Co by nie mówić i nie rzeszyć wazelina - to prawda że Xiaomi tworzy społeczność.
Odkąd byłem jeszcze członkiem forum Miui gdy to było jedynie nakładką systemową (potem chyba romem, nie pamietam już kolejności) zawsze można było liczyć na ludzi z całego świata.
I choć fanem Miui nie byłem (nie rozumiałem jak można korzystać z telefonu bez "drawera" i mieć taki chaos na każdej stronie) tak teraz miałbym problem z powrotem do innego systemu... głównie ze względu na społeczność a nie drawera :D.

Faktem jest, że za czasów forum Miui było jakoś tak... inaczej.
Chyba bardziej żywo, więcej się dział (a może tak tylko mi się wydaje) to nawet teraz mając porównanie z "community" konkurencji to i tak My wygrywamy i to u nas jakby działo się najwięcej.
Ale nie ma co ukrywać - to zasługa ludzi, czyli NAS.

Co do Miui Polska i Xiaomi.eu (czyli w sumie to samo tylko jedno bardziej dopasowane do PL warunków) - czasem zastanawiałem się czy zamiast oddzielnego forum nie powinni mieć swojego miejsca TUTAJ - na Mi Community jako dodatkowy dział czy coś - ale chyba ciężko by było utrzymać to w ładzie i składzie.

P.s. a co z EMUI?
Wiem że to nakładka konkurencji ale nazwa i wygląd sugerują że korzenia brało z Miui czyli można powiedzieć że od Xiaomi :D