In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

12
Return to list New

[Recenzja] Mi Smart Band 6 po miesiącu

2021-07-15 21:02:18

1,517 43

Mi Foto Team

dkisiala Author |

Mi Smart Band 6 po miesiącu

domix30 odpowiada, dnia 2021-07-15 15:18:18
O tych SMS to chyba słyszałem gdzieś ale całkiem zapomniałem o tej funkcji, a jest świetna w sytuacjach gdzie nie można wyjąć telefonu. Fajnie zwięźle przedstawione nowości względem poprzednika :)

Ta funkcja jest świetna... nawet nie boli tak brak możliwości odpisywania na notyfikacje jak właśnie brak możliwości odrzucenia telefonu z krótkim smesem. Wreszcie się tej funkcji doczekałam. :)
2021-07-15 21:21:19
Reply Report
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Mi Foto Team

dkisiala Author |

Febron odpowiada, dnia 2021-07-15 15:57:45
Myślę sobie, że ładowanie co pięć, sześć dni, nie jest jakąś szczególną dolegliwością. Co to za kostyczna, drewniana ręka?Chyba Pinokio w spółce? :-)

wiesz to zależy. Jak było się przyzwyczajonym do tego, że ładuje sie raz na 1,5 -2 tygodnie, to jednak połowe krócej robi różnicę :). Co do łapki, to taki mój nowy gadżecik do zdjeć :P
2021-07-15 22:51:07
Reply Report
Diana

Mi Foto Team

dkisiala Author |

Mi Smart Band 6 po miesiącu

AmiPublic odpowiada, dnia 2021-07-15 17:16:25
Witam serdecznie czy o funkcji Sp0 rozmawiamy?Jest to niezwykle ważna funkcja,jeżeli znajdzie się problem,proszę mówić. Mierzy ona poziom tlenu we krwi,pokazuje procenty i należy wtedy pozostać w bezruchu. to na tyle, żegnam

nie do końca rozumiem komentarz ...Nigdzie nie napisałam, że z tą funkcją jest jakis problem...
2021-07-15 23:27:31
Reply Report
Diana

Mi Foto Team

dkisiala Author |

RuraSzczecin odpowiada, dnia 2021-07-15 17:47:16
Diana... A mi zachwyt 6 przeszedł jak ręką odjął. Słuchanie na słuchawkach BT w trakcie treningu to 150% pewność, że Band się rozłączy. Pikuś o ile udaje się go połączyć przez restart BT (mniej-więcej 45-50% prsypadków), ale miałem już akcje, szczególnie wtedy gdy usiłowałem zapłacić i odpaliłem NFC, że było po mierzeniu kroków spacerowych... I o tym się dowiedziałam, jak spiknąłem się, że nie podał czasu treningu.... Czyli nie dość, że rozłączył to jeszcze przerwał trening. Próba połączenia z apką jedną z trzech , gdy każda jest zainstalowana, bo i MiFit i Xiaomi Wear i Zepp (bo też obsługuje MB6) skazana jest na niepowodzenie w każdym przypadku. Żeby chciało działać choć na MiFicie, to musiałem wywalić dwie pozostałe, gdzie MB4 działał JEDNOCZEŚNIE na co najmniej dwóch różnych apkach, albo i 3. Już nie wspomnę o tym, że odwiązałem go od MiFita (ale nie usuwałem apki) i zechciałem postawić Xiaomi Wear. Próba sparowania z apką okazała się porażką. Podobnie nawiązanie połączenia. MiFitem. Skończyło się na usunuęciu z BT z telefonu, resecue do fabrycznych opaski, usunięciu obu aplikacji i, najważniejsze, ICH DANYCH! i już myślałem, że będę musiał robić dla telefonu FR, ale któraś kolejna kombinacja z restartami, wiązaniem/niewiązaniem Banda, restartami telefonu, instalowaniem/usuwaniem/aplikacji pomogła i stoi sam MiFit... I już nue mam siły żeby walczyć.... Ogólnie po Bandsie4 to conajmniej 2 kroki w tył (obsługa aplikacji i porażka bateria) i jeden mały w przód (ekran i widoczność tego co wyświetla). Mi tam zachwyt minął od przedwczoraj... Spróbuję zrzucić dane, zrobić FR telefonu i opaski i zobaczę raz jeszcze... Ale to nie za szybko...

O ciekawe. Ja z reguły mam podłączoną jedną opaskę więc takich wyskoków nie mam i korzystałam z Xiaomi Wear nie Mi Fit.  
2021-07-16 01:09:59
Reply Report
Diana

Mi Foto Team

dkisiala Author | from app

RuraSzczecin
No ja chciałem być 'lepszy od lepszych' i niestety cyrki cały czas są... Bo jeszcze nie napisałem o braku powiadomień, nie licząc wibracji podczas połączenia... Banda4 miałem na jednocześnie działających: MiFit+Notify for MiBand+MiBand Maps. Tutaj 3 nie dały rady i straszny śmietnik mam i brak powiadomień... Porażka po prostu ;-).

Oj :(. Może jeszcze uda się dojść do ładu z nimi :)
2021-07-16 01:44:27
Reply Report
Diana

Mi Foto Team

RuraSzczecin
Właśnie chciałem pokazać, że bez resetu telefonu i banda nic się nie osiągnie... Cały czas próbowałem postawić Xiaomi Wear. Niestety nie da się, bo nie łączy się teraz z bandem. Na próbę we ymuszenia połączenia w ustawieniach - BT - opaska nie reaguje i jest tekst, że "aby korzystać ze wszystkich opcji opaski konieczne jest zainstalowanie MiFit". Niestety postawienie MiFita niczego nie zmienia. Nad dal Wear nie łączy się z bandem. Odinstalowanie MiFita niczego nie zmienia.... Wear chce FR opaski. A ta po resecie bez MiFita się nie łączy z telefonem... I tak w kółko.... Oczywiście powiadomień cały czas nie ma...

Tu myślę, że misport mógłby sie cos poznecać bardziej i moze pomoc. Mi niestety takie problemy narazie nie występują
2021-07-16 03:11:11
Reply Report
Diana

Mi Foto Team

kuki_868
Podoba mi się ta recka.

Dziękuję :)
2021-07-16 14:30:35
Reply Report
Diana

Mi Foto Team

6449091537
u mnie o początku funkcja odpowiedzi na połączenia nie działała i dalej nie działa po aktualizacjach na aplikacji mi fit. natomiast na mi wear działa bez problemu szkoda tylko że używam mi fit 😟

Widać chyba niektóre funkcje działaja tylko w Xiaomi Wear. Dziwne troche, ale moze to ma zmusić ludzi do przesiadki?
2021-07-16 21:49:58
Reply Report
Diana

Mi Foto Team

dkisiala Author |

Sincz odpowiada, dnia 2021-07-16 16:51:08
Ładny jest Mi Band 6 :-) Może kiedyś się dorobię ;-) Ciekawa recka.

kroki nazbierałeś na kupon :P ? to może będzie okazja :D
2021-07-16 23:06:47
Reply Report
Diana

Mi Foto Team

Sincz
Nazbierałem nawet na górkę :-P I co z tego? Jak się na mnie administracja zawzięła, jak na siarę policja! ;-) hahaha. Nie wygrasz.

Może teraz sie uda. Trzymam kciuki :-)
2021-07-16 23:32:08
Reply Report
Diana

12
  • Followers

420

• Threads

2

• Replies