In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

[Unboxing] Wymieniłem vouchery na...

2021-07-23 23:00:41
1255 11
Cześć wszystkim,

@domix30  pochwalił się swoimi zakupami (klik), chwalę się i ja... No nie powiem, trochę przybyło - a co chyba najważniejsze zacząło się robić całkiem smart, ale po kolei.

1. W kategorii "dla każdego" mamy:

Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner Mini - jak się okazuje, niezastąpiony pogromca piasku w aucie i kurzu na klawiaturze. Odkurzy też książki w biblioteczce, szafy, sofy... Jednym słowem sprawdza sie w lesie, na plaży i w zakamarkach.

Mi Power Bank 3 (10000mAH 18W) - zakup jak znalazł na premierę mobilnego Wiedźmina, z resztą zaraz po opublikowaniu tego wpisu lecę zabijać potwory na mieście, energię zapeni mi w razie czego nowy power bank.

2. W kategorii "Smart Home" mamy:

Mi Temperature & Humidity Monitor 2 - kolejny smart termometr, teraz cały dom jest już pod kontrolą podobnych.

Oczywiście bramka to podstawa, a że nie miałem to mam. Okazuje się, że włączyła ona w obieg ciągły powyższe czujniki i teraz możliwe są dodatkowe scenariusze np, sterowania nawilżaczem. O to właśnie chodziło.

Router 4A Giga - wreszcię mam szybkie wifi, a przede wszystkim dotychczasowy router Huawei, który za razem jest mdemem do Internetu został odciążony - zdażało się mu wywalać mnie z wifi, zwłaszcza podczas rozmów na Skype czy Teams. Nowy sprzęt ma obsłużyć do 128 urządzeń jednocześnie a więc ma spory zapas. Oczywiście przez niego przechodzi również cały smart dom :).

Kamerka 1080p - ostatni smart nabytek. No dobra nie ostatni, poza tym dokupiłem jeszcze czujnik otwarcia drzwi/okien. Ale tak na prawde kupowałem go gdzie indziej, bo zabrakło. I tak oto powstał całkiem spoko system do monitoringu domowego i alarm w jednym. Wszystko oczywiście jeszcze się rozrośnie, nie mam co do tego wątpliwości.

3. Kategoria: "Coś dla innych".

Tak, tak, moi mili - trzeba zadbać też o familię. i tak oto żona dostała złotą bransoletę na swojego banda 6 (żona zadowolona)...

...zaś dzieciaki, na letnie spacery (i nie tylko) bardzo ładny plecaczek w kolorze różowym (córki zadowolone).

No cóż, to wszystko. Tyle i aż tyle. Niestety jestem gapa i w szóstej rundzie zapomniałem o odpowiedzi na pytanie, hehe. Mimo to warto było dreptać i myślę, że każdy wyniósł z calej akcji nieco więcej niż tylko wymierne benefity. Ja najpierw schudłem 2 kg, a potem (obłednie dobre jedzienie na uropie - 10 dni) przytyłem tylko 2 kg. W dodatku czuję potrzebę chodzenia, ruchu. To już powoli nawyk. Więc nie sciemniam juz więcej tylko idę.

Pozdrawiam wszystkich.
2021-07-23 23:00:41
Favorites3 RateRate

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

Fajne zakupy :)
2021-07-24 04:29:11
Niech sprzęty się sprawują!
2021-07-24 05:54:41

Mi Sports Team

Aegisson Author | from app

dzięki!
2021-07-24 12:28:10

Aegisson (Grzesiek)

Master Bunny

1783809196 | from app

a ten router to Ty przykleiles do ściany? z tego co pamiętam, to on nie ma uchwytów do montowania na ścianie
2021-07-24 14:40:36

Mi Sports Team

Aegisson Author | from app

1783809196
a ten router to Ty przykleiles do ściany? z tego co pamiętam, to on nie ma uchwytów do montowania na ścianie

dokładnie. miałem jeszcze do wyboru Południowy parapet.
2021-07-24 15:01:03

Aegisson (Grzesiek)

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Super zakupy, dużo przydatnych urządzeń i gadżetów jak napisałeś dla każdego coś dobrego.
2021-07-24 15:23:48

Mi Foto Team

dkisiala | from app

Eleganckie polowanko :)
2021-07-24 16:57:54
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Moderator

przybort | from app

Bardzo fajne zakupy. Super.
2021-07-24 18:42:24

Pro Bunny

Edi_UC | from app

Jak miło, że pomyślałeś o wszystkich domownikach. Chwali się.
2021-07-25 03:21:36
Te daypacki nomba są... Moja Młodsież też je ma już długo i niezastąpione są nawet na zwykłych wyjściach na plac zabaw... ;-)
2021-07-25 03:57:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Aegisson

Mi Sports Team

• Followers

87

• Threads

130

• Replies

1055

5938