In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Za nami tydzień 26, pełen wątków i wrażeń.

2021-06-28 17:46:39
3397 9
Cześć Mili!
Kolejny tydzień rozpoczynamy i pora na kolejne podsumowanie tygodnia ubiegłego. Co się czytało, klikało i pisało na forum? Sprawdźmy!

ŚWIAT SMARTFONÓW

Redmi Note 10 – przetestowany do granic
Tydzien można powiedzieć, że rozpoczęliśmy sobie od podsumowania testów nowego Redmi Note 10. Zestawienie recenzji jest dobrym punktem wyjścia do tego, aby poznać to urządzenie jeszcze lepiej. Więcej o samych wyłonionych do testów tutaj.

A co i kto rozgrzewał RN10? Na pierwszy ogien Tomek081 w swojej konfontacji człowiek kontra maszyna wytestował jego wydajność. Więcej o tym jak Tomek rozpoznał przeciwnika tutaj, a o tym jak poradził sobie w odsłonie gamingowej tutaj oraz tutaj. Poza tym (MAXIM) wziął pod lupę funkcję dual sim oraz aparat. Akumulator z kolei zbadał $alvador w tym wątku, a AMOLED i aparat Arni7713, o czym przeczytać możecie tutaj.  

Szczegółowe podsumowanie skroiłem z kolei wlasnoręcznie.  Poza podsumowanymi przeze mnie wątkami warto zwrócić też uwagę na wątek od No_olka – test aparatu pod kątem krajobrazu zobaczycie tutaj.

Seria Mi 11 – testujemy i sprawdzamy
Ubiegły tydzień przyniósł nam również kolejne testy i recenzje flagowej serii Mi 11. Na pierwszy ogien Mi 11 lite, który został przetestowany przez dkisiala. Pozwolę sobie wrócić do poprzedniego tygodnia i wrzucę link do testów makro, które zobaczyć możecie tutaj. Po makro przyszedł czas na sprawdzenie obiektywu głównego, który również został sprawdzony przez Dianę w pięknej scenerii warszawskich atrakcji – o spacerze nad Wisłą z Mi 11 lite przeczytacie tutaj.

Płynnie przechodząc między urządzeniami – Mi 11 lite był również uczestnikiem spotkania Mi Fan Clubu Warszawa, o którym przeczytacie tutaj. Razem z Fanami z Warszawy był zarówno Mi 11 lite, jak i Mi 11 Ultra. W wątku kryjącym się pod powyższym linkiem zobaczycie jak radzi sobie zarówno lite, jak i Ultra właśnie. A oprócz tego testy Mi 11 Ultra zostały podsumowane przez Dianę w tym wątku.

A jako, że Ultra jest obecnie testowane przez większą liczbę Fanów to na forum wpadły wątki od RuraSzczecin. O Mi 11 w tej właśnie odsłonie przeczytacie w tym wątku, a dodatkowo zobaczycie lekkie porównanie z Mi 10T Pro. Tutaj z kolei powrót do jeszcze jednego wątku, o którym warto wspomnieć – test baterii Mi 11 Ultra: https://c.mi.com/thread-3748160-1-0.html

W ramach testów flagowej serii Mi 11i trafił do Sincza, aby ten przetestował aparat do granic. I tak oto zaowocowało to fajnymi wątkami fotorelacyjnymi z wykorzystaniem tegoż telefonu. Pierwsze fotki z Mi 11 zobaczycie tutaj. Tutaj z kolei przeczytacie i zobaczycie jak Mi 11i oraz Sincz odwiedzili Bazarek w Ustce.

Jak telefon radzi sobie z różnym oświetleniem i zachmurzonym niebem? Odpowiedź tutaj. A jak to śpiewał Krzysztof Krawczyk – Parostatkiem w piękny rejs (prawie) wybrał się Sincz z Mi 11 - https://c.mi.com/thread-3756614-1-0.html

MIUI 13 – pierwsze spojrzenie
Dopiero co informowaliśmy o nowej odsłonie MIUI 12.5 i harmonogramie jego wprowadzenia na naszym podwórku. Teraz z kolei Aegisson wrzucił ciekawy wątek, który prezentuje odsłonę z numerkiem 13. O tym jak MIUI 13 rzekomo ma wyglądać, co ma w sobie skrywać i jak zmieni się interfejs użytkowników przeczytacie tutaj.  

EKOSYSTEM

Planujesz wakacje? Świetnie się składa
Wakacje za pasem – niektórzy już wybyli na zasłużony odpoczynek, a niektórzy jeszcze wyczekują tego momentu. Ja niestety zaliczam się do tej drugiej grupy. I powiem Wam jedno – z ciekawością czytałem wątek sprawiony przez mojego współkompana adminowania na Mi Community. _doMIno_ skroił bardzo fajny wakacyjny poradnik ekosystemowy podpowiadąc jakie urządzenia i akcesoria warto zabrać ze sobą na wakacyjny wypad. Sprawdźcie co poleca!  

Badanie - hulajnogi elektryczne
Dział, który zajmuje się rozwijaniem hulajnóg elektrycznym zwrócić się z prośbą, aby Mi Fani dali znać jakie mają sugestie i propozycje dotyczące elektrycznych hulajnóg. Ankieta skierowana jest zarówno do wszystkich tych, którzy na tych elektrycznych dwukółkowcach poruszają się na co dzień, jak i do tych, którzy nie sa pasjonatami, ale mogą mieć cenne uwagi. Link do wątku tutaj.

KONKURSY I PROMOCJE

O krok przed Tobą!
Półmetek konkursu "O krok przed Tobą" za nami i dziś ruszamy z odsłoną numer 4. W każdej rundzie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wykonać min. 50 tys. kroków. Co rundę macie 7 dni na zrealizowanie zadania konkursowego. A jak już Wam się to uda to dajecie sobie szansę na wygraną! Po każdej rundzie 100 Mi Fanów otrzymuje voucher o wartości 219 zł! Do wygrania jest też główna nagroda. Jaka? Sprawdźcie!

1000 sklepów Mi Store – wyniki konkursu
Projekt został ogłoszony tuż po tym, gdy uruchomiono tysięczny Mi Store na świecie! Celem inicjatywy było przygotowanie fotorelacji z wizyty i zakupów produktu Xiaomi w dowolnym Mi Store w Polsce. Niby forma prosta, ale wymagała koreatywnego podejścia i prezentacji fotorelacji. Która z nich zachwyciła jury najbardziej? O tym przeczytacie w wątku od _doMIno_.

A tutaj nadmienię również, że za nami otwarcie Mi Store w Kielcach, które odbyło się w Sobotę, o czym informował przyborta tutaj link.

Smartfony Xiaomi w ataku – kolejna odsłona
W tym tygodniu informowaliśmy również o nowym zestawie promocji na Smartfony od Xiaomi. Co zostało objęte ofertą? Przede wszystkim znane i lubiane modele z serii Redmi oraz Redmi Note, m. in. Redmi Note 10, czy też Redmi Note 9 Pro. Więcej w moim wątku.

Poza tym dodam, że dziś wystartował szybki strzał na Redmi Note 10 5G, o czym informowałem z samego rana w tym wątku. Nie lada gratka dla Fanów serii RN, ale pamiętajcie - to flash sale, który trwa tylko do jutra, do 07:59.

ADMINISTRACJA

Spotkajmy się - czas wrócić do dobrych praktyk!
Niezwykle miło nam obserwować jak nasza społeczność rośnie w siłę. Nie tak dawno liczba fanów przekroczyła 100 000 a już dziś jest nas o ponad 20 000 Mi Fanów więcej. I miło czytać Wasze wątki, dzielić się z Wami ciekawymi artykułami, ale jeszcze fajniej byłoby wrócić do tradycji sprzed pandemii i spotkać się twarzą w twarz. I może nadarzyć się taka okazja już niebawem. Jeśli obostrzenia nie ulegną zmianie to planujemy spotkanie Mi Fanów już 28 sierpnia. Gdzie? Nad morzem – w Przystani Xiaomi we Władysławowie. I wiem, wiem… Nie jest to centrum Polski, ale okazja na spotkanie bardzo fajna, a okoliczności jeszcze piękniejsze. I mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami już niebawem. A tak się składa, że od dziś to równe 2 miesiące. Więcej informacji w wątku od _doMIno_.

Wzajemny szacunek i kultura słowa to podstawy sprawnie działającej społeczności

Jak to napisał Vergiliusz: "Forum to społeczność ludzi dzielących się wiedzą, spostrzeżeniami, uwagami no i problemami. Nie każdy musi być erudytą i mieć talent do pisania niczym mistrz Kochanowski czy Sienkiewicz ale to nie oznacza iż taka osoba nie ma prawa do swojego zdania."
To co niezwykle ważne to dbanie o wzajemny szacunek i kulturę słowa. Chcemy, aby nasza społeczność była otwarta na wszelkiego rodzaju dyskusje i wymianę zdan, ale stawiamy nacisk, aby zawsze odbywało się to w zgodzie z kulturą i dobrym obyczajem. O zasadach na forum napisał moderator Vergiliusz i zapraszamy Was do przeczytania jego wątku. Warto dla dobra nas wszystkich. :)

Rate

Number of participants 1 Experience +3 Pack Reason

View Rating Log

2021-06-28 17:46:39
Favorites10 RateRate

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Dzięki, dodane do ulubionych :)
2021-06-28 18:01:36
ale mi 11-stek jeździ po Polsce . Super :)
2021-06-28 18:20:07
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Mi Foto Team

Sincz | from app

Dzieje się i będzie więcej 🙂 Dziękuje, za wymienienie mnie. Pozdrawiam 🙂
2021-06-28 21:30:00
Sincz
Dzieje się i będzie więcej 🙂 Dziękuje, za wymienienie mnie. Pozdrawiam 🙂

Ano należało się Jarku... Świetną prac3robisz :-). Bardzo eleganckie podsumowanie :-).
2021-06-28 22:41:33
RuraSzczecin odpowiada, dnia 2021-06-28 16:41:33
Ano należało się Jarku... Świetną prac3robisz :-). Bardzo eleganckie podsumowanie :-).

Dziękuje Pawełku :-)
2021-06-28 22:53:09
Sincz
Dziękuje Pawełku :-)

Ależ mi nie masz za co! Sobie! Dziękuj :-).
2021-06-28 22:56:16
RuraSzczecin odpowiada, dnia 2021-06-28 16:56:16
Ależ mi nie masz za co! Sobie! Dziękuj :-).

Spróbuje ;-) Będę ćwiczył :-) hahaha
2021-06-28 23:24:31

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

Fajne podsumowanie. Otwarcie Wasze go salonu w Kielcach było super. Fajnie ze przybyliście do krainy scyzoryków i Czarownic. Wyczarujemy za Xaiomi zdobędzie fotel lidera w sprzedaży smartfonów na świecie :)
2021-06-29 03:08:22

Master Bunny

Sławek tbg | from app

Dzięki.
2021-06-29 22:14:38
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

lewqos

Admin

• Followers

420

• Threads