In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs! O krok przed Tobą! Czas na trzecią rundę!

2021-06-21 16:36:50

21,490 400

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

No to startujemy po zdrowie w kolejnej rundzie :-)
2021-06-21 17:11:56
Reply Report

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Arek M.
To jest pewne info?

Tak. Nie można łączyć kuponów.
2021-06-23 21:07:06
Reply Report

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

RuraSzczecin
Dobra. Nie chcąc psuć bastroju... Trafił mnie szlag... To, że zapisywało dystanse a nie zapisywała kroków apka (MiFit +MB4) to jakoś przyjołem do siebie i dochodziłem co brakowało w pierwszym tygodniu i wyszło troszeczkę więcej niż "na styk"... Później tydzień działało... Za to dzisiaj zaczęło rozłączać w trakcie spaceru, nie chciało łączyć i takie tam... A na koniec się okazało, że przeszedłem pobad 18 kilometrów, a potrzebiwałem na to 14 tysięcy kroków... Gdzie chwilę wcześniej pokazywał Band, że przeszedłem 26 prawie tysięcy... I jeszcze trasy brak na mapie... A qrrr.. jutro nie mogę chodzić, a w piątek rano mam drugą dawkę, a po tym jak Magdelia umuerała po swojej i ja miałem cyrk po pierwszej, to raczej nie dochodzę chyba... A jak jeszcze raz mi odwinie numer z krokami, to chyba całkiem mnie sczyści. Pierwszy z dzisiaj, a drugi przykład przejścia, gdzie jest odległość, a nie ma kroków...

Podczas tego drugiego spaceru stąpałeś tak lekko po ziemi, że kroków Ci nie policzył. A tak na prawdę to można się nieźle wkurzyć :-(
2021-06-24 03:23:52
Reply Report

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Mój najlepszy pomysł podczas chodzenia? To pomysł, by zadbać o swoje zdrowie i w końcu rzucić palenie, które powodowało u mnie bardzo duże kłopoty z kondycją fizyczną. Pomysł był przedni, ale gorzej było z jego wykonaniem. Od pomysłu do realizacji minęło sporo czasu. Dostałem od losu ostrzeżenie i w końcu się udało. Od ponad miesiąca już nie palę. Krótko, ale już wiem, że do tego nie wrócę.

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app