In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs! O krok przed Tobą! Czas na trzecią rundę!

2021-06-21 16:36:50

22,141 400

Advanced Bunny

chrystian514 | from app

Ja w tym tygodniu urlopuję się nad morzem, pogoda sprzyja, ale za to nie sprzyja chodzeniu - bardziej wylegiwaniu się :D
2021-06-21 18:55:47
Reply Report

Advanced Bunny

chrystian514 | from app

MalaAnais
za to ja zawsze będąc na urlopie nad morzem potrafię wychodzić w ciągu dnia dwa razy tyle niż zwykle :p

Potwierdzam, faktycznie nad morzem chodzę o wiele więcej niż zwykle :) 3 etap wychodzony ^^
2021-06-25 02:21:12
Reply Report

Advanced Bunny

chrystian514 | from app

Morze sprzyja jednak chodzeniu :) do końca tygodnia chyba zrobię drugie tyle haha, ale wrzucam screeny na 50500 kroków ^^<br>
Co do odpowiedzi na pytanie... Pomysłów tych pewnie było bez liku i ciężko tu wybrać najlepszy, ale może przedstawię jeden z lepszych, który zakończył się... Jak to zwykle bywa inaczej niż by tego człowiek chciał :D
Wpadłem kiedyś na super pomysł zrobienia pysznej kolacji małżonce, ponieważ wracała z podróży służbowej. Nastałem się w kuchni, upocony, zawalony przepisami, poradnikami itd. Małżonka wieczorem przychodzi do domu, widzi zastawiony stół i krzyczy od progu że spokojnie, wpadła jeszcze po drodze do rodziców i zjadła u nich kolację...<br>
No cóż, zjeść musiałem sam, a następnego dnia wyjść pobiegać, żeby spalić brzuszek i ochłonąć po tym dniu haha :D

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app