In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs! O krok przed Tobą! Czas na trzecią rundę!

2021-06-21 16:36:50

22,142 400
Kolejny tydzień, w którym wyrzucanie śmieci zajmuje mi minimum 5 kilometrów :) Z pracy też się wróci trasą widokową.
2021-06-21 19:44:04
Reply Report

Advanced Bunny

DundeeDan | from app

Pewnego sobotniego przedpołudnia zostałem wysłany z misją zrobienia zakupów na obiad. Wybrałem się na spacer bardzo okrężną trasą, bo miałem bardzo ważny dylemat do rozchodzenia. Ostatecznie, przemierzając pokrętne ścieżki za i przeciw, kupiłem absolutnie wszystko do zrobienia ogórkowej według rodzinnego przepisu i pierścionek zaręczynowy. Zupa była tak dobra, że powiedziała: "Tak". Wiele minęło nam wspólnych obiadów i spacerów od tamtego dnia i żaden pomysł, na który wpadłem, nie był równie dobry. I nie mówię tu o ogórkowej

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app