In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

[Nowości] MIUI 12.5.2.0 na rn8p wersji europejskiej

2021-07-26 14:32:53

1,304 29
2021-07-26 14:59:56
Reply Report

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Nie dlatego i jakie bugi Ci sie pojawiaja? i co znikaja 😁?
2021-07-26 19:27:32
Reply Report

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Sebadobrychłopak
to nic nie daje, ja miałem aktualizacje na Polskim regionie, ale mi znikla

Dlatego, ze to była z serii "Partial Release" czyli udostępniana partiami. Jedni dostali inni nie, a jak ktoś dostał powiadomienie ale nie pobrał i nie zainstalował to potem często już nie ma aktualizacji do pobrania, dopiero jak będzie pełne wydanie czyli Full Release. Błędy nie maja akurat nic tu do rzeczy. <br>
Zresztą ja nie widzę bugów takich aby wycofali.<br>

from app

from app
2021-07-26 19:33:35
Reply Report

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Shadowninja
jakie konkretnie po aktualizacji mam problemy z mesemgerem dymkami oraz profilowym i pojawiły się również problemy z otwartymi aplikacjami kiedy chcę je zamknąć i klikam kwadrat w lewym dolnym rogu zwyczajnie się nie wyświetlają (nie zawsze) restart wtedy pomaga + do tego pomniejsze przycięcia których wcześniej nie było.Zmienila mi się też sama z siebie tapeta.

Tapeta sie zmienila na domyslna, normalka. Messenger i kwadratowe dymki itp to nie bug a nowy wyglad dla A11. Reszta kwestia smietnika w telefonie.
2021-07-26 22:08:01
Reply Report

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Shadowninja
właśnie nie chodzi o to że dymki mam stare a nie tak jak w wszyscy w androidzie 11 mam też stare menu zasilania po przytrzymaniu przycisku zasilania bo widziałem że jest nowe chyba że to nie błąd i każdy z rn8p ma tak.

Kto ma nowe? RN8 mam stare menu zasilania zarówno na Mi Note 10 na Indonesia 12.5 jak i Redmi Note 8 Pro 12.5 EEA, dymków nie używam to nie wiem, może zostały po staremu na RN8P co dla mnie na plus tak jak dla większości użytkowników, ale to zaraz pewnie zmienia w kolejnej aktualizacji
2021-07-27 00:05:31
Reply Report

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Shadowninja
tu masz porównianie starego i nowego wyglądu menu zasilania ja niestety mam stare. Jak chcesz lepszą grafikę wpisz po prostu w google &quot;menu zasilania miui 12.5&quot;.

Odpisałem Ci, że telefony z Miui Global EEA, MI oraz ID mają dalej menu zasilania. Chyba, że Mi10 i 11. Porownujesz Miui China do Globala? Przeciez China zawsze ma wczesniej i wiecej nowosci niż Global, szczegolnie Developer/Beta China do Stable Global w kazdym telefonie.
2021-07-27 01:32:14
Reply Report

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Shadowninja
ok widzę że się znasz przepraszam i dziękuję za wyjaśnienie sprawy.    :-)

China np na taki Redmi Note 8 ma blur w oanelu sterowania a w Global Stable ma szare tło.
2021-07-27 01:42:06
Reply Report
  • Followers

2

• Threads

5

• Replies

33

126

Newbie Member
Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list