizler yeni fark ettiğiniz varsa söyleyebilirsiniz
2021-12-09 01:33:34
Favorites RateRate

Pro Bunny

savaşçı_01 | from app

aynen kardeşim bunların bazıları yoktu kurcaldim telefonu ama ben APK olarak kurdum geldi sadece bildrim genişletildi göremedim dostum kameradan bile kısmışlar bunların vereceği güncellemeden hayır gelmez ben oyüzden güncelleme desteği kesildiğinde rot atarak bütün kamera herhengibir ne geldiyse kullanilama açaçagız  rotla benim arkadaşımın abisi rot atmayı biliyor ona versem atar bütün kısılmış özellikler gelir dostum ama garari bozulur ben oyüzden attırmıyorum yoksa şimdiye çoktan atmıştık  rot kardeşim rot kısılan kamerada verya herhangi bir özellik geldiyse kullanırız  yani rot bu yüzden kullanılıyor :) :)
2021-12-09 04:21:03

Rookie Bunny

Murar Author | from app

Aslında oda güzel ama güvenlik açısından pekiyi bulmuyorum bankacılık uygulama da problem sıkıntılı yaratır ayrıca şunu söyleyeyim samsung da da kısıtlama olarak güncelleme gönderiyor bütün modeller böyle malesef
2021-12-09 04:57:13

Pro Bunny

savaşçı_01 | from app

Murar
Aslında oda güzel ama güvenlik açısından pekiyi bulmuyorum bankacılık uygulama da problem sıkıntılı yaratır ayrıca şunu söyleyeyim samsung da da kısıtlama olarak güncelleme gönderiyor bütün modeller böyle malesef

evette dostum Samsung böyle yapmıyorki orta segmente böyle yapmıyor güncelleme neyse onu veriyorlar  yapcak birsye yok hayırlısı :):)
2021-12-09 05:59:50

Rookie Bunny

Murar Author | from app

Sağlık olsun ama ekran parlaklığını  cözememişler
2021-12-09 06:04:21

Advanced Bunny

filozof82 | from Redmi Note 6 Pro

Murar
Sağlık olsun ama ekran parlaklığını  cözememişler

aynen
2021-12-09 22:32:01

Rookie Bunny

Umut00 | from app

performans modu nasıl açılıyor? redmi 9 t de
2021-12-10 05:44:29

Rookie Bunny

Murar Author | from app

Performans modu pil güç tükeden dengesi sağlamaktadır pil ve performans bölümünden bakabilirsiniz
2021-12-10 07:40:03

Rookie Bunny

Umut00 | from app

Murar
Performans modu pil güç tükeden dengesi sağlamaktadır pil ve performans bölümünden bakabilirsiniz

baktım ama güncelleme gelmeden oncekiyle ayni pil ve ultra pil tasarrufu var
2021-12-10 14:29:38
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Murar

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

6

• Replies

20