In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Akcesoria

[Dyskusja] mi true wireless earbuds basic 2 

2021-08-20 15:57:38
873 11
Witam. Jest jakaś apka, która pokazuje poziom naładowania pudełka ładującego słuchawki?
2021-08-20 15:57:38
Favorites RateRate

Mi Tech Team

DinoMi | from app

Chyba nie ma, ale jak telefon z Miui to powinno samo czasami wyświetlać stan naładowania po podłączeniu słuchawek. Niestety u mnie to się wyświetla nieprzewidywalnie. Nie po każdym połączeniu słuchawek.
2021-08-20 18:53:07

Master Bunny

Sławek M | from app

DinoMi
Chyba nie ma, ale jak telefon z Miui to powinno samo czasami wyświetlać stan naładowania po podłączeniu słuchawek. Niestety u mnie to się wyświetla nieprzewidywalnie. Nie po każdym połączeniu słuchawek.

niestety ta technologia puki co działa chyba tylko na earphones'ach a nie na earbuds'ach
2021-08-20 19:15:29

Master Bunny

Sławek M | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1598934938DinoMi/url
Chyba nie ma, ale jak telefon z Miui to powinno samo czasami wyświetlać stan naładowania po podłączeniu słuchawek. Niestety u mnie to się wyświetla nieprzewidywalnie. Nie po każdym połączeniu słuchawek./quote

po każdym tylko czasami trzeba dłużej poczekać z otwartym etui ładującym niekiedy sam je posiadam
2021-08-20 19:16:10

Mi Tech Team

DinoMi | from app

Sławek M
po każdym tylko czasami trzeba dłużej poczekać z otwartym etui ładującym niekiedy sam je posiadam

U mnie niestety nie po każdym, niezależnie jak długo się czeka. Niedoczytałem że chodzi o earbuds-y.
2021-08-20 19:29:15

Master Bunny

Sławek M | from app

DinoMi
U mnie niestety nie po każdym, niezależnie jak długo się czeka. Niedoczytałem że chodzi o earbuds-y.

to w takim razie nie wiem od czego to zależy ale i tak na owych słuchawkach jest dioda LED które posiadasz i ona sygnalizuje że bateria jest słaba w etui + w ustawieniach bluetooth pokazuje się naładowanie słuchawek więc nawet jeśli animacja się nie zawsze pojawia to i tak są sposoby by wiedzieć jaki jest stan naładowania
2021-08-20 19:59:50

Mi Tech Team

DinoMi | from app

Sławek M
to w takim razie nie wiem od czego to zależy ale i tak na owych słuchawkach jest dioda LED które posiadasz i ona sygnalizuje że bateria jest słaba w etui + w ustawieniach bluetooth pokazuje się naładowanie słuchawek więc nawet jeśli animacja się nie zawsze pojawia to i tak są sposoby by wiedzieć jaki jest stan naładowania

Sposoby są, ale jednokolorowa dioda na pudełku niewiele daje. Podobnie w telefonach. Dawniej były trójkolorowe i to miało sens.
2021-08-20 20:25:42

Master Bunny

Sławek M | from app

DinoMi
Sposoby są, ale jednokolorowa dioda na pudełku niewiele daje. Podobnie w telefonach. Dawniej były trójkolorowe i to miało sens.

tam w instrukcji było chyba że jeśli szybciej się świeci to znaczy że jest słaba bateria ale i tak dziwne rozwiązanie miałem mi true wireless earphones 2 i tam była 2 kolorowa jak się na czerwono świeciła to słaba bateria i to miało większy sens
2021-08-20 21:46:03
niestety nie ma takiej możliwości.  Pytanie naładowanie czego pokazuje zakładka bluetooth😀
2021-08-20 23:36:17
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Master Bunny

Sławek M | from app

Krzysztof5791
niestety nie ma takiej możliwości.  Pytanie naładowanie czego pokazuje zakładka bluetooth😀

naładowanie słuchawek
2021-08-21 00:19:43

Master Bunny

Sławek M | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=6187653595Krzysztof5791/url
niestety nie ma takiej możliwości.  Pytanie naładowanie czego pokazuje zakładka bluetooth😀/quote

attach7739405/attach

Niestety tylko tej słuchawki która jest bardziej naładowana a nie obu ale jeśli zawsze korzysta się z obu słuchawek jednocześnie to jak najbardziej ta opcja jest przydatna
2021-08-21 00:20:02
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Sebadobrychłopak

Semi Pro Bunny

• Followers

16

• Threads

53

• Replies

222

1025