In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

[MIUI Soru-Cevap] Miui 12.5 enhanced güncelledim yenilikler yok

2021-10-27 02:01:29

876 16

Master Bunny

Erencan_Yılmaz_75 | from Mi 9T Pro

6485233478
hocam güncelleme de enchaced yazmıyor bu enchaced güncellemesi mi?

Evet Enhanced güncellemesi,dil seçeneğini İngilizce yapın sonra güncelleme yeniliklerine bir daha bakın :)
2021-10-27 14:00:44
Reply Report
#MediaTek Dimensity 9000

Master Bunny

Erencan_Yılmaz_75 | from Mi 9T Pro

6485233478
yenilikler neler kısaca yazar mısınız ben pil kısmında değişiklik gördüm bide ram var başka göremedim

Sıvı depolama: Yeni depolama mekanizmaları, sistemin zaman içinde canlı ve duyarlı olmasını sağlar. Disk birleştirmenin verimliliği önemli ölçüde artırılıyor. Aylarca kullanımdan sonra bile performans güçlü kalır.
Atomize bellek:  Ultra ince bellek yönetimine odaklanarak RAM kullanımını daha verimli hale getirir. Uygulama belleğini bölerek ve önemsiz görevleri kapatarak, kendi geliştirdiği bellek yönetim mekanizması bellek kullanımını kolaylaştırır.
Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalar, sistem kaynaklarını kullanım senaryolarına göre dinamik olarak tahsis ederek cihazlarda sorunsuz bir deneyim sağlar. Çekirdek senaryolar sorunsuz ve tam olarak hızlandırılır, senaryoya göre mevcut kullanıcılar tarafından algılanan en belirgin süreçlere öncelik verilir ve arka planda belirli uygulamaların etkisi en aza indirilir. Güç tasarrufu iyileştirilirken CPU kullanımı azaltılır.
2021-10-28 15:48:07
Reply Report
#MediaTek Dimensity 9000
  • Followers

0

• Threads

9

• Replies

32

141

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list