In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Поради та хитрощі

[Поради] Як запобігти виникненню проблем, що з'являються після оновлень MIUI

2021-07-29 23:03:33
901 19
Багато користувачів стикаються з проблемами після чергового оновлення MIUI. Це стосується як великих, так і малих оновлень. Так, вирішення багатьох проблем можна знайти в темах чи створити власну статтю з проханням допомогти. Однак, цього можна і уникнути.
Для цього я пропоную відключити автооновлення MIUI. Для цього слід перейти в Налаштування - Мій пристрій - Версія MIUI - три вертикальних крапки (може відрізнятися для різних версій MIUI) - Налаштування, та відключити всі повзунки (можна залишити ярлик на робочий стіл). Тоді, коли нове оновлення буде знайдено вручну, можна прочитати теми про нього та вирішити: встановлювати його, чи ні. Якщо у ньому виявляться проблеми чи помилки, можна дочекатися наступного, у якому баги буде усунуто. УВАГА! Наведені налаштування можуть скидатися після оновлень чи оптимізації через додаток Безпека.
До речі, вимкнення автооновлення також може зменшити споживання енергії та інтернет-трафіку.
2021-07-29 23:03:33
Favorites6 RateRate

Mi Comm team

Olexa | from Mi Note 10

Я перепрошую, в який спосіб вимкнення автоматичного оновлення допомагає уникнути проблем після оновлення?
2021-07-29 23:15:06
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Banned

Хакер-програміст Author | from Redmi Note 8T

Olexa
Я перепрошую, в який спосіб вимкнення автоматичного оновлення допомагає уникнути проблем після оновлення?

Я все виклав у темі
2021-07-29 23:17:31

Banned

Olexa

І я мав на увазі уникнення проблем ще ДО оновлення
2021-07-29 23:23:46

Ви впевнені? Перечитайте самі уважно. Вимкнення автооновлення НІЯК не вирішує можливих проблем ПІСЛЯ оновлення. Тут максимум – Навіщо потрібно вимкнути автооновлення.
2021-07-29 23:25:02
Коли оновлення прошивки?

Banned

Olexa
Ви впевнені? Перечитайте самі уважно. Вимкнення автооновлення НІЯК не вирішує можливих проблем ПІСЛЯ оновлення. Тут максимум – Навіщо потрібно вимкнути автооновлення.

Я говорив про запобігання виникненню проблем ДО ОНОВЛЕННЯ
2021-07-29 23:30:12

Mi Comm team

Olexa | from Mi Note 10

Хакер-програміст
Я говорив про запобігання виникненню проблем ДО ОНОВЛЕННЯ

Ну перечитайте ще раз свій заголовок 😎
2021-07-29 23:33:19
Коли оновлення прошивки?

Banned

Olexa
Ну перечитайте ще раз свій заголовок 😎

Перейдіть у ваші приватні повідомлення, я там все написав
2021-07-29 23:39:53

Pro Bunny

6178263407 | from app

Не краще порадити людям як скачати повний файл прошивки? Це більше дійовий спосіб, і головне діє вже після оновлення!
2021-07-30 00:51:12

Mi Comm team

Olexa | from Mi Note 10

6178263407
Не краще порадити людям як скачати повний файл прошивки? Це більше дійовий спосіб, і головне діє вже після оновлення!

Не лінуйтеся користуватися пошуком – https://c.mi.com/thread-2611752-1-1.html
2021-07-30 01:14:14
Коли оновлення прошивки?

Semi Pro Bunny

Zhuravlev | from Redmi Note 5

Навіть якщо вимкнути автоматичне оновлення, і ви будете оптимізувати телефон через безпеку воно все одно увімкнеться.
2021-07-30 01:45:45
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

49

• Threads

17

• Replies

414

1847

3 Days Check-In
7 Days Check-In