In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

[Nowości] MIUI 12.5.2.0 na rn8p wersji europejskiej

2021-07-26 14:32:53

1,298 29

Advanced Bunny

Shadowninja Author | from app

majka420
Ja jeszcze nie mam.

zmień region na Szwajcarię
2021-07-26 17:57:27
Reply Report

Advanced Bunny

Sebadobrychłopak
to nic nie daje, ja miałem aktualizacje na Polskim regionie, ale mi znikla

znikła ?? ciekawe to nie wiem
2021-07-26 17:59:14
Reply Report

Advanced Bunny

majka420
zmieniłam ale nadal nic.

mówią że była ale zniknęła nie wiem dlaczego możliwe że z powodu błędów bo zauważyłem że się pojawiają.
2021-07-26 18:18:16
Reply Report

Advanced Bunny

Łukasz
Nie dlatego i jakie bugi Ci sie pojawiaja? i co znikaja 😁?

jakie konkretnie po aktualizacji mam problemy z mesemgerem dymkami oraz profilowym i pojawiły się również problemy z otwartymi aplikacjami kiedy chcę je zamknąć i klikam kwadrat w lewym dolnym rogu zwyczajnie się nie wyświetlają (nie zawsze) restart wtedy pomaga + do tego pomniejsze przycięcia których wcześniej nie było.Zmienila mi się też sama z siebie tapeta.
2021-07-26 19:39:11
Reply Report

Advanced Bunny

Łukasz
Tapeta sie zmienila na domyslna, normalka. Messenger i kwadratowe dymki itp to nie bug a nowy wyglad dla A11. Reszta kwestia smietnika w telefonie.

właśnie nie chodzi o to że dymki mam stare a nie tak jak w wszyscy w androidzie 11 mam też stare menu zasilania po przytrzymaniu przycisku zasilania bo widziałem że jest nowe chyba że to nie błąd i każdy z rn8p ma tak.
2021-07-26 23:19:00
Reply Report

Advanced Bunny

Łukasz
Kto ma nowe? RN8 mam stare menu zasilania zarówno na Mi Note 10 na Indonesia 12.5 jak i Redmi Note 8 Pro 12.5 EEA, dymków nie używam to nie wiem, może zostały po staremu na RN8P co dla mnie na plus tak jak dla większości użytkowników, ale to zaraz pewnie zmienia w kolejnej aktualizacji

tu masz porównianie starego i nowego wyglądu menu zasilania ja niestety mam stare. Jak chcesz lepszą grafikę wpisz po prostu w google "menu zasilania miui 12.5".

from app

from app

from app

from app
2021-07-27 00:11:00
Reply Report

Advanced Bunny

Łukasz
Odpisałem Ci, że telefony z Miui Global EEA, MI oraz ID mają dalej menu zasilania. Chyba, że Mi10 i 11. Porownujesz Miui China do Globala? Przeciez China zawsze ma wczesniej i wiecej nowosci niż Global, szczegolnie Developer/Beta China do Stable Global w kazdym telefonie.

ok widzę że się znasz przepraszam i dziękuję za wyjaśnienie sprawy.    :-)
2021-07-27 01:36:50
Reply Report

Advanced Bunny

PablozzQ
czy komuś po tej aktualizacji pojawiły się nowe schematy dźwiękowe ze zwierzętami itd?  jakieś zmiany w centrum kontroli, np w końcu użycie danych na kafelku?

tak a więcej o tym i o centrum kontroli tu - https://youtu.be/6DJ8c2BZGsM
2021-07-31 02:02:22
Reply Report

Advanced Bunny

6172966985
Same reklamy ze instalacja jest dostępna od paru tygodni a aktualizacji faktycznie nie ma

to spróbuj włączyć wczesne aktualizacje a następnie zmienić region na Szwajcarię.

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app
2021-07-31 21:07:55
Reply Report

Advanced Bunny

PablozzQ
a u mnie tego nie ma. możesz wrzucić screena z użyciem danych w centrum kontroli?

co konkretnie podaj sekundę w filmiku który masz wyżej to zrobię zrzuty ekranu czego chcesz bo nie wiem co konkretnie mam zrobić (albo bardziej opisz)
2021-08-04 03:31:39
Reply Report
  • Followers

2

• Threads

5

• Replies

33

126

Newbie Member
Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list