In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Flashing

[Dyskusja] Xiaomi Pad 5 i Pad 5 Pro 5g Miui Global

2021-09-17 23:29:17
222 6
Witajcie, zastanawiam się nad zakupem jedynego z tych tabletów ale jednym z wymogów jest polski język, czyli oprogramowanie w wersji global. I teraz rodzi się pytanie, gdzie mogę takie oprogramowanie pobrać? W internecie znalazłem tylko rom China i normalnie pomyślałbym że jeszcze rom global nie wyszedł, ale na Białorusi Pad 5 jest już sprzedawany z romem Global Russia, więc powinno się go dać pobrać. Gdzie mogę to zrobić?
2021-09-17 23:29:17
Favorites RateRate
Na Białorusi już w sprzedaży?
A Polska w najbliższych m-cach? Szok.
2021-09-17 23:44:16

Master Bunny

Sławek M | from app

kupujesz tablet w wersji globalnej i tyle jest global i jest język polski
2021-09-18 00:22:55

Rookie Bunny

1876118108 Author | from app

Tyle że na razie nie da się go nigdzie kupić w wersji globalnej tzn wersja tabletu jest jedna tylko oprogramowanie jest inne, przy zamawianiu z Chin - chińskie (bez polskiego języka) dlatego chciałbym kupić ten tablet z Miui China i wgrać Miui Global EU bądź Miui Global Russia (wersję z którą tablet jest sprzedawany na Białorusi)
2021-09-18 01:27:08
Poczekaj aż wyjdzie w PL :)
Zajrzyj na Miui Polska czy Xiaomi.eu - może ktoś już pracuje nad custom romem na ten tablet.
2021-09-18 01:48:39

Rookie Bunny

1876118108 Author | from app

MIUI Polska/xiaomi.eu nie ma zamiaru tworzyć pod ten tablet swojego oprogramowania(chyba że zmienią zdanie), jedyna nadzieja to wersja global (a Global Russia to raczej praktycznie to samo, więc bym je przełknął) Poczekam te kilka dni może uda mi się znaleźć odpowiednie oprogramowanie a jeśli nie to trudno trzeba będzie zaakceptować konieczność czyszczenia wszystkich danych z tabletu której chciałem uniknąć instalując od razu oprogramowanie global :) Jeśli chodzi o Xiaomi.eu to przedsiewezmę instalację tego oprogramowania na Mixie 4 którego również planuje kupić a który być może nie będzie miał swojej premiery poza Chinami
2021-09-18 04:11:39

Master Bunny

Sławek M | from app

ale jakby jest w wersji EU wydany to co za różnica dla ciebie czy EU czy Global
2021-09-18 21:50:40
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

1876118108

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads