In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

RN8PRO po aktualizacji do Android 11 MIUI 12.5.2

2021-08-17 13:59:54

673 14

Master Bunny

Sławek M | from app

u mnie bez problemów ale jak taki to problem to możesz do mnie napisać na prywatnej wiadomości to ci pomogę przywrócić poprzednią wersję ewentualnie jeszcze zapytam a robiłeś reset do ustawień fabrycznych jest to dość sporą aktualizacja + zmiana androida na wersję 11 i po takich większych aktualizacjach powinno się robić reset do ustawień fabrycznych
2021-08-17 16:11:41
Reply Report

Master Bunny

Sławek M | from app

Sebadobrychłopak
może samo się ustabilizuje?

szczerze daj temu jeszcze max tydzień jak nic się nie zmieni to hard reset jeśli hard reset nic nie zmieni tak jak pisałem możesz do mnie napisać a pomogę ci wgrać starszą wersję
2021-08-17 18:56:50
Reply Report

Master Bunny

Sławek M | from app

Vergiliusz
Prawda, po aktualizacji mam wrażenie że bateria na krócej wystarcza ale juz od dawna tym się nie przejmuje. Pada to podłączam i tyle, nie patrzę na to ile przez noc zjadło czy po rozmowie. Zjadło to zjadło, po co drązyć :P
Ale tak, już na poważnie jest gorzej z baterią, czekam aż to poprawią bo mam za dużo danych żeby reset robić a potem od nowa ustawiać wszysrtko

pytanie czy będą w ogóle poprawiać bo szczerze mówiąc 12.5 to miała być ostatnią znacząca aktualizacja dla tego modelu
2021-08-18 00:06:05
Reply Report

Master Bunny

Sławek M | from app

Vergiliusz
Będą poprawiać, będą też aktualizowali łatki bezpieczeństwa. Na pewno nic więcej jak 12.5 nie dostaniemy.

mimo wszystko szkoda że nie dostanie miui 13 gdyż dziwne jest to że taki Redmi note 7 dostał miui 12.5 a 8 pro nie dostanie ale niby 2 lata aktualizacji androida i 3 nakładki powinny obowiązywać jeśli chodzi o budżetowe modele
2021-08-18 18:28:39
Reply Report

Master Bunny

Sławek M | from app

Vergiliusz
A czort ich wie, często jest tak że nie mają czegoś w planach ale za naporem ludzi jednak wypuszczają. Może i tym razem pozytywnie zaskoczą.

właśnie tak było z androidem 11 miał go nie dostać a pod naporem zrobili i działa dobrze by było jakby tak pozytywnie zaskoczyli ale z Xiaomi to nigdy nie wiadomo
2021-08-18 19:05:49
Reply Report
  • Followers

16

• Threads

5

• Replies

270

1,025

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In