In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Zgłoszenia

[] Medale za zameldowania :) propozycja.

2021-09-02 19:36:16
534 15
Witam.

Jak wszyscy wiedzą, na forum Mi community jest opcja Zameldowań dziennych.
Jedni się w to bawią inni nie. Jak wiemy za różną ilość zameldowań są medale.
Pamiętam, że na forum en.miui.com jak i miui.com co jakiś czas Moderatorzy z Adminami organizowali konkurs w którym były nagrody  za największą ilość zameldowań.
Proponuję aby Administracja Mi Community Polska wpłyneła na Mi Community Global aby wprowadzić dodatkowe medale za zameldowania. Np 2 lata 5 lat, 10 lat, 100 lat.

2021-09-02 19:36:16
Favorites1 RateRate

Master Bunny

Sławek M | from app

Oj szczerze wątpię by ktoś tyle dotrwał jak jeden rok jest ciężko wyrobić wątpię by ludzie mieli na to czas by ciągnąć takie meldowanie przez 2 lata np jak dla mnie okej by było jakby jeszcze były jakieś medale między 100 a 360 dni ale powyżej 360 jak dla mnie sensu nie ma nikt tyle nie dotrwa a jeszcze czasem bywają błędy przykładem był Pawelt któremu ponoć coś nie zameldowało i stracił ponad 200 zameldowanych dni jak dobrze pamiętam
2021-09-02 20:10:09

Mi Tech Team

Łukasz Author | from app

Uwierz mi, że ludzie już mają po 2-3 lata 😋
2021-09-02 20:11:53

Master Bunny

Sławek M | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1577147172Łukasz/url
Uwierz mi, że ludzie już mają po 2-3 lata 😋/quote

kto ma czas ten się bawi więcej medali to zawsze jakieś to urozmaicenie jak dla mnie to jestem za jakby coś takiego wprowadzili tylko tak jak pisałem miło by też było zobaczyć jeszcze jakieś medale między 100 a 360 dni
bo ten przeskok jednak trochę duży  
2021-09-02 20:17:25

Grand Master Bunny

Febron | from app

Podoba Mi się ta propozycja. Rzecz nie powinna urywać się po roku, jeśli ktoś zaproponował taką formułę zabawy. Rzecz również w tym, że niedomagania aplikacji(cały czas mam nadzieję, że przejściowe) pozwolą to osiągnąć. Jest wielu szczęśliwców posiadających medal year, jeszcze więcej jest tych którzy pukają do bram każdego dnia, a w odpowiedzi słyszą echo. Jestem na forum oficjalnie od <a href="tel:10042019">10.04.2019</a> r., a mam aż 51 kolejnych zameldowań. Nie przespałem. Nie odpuszczam. Może i Mimnie się uda. Wszak studniówki obchodziłem już trzy. Nigdy jednak nie uMiały zebrać się do kupy. Będę pukał dopóty, dopóki ktoś nie powie: Przypnijcie temu staruchowi medal, może wreszcie się odczepi. Matuzalem dziękuje za 100 lat. :-D Ps. Największy mój ciach to 247 dni. :-(
2021-09-02 20:30:50

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Febron
Podoba Mi się ta propozycja. Rzecz nie powinna urywać się po roku, jeśli ktoś zaproponował taką formułę zabawy. Rzecz również w tym, że niedomagania aplikacji(cały czas mam nadzieję, że przejściowe) pozwolą to osiągnąć. Jest wielu szczęśliwców posiadających medal year, jeszcze więcej jest tych którzy pukają do bram każdego dnia, a w odpowiedzi słyszą echo. Jestem na forum oficjalnie od <a href="tel:10042019">10.04.2019</a> r., a mam aż 51 kolejnych zameldowań. Nie przespałem. Nie odpuszczam. Może i Mimnie się uda. Wszak studniówki obchodziłem już trzy. Nigdy jednak nie uMiały zebrać się do kupy. Będę pukał dopóty, dopóki ktoś nie powie: Przypnijcie temu staruchowi medal, może wreszcie się odczepi. Matuzalem dziękuje za 100 lat. :-D Ps. Największy mój ciach to 247 dni. :-(

Mi na globalu udało się zaliczyć rok. Ale po 406 dniach, w piątek trzynastego sierpnia, zapomniałem się zameldować po raz kolejny. Niby wszystkie medale za meldowanie mam, ale szkoda, że nie będę mógł się pochwalić dłuższym stażem :-( Ale pomysł mi się podoba :-)
2021-09-02 20:40:33

Grand Master Bunny

Febron | from app

JacoL7513
Mi na globalu udało się zaliczyć rok. Ale po 406 dniach, w piątek trzynastego sierpnia, zapomniałem się zameldować po raz kolejny. Niby wszystkie medale za meldowanie mam, ale szkoda, że nie będę mógł się pochwalić dłuższym stażem :-( Ale pomysł mi się podoba :-)

Ty i bez stażu nie jesteś stażystą. Wszyscy o tym wiedzą. Na przyszłość jednak przed 13 każdego Miesiąca, szczególnie w piątek, nastaw wszystkie będące w zasięgu zegary, budziki. Uczul żonę. Przypomną. Czas zadać kłam przesądom. :-)
2021-09-02 21:10:20

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Witaj Łukaszu dawno Cię nie było albo byłeś w ukryciu ;). Kurcze ja mam. problem z. tym meldowaniem bo niby jestem codziennie ale nie zawsze kliknę w meldunek potem wydaje mi się że kliknąłem a nie kliknąłem i mam że mnie nie było bo jest luka w kalendarzu meldowań. Powinno to być bardziej zaautomatyzowane i samo powinno klikać. Wbijam na mi comm apka z. automatu melduje mnie. Obecny system jest przestarzały i niepostępowy. Xiaomi. będzie budowało auto elektryczne które będzie samo jeździło a ja się muszę manualnie meldować na forum. Kto to widział ;))
2021-09-02 21:13:36

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Febron
Ty i bez stażu nie jesteś stażystą. Wszyscy o tym wiedzą. Na przyszłość jednak przed 13 każdego Miesiąca, szczególnie w piątek, nastaw wszystkie będące w zasięgu zegary, budziki. Uczul żonę. Przypomną. Czas zadać kłam przesądom. :-)

Niby przesądny nie jestem. Urodzony 13, ale nie w piątek, tylko w niedzielę :-) Ale tak się jakoś złożyło z tym zapomnieniem o meldowaniu :-)
2021-09-02 21:31:00

Mi Sports Team

Serkovsky | from app

coś jako załoga mi sport team kombinujemy żeby wypalić ale zobaczycie z czasem :)
2021-09-03 01:16:56

Mi Tech Team

Łukasz Author | from app

Ktoś słyszałem tutaj ma miedzy 3 a 4 lata 😋 ja dobijam tylko do 2.
2021-09-03 01:54:09
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Łukasz

Mi Tech Team

• Followers

573

• Threads

162

• Replies

5808

49202