In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note Serisi

[] Xiaomi telefonumda duvar kağıdı sığmıyor büyüyor

2021-09-08 01:43:56
274 7
Merhaba arkadaşlar hepinize öncelikle ben Xiaomi redmi note 9 pro modelini kullanıyorum ve çok rahatsız olduğum bir konu var telefonuma duvar kağıdı fotoğrafları indiriyorum çünkü  Xiaominin kendi duvar kağıdını kullanmak istemiyorum artık ama telefonuma indirdiğim duvar kağıdını telefona uygulandığımda fotoğraf büyüyor ve ekrana sığmıyor bu problemi çözebilen ya da çözmenin bir yolunu bilen birisi var mı varsa lütfen bana yardımcı olursa sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ederim.
2021-09-08 01:43:56
Favorites2 RateRate

Moderator

glBAHAR | from Redmi Note 9 Pro

farklı tema kullanıyorsanız orjinal temaya geçip deneyebilirsiniz.
2021-09-08 03:21:45

Rookie Bunny

Enes Öztürk Author | from Redmi Note 9 Pro

glBAHAR
farklı tema kullanıyorsanız orjinal temaya geçip deneyebilirsiniz.

telefonu aldığım günden bu yana telefonun orijinal temasını kullanıyorum ben telefonun orijinal temasını değiştirmeyi sevmem ama duvar kağıdı hem büyüme oluyor hem yakınlaşma problemi var cozebilsem muhteşem olacak ama olmuyor işte ama yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim
2021-09-08 03:24:25

Pro Bunny

Oğuzhan Ünsal | from Redmi Note 8

Enes Öztürk
telefonu aldığım günden bu yana telefonun orijinal temasını kullanıyorum ben telefonun orijinal temasını değiştirmeyi sevmem ama duvar kağıdı hem büyüme oluyor hem yakınlaşma problemi var cozebilsem muhteşem olacak ama olmuyor işte ama yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim

Acaba görüntü ekran için fazla büyük geliyor olabilir mi yani telefonun ekranın boy/en oranından dolayı olabilir mi?
2021-09-09 09:26:28

Master Bunny

Hacker7824 | from Redmi Note 8

fotoğraflar telefonun ekranını kaplamiyorsa kaplamayan kenarları telefonun çerçevesine denk getirene kadar fotoğraf büyütülür. Fotoğrafları kirpmayi ya da telefona uyumlu duvar kağıtları deneyebilirsiniz. Kendi çektiğiniz bir fotoğrafı koymak istiyorsanız fotoğrafı çekerken 4:3 yerine fullde çekebilirsiniz.
2021-09-09 12:15:10
Invalid floor, the posts have been deleted #5

Rookie Bunny

Oğuzhan Ünsal
Acaba görüntü ekran için fazla büyük geliyor olabilir mi yani telefonun ekranın boy/en oranından dolayı olabilir mi?

her fotoğrafta aynı sorunu yaşıyorum kendimde çeksem indirsemde büyüme ve yakınlaşma problemi oluyor çerçeveye sigmamasi veya başka dolaydan olduğunu pek zannetmiyorum en boy oranı da olduğunu pek zannetmiyorum öteki Xiaomi markalardada bu sorun varmış galiba arastirdigima göre
2021-09-10 03:41:12

Rookie Bunny

Hacker7824
fotoğraflar telefonun ekranını kaplamiyorsa kaplamayan kenarları telefonun çerçevesine denk getirene kadar fotoğraf büyütülür. Fotoğrafları kirpmayi ya da telefona uyumlu duvar kağıtları deneyebilirsiniz. Kendi çektiğiniz bir fotoğrafı koymak istiyorsanız fotoğrafı çekerken 4:3 yerine fullde çekebilirsiniz.

her fotoğrafta aynı sorunu yaşıyorum kendimde çeksem indirsemde büyüme ve yakınlaşma problemi oluyor çerçeveye sigmamasi veya başka dolaydan olduğunu pek zannetmiyorum en boy oranı da olduğunu pek zannetmiyorum öteki Xiaomi markalardada bu sorun varmış galiba arastirdigima göre
2021-09-10 03:42:06
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Enes Öztürk

Rookie Bunny

• Followers

1

• Threads

1

• Replies

3

62