Jeśli chcesz poznać nowy system Android, przeczytaj uważnie ten wątek i zgłoś się do rekrutacji.
Obecnie prowadzimy rekrutację testerów do następujących trzech modeli:

Mi 11 Ultra (Global Rom)
Mi 11 (Global Rom)
Mi 11i (Global Rom)

Rekrutatacja dotyczy tylko Globala a więc mając EEA nie załapiemy się.

Należy pamiętać, że Ci, którzy złożą wniosek o  przyjęcie na testera stabilnego MIUI, muszą wcześniej złożyć ponownie wniosek o  aktualizację Androida 12.

Użytkownicy którzy będą najbardziej aktywni  w tych testach mogą nadal zachować rangę beta testera i brać udział w kolejnych testach.
Każdy model rekrutuje tylko 200 użytkowników na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.
Musisz przeczytać przed złożeniem wniosku:

• To jest wątek rekrutacyjny testerów Mi Stable ROM dla Androida 12, a ten zespół będzie testował tylko Global Stable ROM, więc aplikuj, jeśli chcesz go przetestować. Prośba o przeniesienie do innego zespołu po selekcji nie będzie akceptowana

• Pamiętaj, że po złożeniu aplikacji nie wysyłamy żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Ale powiadomienia o wydaniu OTA zostaną podane na Telegram Channel https://t.me/Mi_Global_ Community

• Aby upewnić się, że możesz otrzymać aktualizację OTA, upewnij się, że Twoje urządzenie jest w MIUI Global Stable ROM podczas ubiegania się o rekrutację.

• Wypełnij poprawnie i dokładnie wszystkie wymagane dane, zwłaszcza swoje konto Mi.

• Proszę wykonać kopię zapasową danych przed aktualizacją [Obowiązkowe]
  • Uprzejmie prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich szczegółów.

• Uwaga :  aplikacja zostanie przejrzana, a następnie zostanie udzielone pozwolenie

• Jak sprawdzić wersję MIUI ROM:

2. Jako czerwone kółko pokazane na rysunku, wyświetlany jest znak : „MI” oznacza wersję globalną-11.XXX(***MI**)

Mi Stable Tester Requirements
  • Powinieneś mieć i używać wspomnianego smartfona; może aktywnie uczestniczyć w testach wersji stabilnej, opiniach i sugestiach.
  • Telefon powinien być zalogowany tym samym identyfikatorem, który wypełnił w formularzu rekrutacyjnym.
  • Powinien mieć dużą tolerancję dla problemów, być  chętnym do współpracy z inżynierami w kwestiach ze szczegółowymi informacjami.
  • Mieć możliwość odzyskania telefonu, gdy flashowanie nie powiedzie się i chcesz podjąć ryzyko w przypadku nieudanych aktualizacji.
  • Wnioskodawcy powinni mieć ukończone 18 lat.

Byłoby bardzo pomocne dla naszego zespołu, gdyby błędy były zgłaszane ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami za pośrednictwem aplikacji do przesyłania opinii. Sprawdź ten wątek, aby uzyskać więcej informacji. Zgłaszanie problemów za pomocą aplikacji Feedback