In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Rekrutacja

[] Spec od mediów społecznościowych Xiaomi poszukiwany!

2021-10-26 15:25:47
174 13
Cześć Mili!

Przychodzę dzisiaj do Was z bardzo ciekawą propozycją. Otóż sprawa jest prosta – praca szuka człowieka. I to nie byle jaka! Ba! Bynajmniej! Bardzo ciekawa, ekscytująca, pełna wyzwań i przede wszystkim rozwijająca!

Jaka praca, gdzie i o co w ogóle ten ambaras?
Xiaomi Polska, z biurem w Warszawie, rekrutuje obecnie Specjalisty ds. Mediów społecznościowych (Social Media Specialist). Tak jak wspomniałem, przytulne biuro firmy zlokalizowane jest w Warszawie, w samym centrum słynnego Mordoru. ;)

O samym Xiaomi chyba nie muszę za długo się rozpisywać – jak jesteście z nami na Mi Community to wiecie czym Xiaomi stoi. Jeżeli potrzebujecie krótkiego podkładu historycznego – Xiaomi powstało lekko ponad 10 lat temu z inicjatywy wizjonera Lei Juna. Skupia się na smartfonach i produktach ekosystemowych IoT. To również jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie w tym roku. A czy jest lepsze miejsce na poszukiwania kandydata idealnego? Chyba nie! Dlatego też wstawiam info również tutaj. ;)

Czym będzie zajmował się specjalista ds. mediów społecznościowych? Będzie przede wszystkim odpowiedzialny za szeroko pojęte tworzenie, koncentrując się na zaangażowaniu i zarządzaniu treścią na platformach społecznościowych takich jak TikTok, Instagram, Facebook, czy też YouTube.

Co w kluczowych obowiązkach?
Zabrzmi to może nieco oklepanie, ale muszę te parę rzeczy wymienić. ;) Przede wszystkim chodzi o współtworzenie sposobu komunikacji z Fanami marki w mediach społecznościowych właśnie. Co w tym ekscytującego? Przede wszystkim moc kreacji – to w Waszych rękach może być to co marka komunikuje i w jaki sposób to robi. Oczywiście to nie takie widzimisię – do kluczowych obowiązków należy również współdziałanie z pozostałymi członkami zespołu marketingu oraz zespołem regionalnym, wspólna realizacja długoterminowych strategii, implementacja planów marketingowych i tworzenie kampanii kreatywnych! No i oczywiście ktoś z Was może mieć okazję, aby zasiąść ramię w ramię z innymi ludźmi dzielącymi pasję do Xiaomi – między innymi ze mną oraz _doMIno_. ;)

To co ciekawe to fakt, że Social Media Manager – Kajetan – rozpoczął swoją przygodę w Xiaomi również za pośrednictwem Mi Community. Początkowo był fanem współtworzącym treści na forum – teraz może poniekąd kierować działaniami firmy w mediach społecznościowych. Czy to nie jest piękne? No jest! :)

Jakie wymagania?
No miło byłoby widzieć podkładkę w postaci powiązanej edukacji – poziom licencjata z obszarów komunikacji, czy też marketingu. ;) Super jakbyście w swoim portfolio mieli już jakieś doświadczone z zakresu mediów społecznościowych. To co jest mega istotne – osoby ubiegające się o to stanowiską muszą być kreatywne i powinny mieć poczucie estetyki i praktyczne podejście do rozwiązywania problemów. ;)

To tyle z czystej teorii. :) Jak można na stanowisko aplikować? Na przykład przez ogłoszenie na portalu LinkedIn, o tutaj. :)

Gorąco zachęcam do aplikowania! Może niebawem ktoś z Was będzie współtworzył Xiaomi w Polsce razem z naszym zespołem. ;)

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2021-10-26 15:25:47
Favorites1 RateRate

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

#1

Gdybym mieszkał w Warszawie to może bym złożył papiery. Niestety nie zamierzam się przeprowadzać :-) I chyba za stary jestem do takiej pracy :-)
2021-10-26 15:48:49

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

#2

JacoL7513
Gdybym mieszkał w Warszawie to może bym złożył papiery. Niestety nie zamierzam się przeprowadzać :-) I chyba za stary jestem do takiej pracy :-)

Pierwszą część rozumiem i mam dokładnie to samo, jeśli zaś chodzi o drugą część zdania, to nie ma czegoś takiego jak "Jestem za stary", wiek to TYLKO liczba, jeśli coś czujesz, to rób to bez względu na to ile masz lat, bo życie mamy tylko jedno.
2021-10-26 16:50:50
Aleksandrawu
Pierwszą część rozumiem i mam dokładnie to samo, jeśli zaś chodzi o drugą część zdania, to nie ma czegoś takiego jak "Jestem za stary", wiek to TYLKO liczba, jeśli coś czujesz, to rób to bez względu na to ile masz lat, bo życie mamy tylko jedno.

Tak jak piszesz... Wiek to liczba... A ja nie mieszkam w Warszawie, bo najzwyczajniej mnie nie stać. I z tego powodu nie zamieszkam ;-). Qrczaki nie mam licencjatu... Choroba... Bo bycie adminem kilku sieci i wdpółtworzenie i prowadzenie for się nie liczy... ;-D Dlatego powodzenia wszystkim chętnym życzę... :-)
2021-10-26 17:07:51
Stanowisko fajne, tylko daleko :)
2021-10-26 17:10:08

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

#5

Fajna praca.
2021-10-26 18:16:58

Master Bunny

Sławek M | from app

#6

Trochę za daleko. Trochę bardzo za daleko bo mieszkam w Anglii, ale może kiedyś. Życzę powodzenia wszystkim którzy aplikują :)
2021-10-26 18:23:33

Mi Gaming Team

mini21 | from app

#7

Widziałem na kilku portalach to ogłoszenie i aż mi się łza w oku świeciła że jestem na to za g.... mało wykwalifikowany bo praca zaje....
2021-10-26 18:47:45

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

#8

jak by się zdalnie dało to praca marzenie :)
2021-10-26 19:14:18

Mi Tech Team

Matiox | from app

#9

Bardzo fajna sprawa, niestety pierw muszę szkołę skończyć, może za parę lat :/
2021-10-26 20:14:26

Master Bunny

PanMaruda | from app

#10

Przekichane ma te spec, aby ładnymi słówkami zakryć nieudolność programistów Xiaomi...
2021-10-26 21:02:31
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

lewqos

Admin

 • Followers

  559

 • Threads

  145

 • Replies

  183

 • Points

  1598

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list