In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Przypominamy kluczowe, ubiegłotygodniowe tematy i wydarzenia na Mi Community

2021-07-12 19:15:21
4317 12
Mili,

gdy jeden admin na urlopie, drugi w pocie czoła nasłuchuje i spisuje, żeby co ważniejsze tematy i wydarzenia nie uszły uwadze Mi Fanów. Tych, którzy pracują, i tych, którzy się wylegują! A zacznę - wyjątkowo - ze świata piłki nożnej! Gratulujemy Włochom Mistrzostwa Europy, a Idze Świątek, Ambasadorce Xiaomi, awansu w tenisowym rankingu WTA! Po wielkoszlemowym turnieju Wimbledon w Londynie awansowała na ósme miejsce!

ŚWIAT SMARTFONÓW

Mi 11 Lite, czyli w makro-świecie mini-owadów
Diana i Broda79 z Mi Foto Team nie ustają w podróży po świecie, który toczy się obok nas, ale jakby był daleko stąd. Z Mi 11 Lite w dłoniach zachwycają nasze oczy pejzażami i niewielkimi istotami. Barwnymi, różnorodnymi, tajemniczymi. Diana wizytytowała w Pszczynie. To, co utrwaliła, możecie zobaczyć w wątku tutaj. Natomiast Broda79 zdaje się, że wciąż hasał po warszawskich łąkach koncentrując uwagę na owadach, o tutaj.

Nocą widać najwięcej, czyli kilka słów o Mi 11 Ultra
RuraSzczecin niezawodnie testował ultraflagowca na wszelkie możliwe sposoby. Swoje zdjęcia i filmy, a także oceny aparatu znajdziecie w oddzielnym wątku. Gorąco polecam. Przekonacie się, jak wychodzą zdjęcia przy pełnym świetle, i gdy jest po zmroku. Przy okazji będziecie mogli porównać jakość zdjęć wykonanych Mi 10T Pro. Wątek dostępny tutaj.

Człowiek kontra maszyna, a więc znów o RN10
Redmi Note 10 jest najtańszym modelem z dziesiątej serii Redmi Note. Ale czy niższa cene ma wpływ na jakość i komfort grania? Zapraszamy do trzeciej części, w której Tomek081 z Mi Gaming Team przybliża wybrane gry, a jednocześnie dzieli się swoimi odczuciami wykorzystując do tego RN10. Jak w praktycznym teście spisał się smartfon? Dał radę? Zamulał? Czy, przeciwnie, nawet wymagające gry śmigały? Wątek tutaj.

EKOSYSTEM

W to Mi graj, czyli recenzja bezprzewodowego głośnika
Mi Compact Bluetooth Speaker 2 zaliczam do grupy akcesoriów, które warto zabrać na wakacyjne wojaże. Jest lekki, wytrzymały i zajmuje niewiele miejsce. Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji, odsyłam do recenzji Dylan91. Dowiecie się, czy łatwo paruje się ze smartfobem? Jakiej jakości są dźwięki? Ile dni może służyć na jednym ładowaniu baterii? Recenzja dostępna tutaj.

A może bezprzewodowe słuchawki?
Pytanie jak najbardziej na miejscu, bo nie każdy chce słuchać tego, co my! Zwłaszcza, jak jesteśmy w zamkniętym pomieszczeniu! Wtedy z odsieczą mogą przyjść bezprzewodowe słuchawki Mi True Earphones 2 Basic. Kosztują niewiele, a jakiej jakości oferują dźwięki? Pytajcie Johnny'79. Niedawno dokonał zakupu, testuje, więc może podzielić się swoimi doświadczeniami. Wątek o TWE 2 Basic tutaj.

Będziesz wiedzieć, jak długo dziecko myło zęby!
Jeśli nie macie dzieci, to musicie wiedzieć, że jedno z najczęstszych pytań, które rano i wieczorem rodzice kierują do swoich dzieci, dotyczy czasu mycia zębów. Bo ten czas zwykle wydaje się skąpo krótki! Ale co można zrobić? Tylko można wyrazić zdziwienie: tak szybko?, już?, czy naprawdę zęby wyszczotkowane? Wtedy dziecko od razu odpowie: nieprawda, myłem długo! I co wtedy zrobisz? Nic nie zrobisz, bo nie wiesz. Ale soniczna szczoteczka Mi Electric Toothbrush T500 może dostarczyć mocnych dowodów! Nie dość, że myje dokładnie (31 tys. obrotów na minutę), to jeszcze rejestruje czas mycia zębów! Jak? Zapraszam do lektury szefo. Wątek tutaj.

Z Mi Fit do Xiaomi Wear
szefo podzielił się jeszcze jednym wątkiem. Powinien zainteresować wszystkich Mi Fanów, którzy mają rozterki: pozostać przy aplikacji Mi Fit czy jednak przenieść się do Xiaomi Wear? Ale niedawna aktualizacja może uwolnić nas od hamletyzowania. Teraz dane rejestrowane przez Mi Fit możecie transferować do Xiaomi Wear. Czynność jest prosta, ale zachęcam do przeczytania wątku. Dowiecie się - krok po kroku - jak dokonać transferu. Wątek tutaj.

Waga ciężka, czyli co potrafi Mi Body Composition Scale 2?
Odpowiedź niby oczywista. Waga waży! Ale liczba parametrów, które ta inteligentna waga mierzy i monitoruje jest naprawdę imponująca. Stając na Mi Body Composition Scale 2 poznacie m.in. wagę ciała, wskaźnik BMI, tkankę tłuszczową, masę mięśniową, poziom wody w ciele, zawartość białka tkanki mięśniowej, wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej, wskaźnik podstawowej przemiany materii, masę kości. Jeśli macie pytania, pytajcie Tomek081. Niedawny zakup obwieścił w zacny sposób. Unboxing czyta się jak dobry komiks, o
tutaj
:)
INNOWACJE XIAOMI

Selfie na krawędzi
Żeby była jasność! Nie mówimy o popularnym filmie akcji z lat 90., którego akcja toczy się w górach. Mówimy o patencie Xiaomi, które planuje instalowanie aparatów do zdjęć selfie na przedniej ramce smartfonu. Jeśli pomysł się sprawdzi, niewykluczone, że popularne łezki znikną z ekranów. Więcej o patencie możecie dowiedzieć się z wątku przyborta. Dostępny tutaj.

Od -40ºC do +85ºC
przybort opublikował jeszcze jeden ciekawy wątek. Poświęcony jest bateriom instalowanym w smartfonach Xiaomi. Wydajność sprawdzana jest w ekstremalnych temperaturach. Zaczyna się na poziomie -40ºC, a kończy, gdy temperatura sięga +85ºC. Mieszkamy w strefie, gdzie tak niskich i wysokich (jeszcze?) temperatur nie ma, ale tym bardziej cieszy, że baterie są testowane w trudniejszych warunkach. Wątek z filmem tutaj.

LTE vs 5G
DJ Matjas wykonał prosty, ale niezwyke przydatny test. W okolicy, gdzie mieszka, zainstalowano maszt do obsługi sieci 5G. Chwycił więc swój POCO F3 i sprawdził prędkość transferu danych przy wykorzystaniu nadajników LTE i 5G. Różnica robi wrażenie. Sami sprawdźcie. Wątek dostępny tutaj.

PROMOCJE I KONKURSY

Ekopromocje do 8 sierpnia
Jeśli planujecie zakupy tu i teraz, to jest okazja. Oczyszczacze powietrza, akcesoria AGD, odkurzacze, routery, powerbanki, a także urządzenia wearables dostępne są w niższych cenach. Zakupy możecie realizować na mi-home.pl, mimarkt.pl oraz mi-store.pl. Promocje trwają do 8 sierpnia lub wyczerpania zapasów. Więcej znajdziecie w wątku lewqosa tutaj.

O krok przed Tobą, czyli ostatnia szansa na voucher 219 zł
Dzisiaj w południe ruszyła szósta i ostatania runda wyzwania. Przypomnę, że w każdej rundzie trzeba wychodzić 50 tys. kroków i odpowiedzieć na proste pytanie. Jeśli pokonaliście prawidłowo trzy rundy i przygotowaliście receptę na zdrowe życie, możecie wygrać elektryczną hulajnogę albo oczyszczacz powietrza i odkurzacz. Więcej szczegółow tutaj.

Mi Foto Zabawy
Również trwa zabawa, która powinna pociągać wszystkich miłośników fotografii. Mi Foto Team przygotował dla Was drugą edycję Mi Foto Zabaw. W skrócie: są 22 tematy, wybieracie 10., za realizację każdego wybranego tematu dostajecie punkt(y). Najwięcej punktów otrzymujecie za temat W Twoim stylu. Proste? Proste! Więcej informacji o foto-zabawie znajdziecie w wątku konkursowym. Dostępny tutaj.

Zaprojektuj smartfon w Twoim stylu!
Do wygrania jest - również w Twoim stylu - najnowszy smartfon Mi 11 Lite. Co trzeba zrobić? Po pierwsze, należy przedstawić swój wymarzony smartfon. Wystarczy rysunek. Jednocześnie trzeba przygotować specyfikację i opis. I tak, możecie pofantazjować! Szczegóły w wątku od Styliany z Mi Tech Team, o tutaj.

ADMINISTRACJA

Xiaomi Przystań płynie do Kołobrzegu
Po niemal dwóch tygodniach cumowania w Międzyzdrojach, Xiaomi Przystań wyruszyła do Kołobrzegu. Dobije w najbliższy piątek, 16 lipca. I tak jak w Międzyzdrojach, możemy spodziewać się wielu atrakcji, a także promocji na wybrane urządzenia Xiaomi. Niebawem wątek o tym.

Zlot Mi Fanów we Władysławowie
W drugiej połowie sierpnia Xiaomi Przystań przybije do Władysławowa, gdzie planujemy pierwsze, popandemiczne spotkanie Mi Fanów. Spotkanie odbędzie się 28 sierpnia, a więc w sobotę. Jeśli macie pomysły na spędzenie tego czasu, dzielcie się swoimi sugestiami, o tutaj.  

_doMIno_
2021-07-12 19:15:21
Favorites11 RateRate

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Podsumowanie jak zwykle pierwsza klasa. Z chęcią przypomnę sobie najciekawsze wątki które miałem okazję przestudiować w ostatnim tygodniu. Pozdrawiam
2021-07-12 19:56:53
Kolejny tydzień, z ciekawymi wydarzeniami :-)
2021-07-12 21:29:22

Master Bunny

Sławek tbg | from app

Dzięki
2021-07-12 21:54:10

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Ląduje w ulubionych.
2021-07-12 21:55:45
Oj... Było tego... Bardzo eleganckie podsumowanie... :-)
2021-07-12 23:37:25

Pro Bunny

kuki_868 | from app

Super podsumowanie
2021-07-13 02:09:24

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

Fajne podsumowanie. Taka mi pigułka wiedzy ;)
2021-07-13 02:52:44

Mi Foto Team

dkisiala | from app

Była też kolejna wyprawa mifanclubwarsaw :) TAjEMNICZA Mi WYPRAWA ....  https://c.mi.com/thread-3775270-1-0.html
2021-07-13 03:21:01
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Master Bunny

m.faiz.z | from Redmi Note 4

Gratulacje dla Iga!. Ładne podsumowanie produktu Mi, dzięki
2021-07-13 06:52:46

Master Bunny

1544779540 | from app

Wszystko co najważniejsze w jednym miejscu :-).
2021-07-13 11:26:42
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

_doMIno_

Admin

100 MLN

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list