In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi 4x

[Обговорення] Проблема з зарядкою

2021-07-23 16:43:33
273 2
Всім власникам redmi 4х привіт, у мене така проблема, буває таке що в один день смарт може заряджатися від 10 до 100% за 3 години, а в тoй же день, або на інший вобще годин 7-8, було таке що пару днів 7-  8 годин було, а потім 2 дня почало 3 години заряджатися, хотів запитати, що це може бути (спочатку думав просто потрібно usb роз'єм поміняти, а виявляється справа в іншому) і є така проблема у вас?  Що ви робили?  І чи потрібен ремонт, або буде потрібно заміна смарта на новий?  За відповіді буду вдячний( питав в форумі 4pda, кажуть справа в батареї, кажуть або акум міняти, або придбати інший смарт)То хто з такою проблемою стикався?
2021-07-23 16:43:33
Favorites RateRate

Pro Bunny

6178263407 | from app

Вам все правильно сказали, проблема скоріше за все у батареї, але чи новий купувати, чи батареї постійно міняти вже Ваш вибір!
2021-07-23 17:58:12

Advanced Bunny

ivanshendelar Author | from Redmi 4X

6178263407
Вам все правильно сказали, проблема скоріше за все у батареї, але чи новий купувати, чи батареї постійно міняти вже Ваш вибір!

Наприклад я поміняю батарею, але може бути таке що буде або брак або не оригінал( у моєї матері був note 3 pro купили і поміняли батарею, через 2 місяць вздулася, казали в магазині що брак (мабуть) зараз даний смарт у мого молодшого брата, там батарея від іншого виробника, назву на жаль не пам'ятаю) якщо мабуть таке саме у мене буде, просто треба ще раз батарею міняти? Що порадите?
2021-07-23 20:01:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

ivanshendelar

Advanced Bunny

• Followers

0

• Threads

5

• Replies

23

144