In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs! O krok przed Tobą! Czas na trzecią rundę!

2021-06-21 16:36:50

22,148 400

Rookie Bunny

MalaAnais | from app

W pierwszej rundzie brakło korków, w drugiej jeszcze wczoraj przed godziną 23 dreptałam by dobić do 50tys, więc mam nadzieję, że w trzeciej rundzie na spokojnie wychodzę kroki przed niedzielą :)
2021-06-21 18:57:57
Reply Report

Rookie Bunny

MalaAnais | from app

chrystian514
Ja w tym tygodniu urlopuję się nad morzem, pogoda sprzyja, ale za to nie sprzyja chodzeniu - bardziej wylegiwaniu się :D

za to ja zawsze będąc na urlopie nad morzem potrafię wychodzić w ciągu dnia dwa razy tyle niż zwykle :p
2021-06-21 19:03:14
Reply Report

Rookie Bunny

MalaAnais | from app

Z zasady lubię spacerować, bo spacer sprawia że mogę spędzić czas sama ze sobą i swoimi myślami. Podczas spacerowania wpadam nie raz na ciekawe pomysły. Jednym z nich jest przejście na zdrowszy tryb życia. Zaplanowałam sobie, że będę więcej się ruszać i zdrowiej odżywiać. Niedługo moje urodziny na które mam zamiar sprezentować sobie opaskę Mi Band 6 by móc lepiej monitorować swoją aktywność :)

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app
2021-06-27 00:31:17
Reply Report