In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Co tu się dzieje? Czyli kilka słów o kluczowych wątkach ostatniego tygodnia!

2021-08-16 22:51:17
2247 9
Mili

czas na podsumowanie ostatniego tygodnia! Zaczynamy tradycyjnie: od smartfonów i ekosystemowych urządzeń. A kończymy na administracyjnych obwieszczeniach. Urlopowiczom, którzy zafundowali sobie detoks od elektroniki, nic nie umknie.

ŚWIAT SMARTFONÓW

W obiektywie Redmi Note 10 Pro
Gdzie Diana z Mi Foto Team jeszcze nie była? Najpierw odwiedziła wierzchołek Pałacu Kultury i Nauki, by udokumentować panoramę Warszawy. Po drodze zagościła w Browarach Warszawskich, a finalnie pochyliła się nad losem najmniejszych mieszkańców miasta. Wycieczkę możecie prześledzić zaglądając tutaj, tutaj itutaj. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane Redmi Note 10 Pro. Imponują! Czarują! Zatrzymują chwile!

Witamy w przeszłości! Tym razem z RN9 Pro!
RN10 Pro jest moim zdaniem jednym z najlepszych smartfonów fotograficznych w swojej półce cenowej. Jeśli jednak potrzebujecie model w cenie o kilkaset złotych niższej, rekomenduję RN9 Pro. Też potrafi! Też daje satysfakcję. Zresztą tylko zobaczcie! Tutaj! dproject zabiera Was do Orawskiego Parku Etnograficznego. Zdjęcia wykonane wspomnianym RN9 Pro pozwalają wyobrazić sobie, jak kiedyś wyglądało życie z dala od urbanistycznych aglomeracji. Ale nocne łazikowanie też zachwyca! O tutaj!

A może w Bieszczady? Zdjęcia uchwycone Mi 10T Pro
andzik359 regularnie publikuje zdjęcia wykonane smartfonem, który zawitał w Polsce jesienią zeszłego roku. Jeśli przeoczyliście, czas nadrobić zaległości. Tym bardziej, że wakacje jeszcze się nie skończyły i aż się prosi wybrać w Bieszczady! A konkretnie do Ustrzyk Górnych! Wątek dostępny tutaj.

EKOSYSTEM

Recepta na zdrowe życie
Wyzwanie "O krok przed Tobą" już za nami, ale po recepty, które Mi Fani stworzyli w ramach projektu warto sięgać i przypominać. W końcu chodzi o kilka praktycznych porad przy wsparciu urządzeń Xiaomi. W pierwszej kolejności podrzucam receptę kinga1984, która wygrała główną nagrodę! Z wątku - dostępny tutaj- dowiecie się o korzyściach z opasek, zegarków, oczyszczaczy powietrza i sonicznych szczoteczek do zębów.   

O miłości do Mi Watch
lewqos siedzi tuż obok mnie ;) . Zdaje się, że Mi Watch założył w maju. Co kilka dni dzielił się swoimi obserwacjami. Cierpliwie słuchałem. Teraz swoje doświadczenia ubrał w jednym wątku. Dostępny tutaj. Ja tylko dodam, że to nie będzie ostatni wątek admina o Mi Watch. Przetestował jeszcze jedną funkcję, która zdaje się została przez nas pominięta!

Odrodzenie dinozaurów, czyli witamy Mi Pad 5
Będę szczery! Chrząknąłem, jak przeczytałem tytuł, którym mini21 opatrzył wątek poświęcony nowej serii tabletów Mi Pad 5. Chrząknąłem, bo tytuł był pejoratywny, sugerował, że tablety odeszły do lamusa. Ale tak nie jest! Rynek tabletów w porównaniu z rynkiem smartfonów, owszem, jest niewielki. Ale nie znika. Pozostaje bez zmian. A nie znika, bo są sytuacje, gdy tablety mają praktyczne zastosowanie! Niezależnie od mojego chrząkania, wątek mini21 gorąco polecam!

PROMOCJE

Smartfony i ekosystemowe produkty w niższych cenach
Skoro za 2 tygodnie szkoła i powrót do pracy (albo szybciej), to nie może zabraknąć promocji "Back to School". Szczegóły znajdziecie w wątku lewqosatutaj. Przypomnę tylko, że smartfony w promocyjnych cenach dostępne są do 26 sierpnia, a oferta obejmująca ekosystemowe urządenia do najbliższego piątku. No, chyba że zapasy szybciej znikną ze sklepowych półek.

Promocji jest więcej
Kiedy w minioną niedzielę wracałem z wakacji, co godzinę docierała do mnie informacja o promocjach poza mi-home.pl, mimarkt.pl i mi-store.pl. Jeśli więc pech sprawi, że upatrzona oferta zniknie, głowa do góry. Swoje propozycje mają także pozostali autoryzowani partnerzy Xiaomi. Warto sprawdzić!

ADMINISTRACJA

Z odsieczą Markowi
Kilka tygodni temu dowiedzieliście się, że Marek uległ poważnemu wypadkowi. Jest sparaliżowany. Walczy! Ta walka z Twoim wsparciem będzie łatwiejsza. Dorzuć tyle, ile możesz! Na rehabilitację Marka! Jednocześnie zachęcamy do licytacji gangu Mitków. Szczegóły tutaj i tutaj
Widzimy się we Władysławowie 28 sierpnia!
Spotkanie odbędzie się w kolejną sobotę. Pod koniec tygodnia powinniśmy opublikujemy szczegóły: co, gdzie i jak? Tu i teraz mogą powiedzieć, że będzie przyjemne z pożytecznym! Każdy Mi Fan mile widziany!

_doMIno_

2021-08-16 22:51:17
Favorites10 RateRate

Pro Bunny

Dioer1993 | from app

Ciekawe zestawienie:)
2021-08-16 23:39:39
Dioer1993

Mi Foto Team

dkisiala | from app

Super :-)
2021-08-17 00:08:45
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Advanced Bunny

dproject | from app

Miło zostać wspomnianym w takim zestawieniu :)
2021-08-17 01:01:39

Rookie Bunny

Wilkuś | from app

.
2021-08-17 01:44:35

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Fajne podsumowanie :)
2021-08-17 04:24:35
nice
2021-08-17 10:19:09

Pro Bunny