In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Poznajmy się] Mi Fani , Nowi i Starzy i czas przeszły oraz przyszły. Co będzie dalej ?

2021-11-08 20:51:44
311 4
Przegladając Mi Comminuty dzisiej , natknołem się na zdjęcia z premiery Mi A3 i nawet już tam w 2019 roku śmigałem na salonach Warszaffskich

w czarnym T-Shircie Tommixowym :P No i oczywiście wtedy było pare kilo mniej :P

Jest ktoś znami jeszcze z tych zdjęć ?

Mi fani się zmieniają, ale wierność marki pozostaje . Patrząc na te zdjecie zadaje sobie dużo dziwnyc pytań , gdzie co nie którzy się podziali.
Okres pandemiczny był jaki był , przez co też się wyciszyłem przez te półtorej roku na forum , bo musieliśmy zamknąć jeden z naszych lokali :(

A teraz jest już gut , otworzylismy sie na nowo , nawet udało się spełnić małe marzenie związane z Xiaomi. Także po mału wracam na Mi Community

Ale dużo widze tu Nowych Mi Fanów także oficjalnie na nowo chce się z każdym przywitać i przy najbliższej okazji zbić piątke i porozmawiać na żywo :) Ostatnio byłem na premierze Xiaomi 11T pro , poznałem osobiście Pana @RuraSzczecin, troszkę przy frytkownicy pogawędziliśmy, pozniej z Adamem się spisaliśmyna browarka przy okazji nastęnej premeiry  ale dla mnie jako człowieka który lubi jest z natury ssakiem stadnym troszkę mało było i jest  ;)

Te forum nie tworzy marka , ale ludzie którzy tu są . Społeczność Xiaomi to nie tylko marka i gadżety , ale to styl życia i pasja  .

2021-11-08 20:51:44
Favorites RateRate

Mi Sports Team

szefo | from app

Część tak jak piszesz forum tworzą sami Fani raz jest lepiej a raz trudniej taka to społeczność jednakże wszyscy staramy się budować a nie dzielić ,łatwo jest coś zburzyć niż zbudować .
2021-11-08 21:41:33
szefo

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Tak Community to My ludzie, którzy tworzą tą społeczność, ale jak zawsze jest jakieś ale :) Ale tym co spaja lub motywuje do tego że tu jesteśmy jest marka Xiaomi, która nie jest byle firemką. Zauważyłem coś ciekawego na zdjęciu :D Czy tam nie ma kogoś znajomego ;) czy to nie przypadkiem RL9 :p
2021-11-09 04:21:13

Semi Pro Bunny

Anthony Rafael Stark Author | from app

ja tam widze @dkisiala z tyłu jak robi fote :)
2021-11-09 06:27:23
Od Mi Fana do własnego Mi Pointu.
https://instagram.com/konskyyy

Grand Master Bunny

Febron | from app

Ja tam widzę jeszcze dwie osoby. Co do Pana z brodą(chodzi o jednego), mogę się mylić, ale chyba nadal jest z naMi. No i jeszcze Pani na pierwszym planie. Tej już nie ma, albo tylko bywa.
2021-11-09 07:34:18
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Anthony Rafael Stark

Semi Pro Bunny

• Followers

44

• Threads

15

• Replies

136

832