In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Святкуємо 500 тисяч Мі-фанів! Розіграш!

2021-06-29 22:42:26
41269 922


Привіт, 500 тисяч українських Мі-фанів!

Цього тижня сталася неймовірна подія. Тільки уявіть – нас у Mi Community Ukraine вже 500000! І ми вітаємо всіх Мі-фанів, які з нами від самого початку, хто приєднався рік чи три тому або й зовсім нещодавно.

Нас багато, але ми схожі, адже є те, що об’єднує всіх нас – цікавість та любов до бренду Xiaomi. Ми впевнені, що кожен має свою цікаву історію знайомства і з брендом, і з українським Mi Community: комусь подарували гаджет, хтось шукав відповіді на свої питання, хтось вирішив прийняти участь у конкурсі та переміг.

І ми хочемо вас почути!

Саме тому оголошуємо про початок грандіозного розіграшу!

Умови:
1. В коментарях до цієї теми напишіть свою історію* знайомства чи цікаву ситуацію, пов’язану з Mi Community Ukraine або з брендом Xiaomi, та вкажіть скільки часу ви вже з нами.
2. Впродовж чотирьох тижнів, щовівторка, ми рандомно обиратимемо одного переможця, який отримає один з чотирьох крутих подарунків.

Подарунки:
Зверніть увагу! Інформація про переможців буде публікуватиметься в цій темі.

*Від одного участника одна історія!

Любі Мі-фани, чекаємо на ваші захоплюючі розповіді!

Результати першого тижня!

Шляхом випадкового вибору Mi Smart Band 6 отримує Мі-фан з ніком @6177659965. Вітаємо переможця та чекаємо на ваші історії у коментарях, адже розіграш триває, і у вас ще є шанс приєднатися та отримати один з трьох крутих подарунків: Mi Air Purifier 2H; Mi Robot Vacuum-Mop Essential; Mi 11 Lite 5G 6+128 ГБ.
Результати другого тижня!

Шляхом випадкового вибору Mi Air Purifier 2H отримує Мі-фан з ніком @servinteatr. Вітаємо переможця та чекаємо на ваші історії у коментарях, адже розіграш триває, і у вас ще є шанс приєднатися та отримати один з двох подарунків: Mi Robot Vacuum-Mop Essential та Mi 11 Lite 5G 6+128 ГБ.
Результати третього тижня!

Шляхом випадкового вибору Mi Robot Vacuum-Mop Essential отримує Мі-фан з ніком @Петро Андрійович. Вітаємо переможця та чекаємо на ваші історії у коментарях, адже розіграш триває, і у вас ще є шанс приєднатися та отримати в подарунок:Mi 11 Lite 5G 6+128 ГБ.Результати четвертого тижня!

Шляхом випадкового вибору Mi 11 Lite 5G 6+128 ГБ отримує Мі-фан з ніком
Вітаємо переможця та вдячні всім за участь!Детальні умови конкурсу:
1. Конкурс (далі – Акція) триває з 29.06.2021 р. по 27.07.2021 р. на території України, крім зони ООС та Автономної Республіки Крим, і проводиться в Mi Community України. Щоб взяти участь в Акції, потрібно:
• В коментарях до цієї теми написати свою історію знайомства чи цікаву ситуацію, пов’язану з Mi Community Ukraine або з брендом Xiaomi
Одна людина може залишити тільки один коментар!
2. В Акції НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В Акції можуть брати участь користувачі, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даної акції.
4. Порядок визначення переможців Акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної Акції передбачені пунктом 1 цих Правил (для першого тижня – станом на 06.07.2021 р. включно, для другого тижня – станом на 13.07.2021 р. включно, для третього тижня – станом на 20.07.2021 р. включно, для четвертого тижня – станом на 27.07.2021 р. включно), буде визначено за допомогою сервісу Random впродовж п’яти робочих днів по закінченні прийому відповідей за попередній конкурсний тиждень. Результати Акції буде розміщено у присвяченій Акції темі в Mi Community. Переможцям буде додатково направлено сповіщення у приватні повідомлення Mi Community. Результат Акції є остаточним і перегляду не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцями свого права на отримання «призу».
5. За результатами Акції учасники отримують «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар за ціною 1 (одна) гривня:
• для переможця першого тижня – Mi Smart Band 6, кількість призів – 1 шт.;
• для переможця другого тижня –  Mi Air Purifier 2H, кількість призів – 1 шт.;
• для переможця третього тижня – Mi Robot Vacuum-Mop Essential, кількість призів – 1 шт.;
• для переможця четвертого тижня – Mi 11 Lite 5G 6+128 ГБ, кількість призів – 1 шт.
Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право впродовж гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продукті. Отримання рекламного призу не дає права клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару в будь-який спосіб (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент закінчення Акції подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу Акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено за зазначеними переможцем даними (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець має пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінці в соціальній мережі. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін, в порядку, передбаченому п.3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в цій Акції.
9. Організатор Акції не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення Акції.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників Акції і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови Акції можуть бути змінені за рішенням Організатора (АЛЛО).

Беручи участь в зазначеній вище Акції, учасники дають свою згоду Організатору – ТОВ «АЛЛО» – на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, – з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дають свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана учасниками. Власником наданих учасниками персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
 • Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 • Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 • На доступ до своїх персональних даних;
 • Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 • Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
 • Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 • Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
 • Відкликати згоду на обробку персональних даних;
 • Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 • На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.


2021-06-29 22:42:26
Favorites152 RateRate

Master Bunny

Alex534 | from app

#1

Почти три года назад купил себе Redmi 5. затем приобрёл телевизор от Xiaomi, набор ножей, точилку ножей. В марте этого года стал счастливым владельцем Redmi Note 10 Pro. В планах - приобретение Fimi Palm 2. Все новости от Xiaomi узнаю в Mi Community. Там же получаю ответы на возникшие вопросы. Спасибо Xiaomi и Mi Community.
2021-06-29 23:50:35

Rookie Bunny

6469696095 | from app

#2

Моя історія знайомства з продукцією xiaomi, розпочалася з виходом redmi note 5, відтоді у мене телефони лише цієї компанії)
2021-06-29 23:55:33
Invalid floor, the posts have been deleted #3

Wizard Bunny

Змея | from Redmi Note 9S

#4

Зашла в гости в регион Украина со своего старенького Redmi 3S  и понравилось у вас. Читаю новости о Xiaomi, наблюдаю за выходом новых прошивок, иногда помогаю mi-фанам советами (в чём разбираюсь сама). И так получается, что уже третий год с вами изо дня в день. Нравится у вас, хотя и не приписана к вашему региону, но для меня это не очень важно, главное понимание и взаимоуважение. . .
2021-06-29 23:58:07
Humor does not obey fate,great thoughts-often the most smiling…

Master Bunny

Tammy_85 | from Redmi 8

#5

З телефонами цього виробника мене познайомив один хлопець, навіть радив купити. Потім зустріла продукцію в сусідів, родичів, друзів, а торік нарешті купила собі. Легко вивчила, оновлюю прошивки собі, мамі, сусідці. Ними дуже зручно користуватися, легко адаптуватися
2021-06-29 23:58:34

Advanced Bunny

Nnovi | from Redmi 7

#6

познайомився з Xiaomi 3 роки тому, за рекомендацією друзів, спочатку купив power bank, бо єдине що знав про вас - що ваші power bank'и найкращі, а потім як затягнуло, тепер майже все від цієї прекрасної компанії, під назвою Xiaomi
2021-06-30 00:02:29

Rookie Bunny

6469698391 | from app

#7

Моя історія знайомства з Xiaomi, почалося з виходом фітнес браслета Mi Smart Band 5  браслет супер
2021-06-30 00:06:44

Advanced Bunny

Den_Unity | from app

#8

Я познайомився з Mi Community у 2019 році хотів узнати що це таке та захопився цим. Якось я побачив пост про зібрання Мі фанів я приїхав і ми чудово провели час за пейнтболом!
2021-06-30 00:07:37
Моя історія знайомства з продукцією xiaomi, розпочалася з покупти телефона Redmi 3s. Телефон повністю відпрацював свою вартість)) Пережив безліч перепрошивок та падіння з різної висоти на різні поверхні.
2021-06-30 00:09:04

Master Bunny

L.P | from Mi 9T

#10

Моє знайомство з компанією Xiaomi розпочалось з покупкою телефону Redmi note 2 на кінець 2015 був доволі класний девайс .З того часу з кожним роком колекція девайсів збільшувалась:навушники,павербанки,викрутки wiha,браслети і т.д. цю<br>
5 років 7 місяців
2021-06-30 00:09:35
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Dara Zhelezniak

Mi Comm team

 • Followers

  1184

 • Threads

  97

 • Replies

  12

 • Points

  708

3 Days Check-In
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Відгадай Мі-гаджет за його описом
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом.

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list