In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Mi FLASH LIVE vol.5! Розіграш в прямому ефірі!

2021-08-20 23:29:58
6043 44


Вітаю, Мі-фани!

Поспішаю повідомити, що вже 26 серпня, о 15:00, ми чекатимемо вас на нашій черговій LIVE-трансляції Mi FLASH LIVE vol. 5! Як і завжди, вона не обійдеться без приголомшливого ​​розпродажу, розіграшу крутих подарунків та цікавих гостей.
Mi FLASH LIVE! Тільки під час трансляції у вас буде унікальна можливість придбати новинки Mi Electric Scooter 3 та Redmi Buds 3 Pro за спеціальною ціною, а також інші екосистемні товари зі знижками! Кількість телефонів обмежена, тому не пропустіть свій шанс і стежте за початком розпродажу!

Розіграш!
Серед тих Мі-фанів, хто залишить цікаві коментарі* в чаті трансляції у YouTube, випадковим чином буде розіграно три призи:

1. Електросамокат Mi Electric Scooter 3
2. Навушники Redmi Buds 3 Pro - 2 шт.

* Коментарі, що міститимуть ненормативну лексику, порушуватимуть правила використання YouTube, Facebook та Mi Community, буде відфільтровано та виключено з участі у розіграшу.

З нетерпінням чекаємо всіх на онлайн-трансляції 26 серпня, о 15:00, на нашому YouTube!
Проведемо час цікаво і з користю!

Детальні умови:
1. Конкурс (далі – Акція) триває 26.08.2021 р. під час трансляції Mi FLASH LIVE на території України, крім зони ООС та Автономної Республіки Крим, і проводиться в чаті трансляції на відеохостингу YouTube. Щоб взяти участь в Акції, потрібно у визначений термін написати коментар в чаті трансляції Mi FLASH LIVE:
* кількість коментарів від одного учасника необмежена; коментарі, що містять ненормативну лексику, порушують правила використання YouTube та Mi Community, буде відфільтровано та виключено з участі у розіграшу.
2. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організатора** і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В Акції можуть брати участь користувачі, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даної акції.
4. Порядок визначення переможців Акції. Серед усіх учасників, які виконали завдання у відповідності до П.1 цих Правил в період, вказаний в П.1 цих Правил (включно), та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 26.08.2021 р. включно), 26.08 впродовж спеціального стріму адміністрацією Mi Community послідовно буде визначено 3 (трьох) переможців. Після оголошення результатів кожен з переможців отримає повідомлення. Надати зворотню відповідь та підтвердити особу переможці мають впродовж п’яти днів з моменту отримання повідомлення. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання «призу».
5. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів – Mi Electric Scooter 3 чи Redmi Buds 3 Pro – за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: Mi Electric Scooter 3 – 1 шт.  Redmi Buds 3 Pro – 2 шт. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право впродовж гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продукті. Отримання рекламного призу не дає права клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару в будь-який спосіб (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання призу. Порядок отримання «призу». «Приз» може бути відправлений у найближчий до переможця магазин Mi Store/АЛЛО або найближче відділення поштового оператора/поштою України, на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. Важливо пам’ятати, що відправка «призу» буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання «призу» переможець повинен пред’явити документ, що підтверджує його особу та ІПН.
7. Зручний варіант отримання призу переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінці в соціальній мережі. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін, в порядку, передбаченому п.3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9 Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшу офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшу і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови Акції можуть бути змінені за рішенням Організатора (АЛЛО)..

** Організатором Конкурсу є ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду Організатору ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних поштовим операторам/пошті України, іншим транспортно експедиторским і кур’єрським організаціям та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Організатора ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044, м. Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044, м. Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб’єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1. Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
2021-08-20 23:29:58
Favorites31 RateRate

Semi Pro Bunny

SAV_7 | from app

#1

Хоть бы не точности и ошибки в условиях исправили🤔 п2. какая страница должна быть открыта и 25.05 какого года будут выбраны победители?
2021-08-21 00:22:11

Rookie Bunny

Denis28 | from Redmi Note 7

#2

Супер.
2021-08-21 00:48:03

Master Bunny

Tammy_85 | from Redmi 8

#3

це вже цікаво
2021-08-21 01:14:55
это интересн
2021-08-21 01:53:15

Rookie Bunny

6488945523 | from app

#5

Люблю розиграші
2021-08-21 02:26:20

Master Bunny

Konstantin.K_UA | from Redmi Note 5A Prime

#6

SAV_7
Хоть бы не точности и ошибки в условиях исправили🤔 п2. какая страница должна быть открыта и 25.05 какого года будут выбраны победители?

YouTube-страница. И открыт список подписок. Победителей оглашают обычно прямо во время трансляции.
2021-08-21 03:45:09

Rookie Bunny

GoGoShlion | from app

#7

Цікаво послухати
2021-08-21 05:10:12

Semi Pro Bunny

SAV_7 | from app

#8

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1816509496Konstantin.K_UA/url
YouTube-страница. И открыт список подписок. Победителей оглашают обычно прямо во время трансляции./quote

Догадки это не правила, а в данном случае это не точность.
К тому же, причем тут открытый список подписок? В условиях не указано, что необходимо быть подписанным на Ютуб канал! Только "интересный комментарий" хотя и тут не ясна степень интересности, по которой его посчитают интересным )))
2021-08-21 06:51:42

Rookie Bunny

6335393136 | from app

#9

З днем незалежності українці
2021-08-21 07:27:20

Advanced Bunny

Sidorenko89 | from app

#10

очень интересно
2021-08-21 12:18:56
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Dara Zhelezniak

Mi Comm team

 • Followers

  1184

 • Threads

  97

 • Replies

  12

 • Points

  708

3 Days Check-In
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Відгадай Мі-гаджет за його описом
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом.

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list