In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Informacje dla Fanów

[Ogólne] Było super, ale powinno być jeszcze lepiej!

2021-08-31 18:32:00
1178 22
Mili,

za nami pierwsze popandemiczne i oficjalne spotkanie Mi Fanów we Władysławowie.

Swoje podsumowania opublikowali Diana z Mi Foto Team, Krzysztof5791 z Mi Sports Team, a także RuraSzczecin. Swoje parę groszy dorzucę i ja, podbijając jednocześnie kilka pytań. Ciekawi jesteśmy Waszych odpowiedzi, bo albo potwierdzą albo zaprzeczą naszym pomysłom na formułę kolejnych mifanowskich spotkań. Pytań jest pięć. Odpowiedzi możecie dać tyle samo.  

Oficjalny start zaplanowany był na godz. 13:00, czyli na 13:30 : ) Ale reprezentacja Mi Fan Club Warszawa zameldowała się już rano na plaży, tuż przed Przystanią Xiaomi. Reprezentację spotkaliśmy, gdy lewqos i ja szliśmy do Przystani, żeby powtórzyć agendę i sprawdzić, czy wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Oczywiście, nie było, ale niech pozostanie tajemnicą co dokładnie : )) Na powyższym zdjęciu możecie zobaczyć reprezentację w koszulkach XIAOMI : )

Reprezentacja z Warszawy wręczyła adminom personalizowane worki. Mój mam z nickiem _doMIno_ nosiłem sumiennie przez cały dzień nie tylko we Władysławowie, ale również w poniedziałek po powrocie z Władysławowa. Prosta rzecz, ale cieszy bardzo, do tego bardzo praktyczna.

Wspomniałem, że oficjalna część zaczęła się o 13:00, czyli o 13:30 od obiadku. Poślizg z prostej przyczyny. Musiał dojechać Poznań i Gdańsk. Po rybce i frykasach wróciliśmy do Przystani na prezentację ekosysteowych nowości. Pokazano m.in. najnowszą elektryczną hulajnogę Mi Electric Scooter 3 i router AX9000. Ci, którzy uważnie słuchali, mogli wygrać pierwsze gifty : )

To wszystko jednak był rozgrzewką przed faMiliadą. Dwa pięcioosobowe zespoły stanęły do pojedynku. Były cztery rundy. Każda zawierała od 6 do 8 pytań, które pośrednio i bezpośrednio dotyczyły Xiaomi. Na zdjęciu po przeciwnych stronach stanęli mini21 i Krzysztof5791. Zasada prosta. Kto pierwszy uderzył w dzwonek, ten pierwszy odpowiadał na pytania.

Rywalizacja była pasjonująca. Na zdjęciu jeden z zespołów w trakcie narady. Jaką stolicę Mi Fani odwiedziliby najchętniej? Oczywiście po to, by wykonać zdjęcia smartfonem Xiaomi. Najwięcej Mi Fanów wskazało Rzym, a potem Paryż. Były też pytania o najchętniej oglądane gatunki filmowe przez społeczność Mi Community. Ale najdłużej Mi Fani dumali nad pytaniem o to, do czego służy Mi Watch.

Jeśli drużyna spudłowała z odpowiedziami trzy razy, głos przechodził do drugiego zespołu. Tak było kilka razy. Na prowadzenie wychodził raz jeden, raz drugi team. Do końca rywalizacji nie sposób było przewidzieć kto wygra.

Nasi koledzy z Mi Comm, którzy podróżowali wzdłuż wybrzeża przez całe wakacje, kurczowo trzymali i pilnowali prezenty wyczekując filnego wyniku. Wiecie, kto zgarnął główną nagrodę?

Zespół w składzie: Kryształowa Szklanka, Eryk, RuraSzczecin, Pierek i Krzysztof5791?

Czy drugi team: mini21, Diana, Hanusia, Ola, Andrzej? A zresztą! Jakie to ma znaczenie? Ważniejsza od wygranej była dobra zabawa, do której mogli dołączyć także pozostali plażowicze z przystani.

Tak się stało w ramach rozgrywki #XiaomiLepsze. Zasady były równie proste. Uczestnicy rywalizowali w parach. Ten, kto podał więcej lepszych argumentów za wylosowanym produktem Xiaomi, przechodził do dalszej rundy. Jury była publiczność nagradzająca oklaskami.

Świetnie radził sobie Andrzej wywołując salwę śmiechu i uznania, gdy polecał m.in. frytkownicę (albo inny produkt, nie pamiętam :)

Ale brawa nie mniejsze zebrał mini21. Mikołaj, który prowadził zabawę, momentami nie mógł ustać na scenie : ) Ja tylko dodam, że #XiaomiLepsze decyzją publiczności wygrała osoba spoza Mi Community. Serca zdobyła, gdy zachwalała szczoteczkę soniczną od Xiaomi. Zwycięzca stwierdził, że szczoteczka nie porysuje podłogi, no chyba że spadnia na podłogę : )))

Po zabawie przyszedł czas na kolację, a potem karaokę. Sporo osób, sporo kawałków do zaśpiewania. Wśród odważnych Mi Fani.

Na warsztat wzięli Mój jest ten kawałek podłogi! A że piętro wyżej były odkurzacze Xiaomi, trzeba było tylko chwycić za urządzenie i posprzętać przy okazji scenę!

Zabawa finiszowała przezd 22:00. Na zdjęciu Diamentowa Szklanka i Eryk. Pozdrowienia! Nagrody szykowane ;) Mamy nadzieję, że pandemia nie pokrzyżuje planów i prędzej niż później znów się spotkamy. A nawet jeśli pokrzyżuje, chcemy zebrać odpowiedzi. Pozwolą upewnić się, czy formuła kolejnego mifanowskiego spotkania można, a nawet trzeba oprzeć na kilku punktów, które połączą przyjemne z pożytecznym.

Zobaczmy, co z tego wyjdzie ;)

_doMIno_
Multiple Poll thread: ( Maximum5 choices ) Total 33 Users Voted This Poll has ended.

78.79% (26)

60.61% (20)

54.55% (18)

81.82% (27)

78.79% (26)
Submit
2021-08-31 18:32:00
Favorites8 RateRate

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

mnie się udało wybrać 5 z 5 i wysłać a miało być 2 z 5 czy coś poknociłem?
2021-08-31 18:46:50

Admin

_doMIno_ Author |

Tomek081 odpowiada, dnia 2021-08-31 12:46:50
mnie się udało wybrać 5 z 5 i wysłać a miało być 2 z 5 czy coś poknociłem?

dokladnie mozna zagłosowac na wszystko :))
2021-08-31 18:53:13

Mi Sports Team

szefo | from app

zagłosowane:))
2021-08-31 18:56:35
szefo

Grand Master Bunny

Febron | from app

Wzięło i poszło.
2021-08-31 18:57:24

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Głos oddany. I znowu będzie problem w domu, że się nie odzywam.
2021-08-31 18:59:43

Mi Foto Team

@dpol | from app

Głos oddany ;-)
2021-08-31 19:00:17
Adam
Pytania są tendencyjne... ;-D))) głos oddany... ;-)
2021-08-31 19:14:00

Admin

lewqos |

Ja swój również mam i dziękuję za ten cudowny upominek! :)
2021-08-31 19:55:16

Mi Gaming Team

mini21 | from app

Meh, znów się łezka zakręciła.<br>
Głos oddany .
2021-08-31 19:57:34
Głos oddany :) Fajnie tak powspominać kolejny dzień :D

Kto nie widział występu na karaoke, to jest tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=4z3X_f5u1Tk

Plecaki niech dobrze się noszą, a kocyki są zajefajne i ciepłe :P  
2021-08-31 20:10:51
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

_doMIno_

Admin

100 MLN

Read moreGet new

Mi Comm APP