In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Xiaomi partnerem technologicznym Polskiej Siatkówki!

2021-07-27 18:26:32
3194 23
Mili,

kto nie kocha siatkówki w naszym kraju?  :)

Moja miłość zaczęła się w środku nocy dwie dekady temu. Polska grała wtedy na wyjeździe z Brazylią w Lidze Światowej. I wygrała. W setach trzy do zera albo trzy do jednego. Nie pamiętam. Zresztą nie wynik był najważniejszy. Zobaczyłem wielkich ludzi, którzy swoją grą sprawili, że siatkówkę po prostu pokochałem. I nawet jak raz było lepiej, raz gorzej, to miałem coraz większe przekonanie, że to siatkówka staje się zasłużenie sportem numer 1 w Polsce.

Taka cyferka na koszulce pasuje Mi bardzo!

Z tych powodów mam ogromną satysfakcję, gdy powtórzę komunikat, który poszedł już w eter! Xiaomi zostało Partnerem Technologicznym Polskiej Ligi Siatków i Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Co powiedzieli prezesi obu organizacji?

Jacek Kasprzyk, prezes PZPS: Podpisanie umowy z firmą Xiaomi jest niewątpliwiesukcesem całej polskiej siatkówki. Zainteresowanie potężnej, globalnej firmy świadczy o sile naszej dyscyplinypopartej sukcesami reprezentacji narodowych i silnych lig. Pozyskanie takpoważnego sponsora technologicznego ułatwi nam wejście nowych technologii dotego, co robimy. Będziemy korzystać z produktów firmy Xiaomi, które trafią nietylko do warszawskiej centrali, ale także do naszych ośrodków w całej Polsce.Jest to dla nas pozytywny, nie tylko technologiczny kop do przodu.

Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A.: Jestem dumny, że ta prężnie rozwijająca się firmadostrzegła potencjał drzemiący w naszej ligowej siatkówce. Od lat konsekwentnie stawiamy na dużych partnerów, którzychcą budować wspólne, długofalowe projekty. Mamy okazję rozpocząć współpracę zprzedstawicielem świata cyfrowego, który w kolejnych latach będzie dla naswszystkich niezmiernie ważny. Dziękuję Xiaomi za wybranie nas do współpracy,liczę że będzie ona bardzo owocna.

Od siebie dodam, że nie ma przyjemniejszej roboty, w której można łączyć pracę z pasjami - tenisem i siatkówką. Jestem też przekonany, że my, jako Mi Community, będziemi mogli zrealizować sporo projektów, które dostarczą równie dużo frajdy Wam, Mi Fani!     
_doMIno_

Rate

Number of participants 2 Experience +11 Pack Reason

View Rating Log

2021-07-27 18:26:32
Favorites12 RateRate

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

Brawo!! Super!!
2021-07-27 19:20:10

Semi Pro Bunny

kerim555 | from app

Bravooo!!!
2021-07-27 19:26:14
Jestem pełen podziwu dla Xiaomi, tak dalej!!!
2021-07-27 19:39:08

Rookie Bunny

6387318729 | from app

super
2021-07-27 19:42:50

Semi Pro Bunny

Dioer1993 | from app

Idealnie :))
2021-07-27 19:48:53
Dioer1993

Mi Sports Team

Arni7713 | from app

brawo Wy
2021-07-27 19:52:43

Rookie Bunny

Bartololo | from app

Suuuuuper. Sam uwielbiam siatkówkę i szczerze mówiąc cieszy mnie to partnerstwo. Może warto uczcić taki sojusz jakąś zabawą czy konkursem celem pokazania, że nasze community wspiera obydwie ze stron? Co wy na to?
2021-07-27 19:54:31

Advanced Bunny

Michuxwwa | from app

Brawo!
2021-07-27 20:09:59

Advanced Bunny

ROBSON 79 | from app

Szacun Xiaomi!
2021-07-27 20:13:09

Pro Bunny

kuki_868 | from app

Gratuluję!