In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note 9/9S/Pro

[Kısa Soru & Cevap] Güncelleme yaparsak imei silinir mi?

2021-07-06 21:57:28
184 3
Selamlar, ben redmi note 9 pro kullanıcısıyım.
Bugün haberlerde gördüğüm kadarıyla yeni gelen Xiaomi cihazlarında IMEI atmak gibi bir durum söz konusu olmayacak, soruma gelecek olursak
Ben cihazımı güncellediğimde cihazdaki IMEI gider mi? 12.0.1 sürümünü kullanıyorum 12.5 sürümünü bekliyorum çünkü donma, kapanıp açılma gibi sorunları çok yaşıyorum, iyi forumlar.
2021-07-06 21:57:28
Favorites RateRate

Moderator

glBAHAR | from Redmi Note 9 Pro

hayır, güncelleme yaptığınız için IMEI silinmez.
2021-07-06 23:09:34

Advanced Bunny

Oğuzhan Kılıç Author | from Redmi Note 9 Pro

glBAHAR
hayır, güncelleme yaptığınız için IMEI silinmez.

yanıtınız için teşekkürler, anladığım kadarıyla yeni çıkan cihazlarda bu önlem alınacak sanırım..
2021-07-06 23:10:16

Moderator

glBAHAR | from Redmi Note 9 Pro

Oğuzhan  Kılıç
yanıtınız için teşekkürler, anladığım kadarıyla yeni çıkan cihazlarda bu önlem alınacak sanırım..

fabrika çıkışı Android11 olan cihazlara illegal yolla IMEI atılamayacak, resmi kaydı yapılmış cihaz satın almak veya resmi kayıt yaptırmak gerekecek.
2021-07-06 23:31:25
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Oğuzhan Kılıç

Advanced Bunny

• Followers

2

• Threads

16

• Replies

27

299