In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Technologia

[Dyskusja] Taka społeczność jest jedna i niepowtarzalna, a próby sklonowania karkołomne

2021-10-15 21:36:18

2,733 19

Admin

_doMIno_ Author | from app

Vergiliusz
Xiaomi wyrosło ze społeczności która już wtedy gdy jescze było MIUI stanowiła solidny trzon/podwaline do czegoś większego. Mimo, że Xiaomi powstało jako klon Apple dla mniej zamoznych i dlugo wzorowało się na firmie z Cupertino to w końcu definitywnie odcięło się od przyklejonej etykiety i wprowadza własne rewolucyjne rozwiązania.
Chciałbym zwrócić jednak uwagę iż społeczność związana z Xiaomi to nie tylko community ale też miuipolska.pl a także xiaomi.eu bo oni wszyscy bazują na MIUI a każda z grup ma rzesze użytkowników powiązanych z Xiaomi. To, że mamy poprawki, usprawnienia to zasługa między innymi tych grup bo bazują one na China Dev i zgłaszają błędy i poprawki w pierwszej kolejności.
Można spokojnie przyjąć że społeczność Xiaomi to:

Vergi , ale w wątku właśnie przywołuje miui polska
2021-10-15 22:33:36
Reply Report

Admin

_doMIno_ Author | from app

Vergiliusz
No wiem wiem widziałem, trochę to zdublowałem ale mi chodziło o to że Oni nadal sa, nie tylko od nich się zaczęło w Polsce ale nadal prężnie działają jak i xiaomi.eu i jak Xiaomi się rozrasta tak grupy rózne powiązane, nie tylko samo community.
Jeżeli jako community miałeś na myśli tez wszystkie w jakiś sposób z Xiaomi powiązane grupy, to kasuje moje wiadomości :D ale chciałem napisać bo być może rozumuje to po swojemu że Community to nie tylko grupa zrzeszająca ludzi  na forum o tej nazwie ale i wiele wiele innych.

dobrze mówisz :))
2021-10-16 00:02:14
Reply Report
100 MLN
Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list