In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Akıllı Robot Süpürge

[] Mop Pro+ haritalama hakkında

2021-11-03 19:50:28
367 3
Merhaba, tüm evi yeniden haritalamadan sadece bir odayı düzenlemek nasıl mümkün olabilir?

Koridorda bir kapının önünde eşik var artık ve sürekli oraya tırmanmaya çalışıyor.

2021-11-03 19:50:28
Favorites RateRate

Moderator

DaMgaSea | from Redmi Note 8 Pro

@Mİmar smodumuz musait oldugunda donus yapacaktir size. Yönlendiriyorum size ona etiketleyerek.
2021-11-03 21:21:12

Super moderator

Burak | from MI 9

haritada tek bir alani duzenlemek mumkun degil, esigin onune sanal duvar cizebilirsiniz ancak kapi oldugu icin bu sefer diger odalara gidemez. oda kapisi oldugunu dusunerek yazdim, zaten o kapidan hic gecmesi istenmiyorsa sanal duvar isinizi gorecektir
2021-11-03 21:23:20

Super moderator

Mİmar | from Mi 10

Burak
haritada tek bir alani duzenlemek mumkun degil, esigin onune sanal duvar cizebilirsiniz ancak kapi oldugu icin bu sefer diger odalara gidemez. oda kapisi oldugunu dusunerek yazdim, zaten o kapidan hic gecmesi istenmiyorsa sanal duvar isinizi gorecektir

ya da yeniden harita şok çözüm
2021-11-03 22:08:49
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6295878160

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

3

• Replies

1