In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs! O krok przed Tobą! Zaczynamy piątą i przedostatnią rundę!

2021-07-05 15:16:20

17,691 604

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

mam pytanie: to określenie "zaliczenie trzech rund" jest rozumiane jako wzięcie udziału w wyzwaniu w wyzwaniu i zrobieniu wymaganego minimum 50 tyś kroków  wraz z udzieleniem odpowiedzi na postawione pytania czy tylko jest to zarezerwowane dla tych którzy zostali wyłonieni do tej 100 uczestników  którzy mają trzy kupony?
2021-07-05 15:51:30
Reply Report

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

chrystian514
Nie zrozumie ten co nie zmienia zdania co 5 minut :D<br>
Dzisiaj marzy mi się jedno, ale kto wie co będzie jutro... ^^

kwestia co Ci się przyda w danej chwili. Jeśli masz robić porządki to odkurzacz, jeśli przy okazji czyste powietrze to w zestawie jest oczyszczacz. A jeśli masz pojechać na zakupy lub do znajomych to hulajnoga elektryczna :)
2021-07-05 17:34:32
Reply Report

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

to już piąta runda :) działamy i dokładamy :)
2021-07-05 17:44:19
Reply Report

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

_doMIno_
Walka o główną nagrodę nie jest zarezerwowana dla tych, którzy wygrali voucher. Zeby mieć szansę na gł nagrodę, trzeba prawidłowo zaliczyć 3 rundy.

ok bo miałem zagwostkę z tym. Już rozumie. Dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam
2021-07-05 17:45:33
Reply Report

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Pierwsza pąka od chłopaka :) <br>

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app
2021-07-12 05:16:53
Reply Report

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Druga paka od chłopaka:<br>

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app
2021-07-12 05:19:38
Reply Report

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

i teraz uwaga bo będzie odpowiedź na postawione pytanie, które brzmi: Która z głównych nagród? - i dlaczego właśnie ta - byłaby dla Ciebie lepsza: elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 czy zestaw zawierający oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro oraz odkurzacz ręczny Mi Handheld Vacuum Cleaner G10? - Myślę, że lepszą z głównych nagród byłby dla mnie zestaw zawierający oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro oraz odkurzacz ręczny Mi Handheld Vacuum Cleaner G10. A dlaczego? a dlatego że elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 nie motywowała by mnie do aktywności, sportu i ruchu a zwłaszcza do częstych spacerów. A tak oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro będzie stał na straży czystego powietrza w moim domu gdyż czyste powietrze to zdrowe powietrze, a odkurzacz ręczny Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 pozwoli mi na trochę ruchu w domu by posprzątać dokładnie swoje cztery ściany. Czyste powietrze i porządek to połączenie tego czego mi potrzeba.
2021-07-12 05:38:45
Reply Report
100 MLN
Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list