In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs! O krok przed Tobą! Zaczynamy piątą i przedostatnią rundę!

2021-07-05 15:16:20

17,678 604

Advanced Bunny

FTULTRA | from app

Więc czekamy do 12:00 i walczymy 😋
2021-07-05 15:32:21
Reply Report

Advanced Bunny

FTULTRA | from app

Która z głównych nagród - i dlaczego właśnie ta - byłaby dla Ciebie lepsza: elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 czy zestaw zawierający oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro oraz odkurzacz ręczny Mi Handheld Vacuum Cleaner G10? Odpowiedź jest prosta odkurzacz i oczyszczacz powietrza. Uzasadnienie: Przyzwyczaiłem się do codziennych wypadów z opaską i  żona dość wyraźnie sugeruje mi, że po powrocie do domu naprawdę przydałoby się oczyszczacz powietrza! Tłumaczenie, że upał i takie tam zbytnio nie trafia do niej tak jak zapach przepoconej koszulki, ale czego człowiek nie zrobi dla swojego zdrowia i efektów wagowych o czym zdradzę w osobnym wątku w ramach głównego konkursu :)

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app
2021-07-11 05:34:28
Reply Report