In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Tydzień #30 i kluczowe wydarzenia - sprawdźmy!

2021-07-26 20:05:33
3258 3
Cześć Mili!

Ostatni tydzien przyniósł nam wiele dobrego na forum. Były smartfony, ekosystem i promocje… Gotowi na przegląd? Zapinamy pasy i startujemy!

ŚWIAT SMARTFONÓW

Podsumowanie Mi 11 Ultra
Testy Mi 11 Ultra trwają. 2 sample wyruszyły w drogę. Przez ostatnie tygodnie bohatera testował Vergiliusz, a w tygodniu ubiegłym poczynił podsumowanie tych testów. Pozwolę sobie tutaj zacytować wstęp do tego podsumowania:
„Mi 11 Ultra szykuje się do oddania w kolejne ręce a mi przyszło opisać wrażenia i coś głębokiego co nas jednak połączyło...to było....coś pięknego....”

A resztę? Zachęcam Was do przeczytania, bo warto!

W duchu testów Mi11 Ultra. Drugi z sampli, który poszedł w ruch jest obecnie u Czajki, która regularnie wrzuca perypetie fotograficzne z Ultrasem. Efekty? A chociażby tutaj, tutaj i tutaj.  

Macro Mi 9T Pro na wdechu
Ostatnio Świat Smartfonów zbliżył się niesamowicie do świata fauny i flory. Pamiętam jak na biologii uczyłem się o koegzystencjikrabów i ukwiałów. Przedstawiany jako jeden z najlepszych przykładów symbiozy wśrodowisku. Ciekawostka poniedziałkowa odhaczona. A teraz moja teza – jeszcze lepszym przykładem symbiozy jest smartfon oraz fauna i flora. Grubo, co?  

No ale nic… W duchutej symbiozy masa wątków została poczyniona. W tygodniu, który jest już za nami, tezę poparł przybort. W wątku „Fotografia moje hobby – Z bliska” zobaczymy duuuuużo natury, dużo owadów i jeszcze więcej pasji. Wszystko uchwycone przez Mi 9T Pro. Zresztą zerknijcie sami!

A jak mowa o fotografii, która niewątpliwie jest pasją przyborta, to polecam Wam sprawdzić również ten oraz ten wątek. Trochę inne spojrzenie na fotografię - klasy, jakości oraz pomysłu odmówić nie można!

Mi 11 Lite – jak się sprawdził?
O podsumowaniu Mi11 Ultra już sobie napisaliśmy. Diana poczyniła na forum podsumowanie innego modelu z flagowej serii Mi 11 – tym razem Lite w wersji 5G. Budowa, design, funkcjonalności, aparat, sieć… o tym wszystkim przeczytacie w obszernej i rzeczowej recenzji od dkisiala. Wnioski? Sprawdźcie sami!

POCO F3 5G – otwarcie pudełka
Sekcjęsmartfonową zamkniemy sobie otwarciem na nowe. I znów padło na wątek dkisiala, wktórej ręce wpadł kolejny telefon do przetestowania. Testy będą intensywne – niewątpliwie. A my wszyscy ostrzymy sobie zęby na to co z nich wynikiem. Tymczasem, jako teaser tych testów, unboxing oraz pierwsze foty wykonane przez Dianę oraz POCOF3 5G. Zapraszamy do lektury.

EKOSYSTEM

Mi Vacuum Cleaner Mini
Edi_UC pokazała swoją Stajnię Augiasza. Ależ to było sprzątanie… Na szczęście na pomoc przybył mały wielki bohater – Mi Vacuum Cleaner Mini. Jeżeli nadal zastanawiacie się, czy warto się skusić na to cacko lub po prostu chcecie zobaczyć jak się sprawuje, to zachęcam do lektury. Myślę, że to wątek który rozwiewa wiele wątpliwości.

Wyminiłemvouchery na...
Będą szczery – posypały się vouchery. I nawet nie czuję, że się rymuje. A jak rymuje to czasna sprawy poważne, czyli zakupy.  Aegisson pochwalił się swoim zestawem od Xiaomi, który przygarnął wymieniając konkursowe vouchery. A co konkretnie zgarnął? A no wyżej wymieniony Mi Vacuum Cleaner Minina przykład. Coś jeszcze? Jasne, jak zestaw to zestaw! Sprawdźcie sami!

Z Mi Watchem dzien pierwszy
@Robert z kolei podzieliłsię swoją opinią na temat Mi Watch. Dorwał go za 149 złociszy w outlecie jednego ze sklepów internetowych. Wnioski? Kilka plusów, kilka minusów, ale po pierwszym dniu te pierwsze przeważają! Link tutaj.

PROMOCJE I KONKURSY

Podsumowanie konkursu o krok przed Tobą
Ależ tych podsumowań nam się namnożyło… Teraz pora jednak na inne, można powiedzieć jedyne w swoim rodzaju. Z sukcesem przeszliśmy (dosłownie) przez 6 rund konkursu „O krok przed Tobą”. Udział w inicjatywie wzięło niemal 570 uczestników, za co gratulujemy! Przez ostatnie sześć tygodni dzielnie wydeptywaliście swoje ścieżki, wykonując w sumie - uwaga! - 81,5 mln kroków. Więcej przeczytacie w wątku od _doMIno_, tutaj.

POCO M3
Kolejny tydzień, kolejne oferty. Tym razem oferta flash sale. I tym razem trafiło na telefon od POCO. Oferta trwa tylko 24 godziny i kończy się jutro o 7:59. Co w ofercie? POCO M3 128GB za jedyne 599 zł. Warto! Warto! W wątku poza ogłoszeniem promki znajdziecie również linki do wątków, w których POCO M3 został potraktowany poważnymi testami! Link tutaj.

Jak kupić Redmi Note 10 5G w zestawie z MB5?
Jeżeli w tym tygodniu się czegoś dowiedzieliśmy to z pewnością jednego – nie jesteście zapalonymi użytkownikami TikToka. Ale to nic nie szkodzi! Osobiście poczyniłem wątek dot. ukrytej promocji na Redmi Note 10 5G. Otóż mogliście zdobyć kod na zakup tegoż produktu w pakiecie z MB5. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale aby uzyskać tę promkę trzeba poniekąd zajrzeć na TikToka. Ale wracając do pierwszego zdania – aż 83% Mi Fanów, którzy postanowili zagłosować w ankiecie odpowiedziało, że TikTok nie jest dla nich. No cóż… To już wiemy! Dla ciekawych promocji zapraszam tutaj.

Mi 11 lite flash sale
W ubiegłym tygodniu, podobnie jak w tym, ogłoszonazostała promocja Flash Sale. Wtedy padło na Mi 11 lite 4G. Dostępny był o 200zł taniej, za 1299 zł. Jak widzicie, czasem pojawiają się takie szybkie strzały, dlatego też zachęcam gorąco do śledzenia Mi Comm, bo można coś upolować!

Mi Foto Zabawy
Cały czas trwa zabawa, która powinna pociągać wszystkich miłośników fotografii. Mi Foto Team przygotował dla Was drugą edycję Mi Foto Zabaw. W skrócie: są 22 tematy, wybieracie 10., za realizację każdego wybranego tematu dostajecie punkt(y). Najwięcej punktów otrzymujecie za temat W Twoim stylu. Proste? Proste! Więcejinformacji o foto-zabawie znajdziecie w wątku konkursowym. Dostępny tutaj.  Jeżeli chcecie dołączyć, to już najwyższa pora. Konkurs trwa do 31 lipca 2021 roku!

Zaprojektuj smartfon w Twoim stylu!
Do wygrania jest - również w Twoim stylu - najnowszy smartfon Mi 11 Lite. Co trzeba zrobić? Po pierwsze, należy przedstawić swój wymarzony smartfon. Wystarczy rysunek. Jednocześnie trzeba przygotować specyfikację i opis. I tak, możecie pofantazjować! Szczegóły w wątku od Styliany z Mi Tech Team, o tutaj. Podobnie jak Mi Foto Zabawy, konkurs od Mi Tech Teamu trwa do 31 lipca 2021 roku, a więc zapraszamy gorąco.

ADMINISTRACJA
Zlot Mi Fanów we Władysławowie
W drugiej połowie sierpnia Xiaomi Przystań przybije do Władysławowa, gdzie planujemy pierwsze, popandemiczne spotkanie Mi Fanów. Spotkanie odbędzie się 28 sierpnia, a więc w sobotę. Jeżeli macie ochotę przybyć, spędzić wspólnie czas w miłym towarzystwie to zapraszam do rejestracji, o tutaj. Formularz ułatwi nam sprawy organizacyjne i pomoże określić ilu Fanów możemy się spodziewać. :)  Dodatkowo zachęcamy do podzielenia się swoimi pomysłami, które - Waszym zdaniem - warto zrealizować w Przystani na plaży za dnia lub wieczorem.

Robimy kroki razem
Kroków nabiliście niemiłosiernie dużo w konkursie „O krok przed Tobą”. Teraz natomiast, pozakonkursowo, Mi Sports Team uruchomił nową inicjatywę. Tym razem kroki nabijamy w drużynach – 16 – jedna na każde województwo. Bez sztywnych ustalen, bez spinki. Dla zdrowia, atmosfery i dobrego samopoczucia. Pierwsze info od Krzysztof5791 tutaj, a o pierwszej odsłonie przeczytacie tutaj.

Stawiamy Mi Fana na nogi
Niedawno dotarłado nas mega przykra wiadomość – jeden z Mi Fanów, reprezentant Mi Fan Klubu Katowice, uległ poważnemu wypadkowi. Niestety, kręgosłup Marka uległ uszkodzeniu. Po kilku dniach udało się wybudzić Marka ze śpiączki, ale pozostaje sparaliżowany od klatki piersiowej w dół. Teraz zbierane są pieniążki na rehabilitację. Cytując Mac1asa, autora wątku:

Mamy nadzieję, że pozwoli ona uruchomić jego ciało w maksymalnym możliwym stopniu, żeby mógł samodzielnie usiąść na wózku inwalidzkim. Rokowania w tym kierunku są dobre! Następny krok to oczywiscie będzie stawianie Marka na nogi!

W tym duchu zachęcam Was do wspierania akcji. Pomóżmy postawić Marka na nogi! Link do wątku tutaj.

No to teraz nie pozostaje mi nic innego niż życzyć Wam udanego tygodnia!

2021-07-26 20:05:33
Favorites5 RateRate

Advanced Bunny

Michuxwwa | from app

Niezłe cacko.
2021-07-26 20:53:25

Pro Bunny

kuki_868 | from app

Ja czekam na kolejne inicjatywy w podobie do konkursu Krok przed Tobą.
2021-07-26 20:55:18

Rookie Bunny

CzarnaPuma | from app

👍
2021-07-27 04:43:16
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

lewqos

Admin

• Followers

427

• Threads