In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note Serisi

[] Resimlerde Renk Bozukluğu

2021-06-16 22:50:01
291 4
Merhaba Redmi 9c serisi kullanıcısıyım telefonu yaklaşık 4 gün önce aldım telefonu karannik modda kullanırken bazen Instagram da bazen ise başka uygulamalarda fotoğraflarin rengi bozuluyor ve patlak siyah beyaz renge dönüşüyor fotoğraflarda rahatça görebilirsiniz bu telefondan dolayı mı yoksa başka bir şeyden dolayı mı acaba ?
2021-06-16 22:50:01
Favorites RateRate

Moderator

glBAHAR | from Redmi Note 9 Pro

her uygulama karanlık moda uygun değildir. ayarlar/ekran/daha fazla
karanlık mod seçeneği/tekli uygulamalar/sorun yaşadığınız uygulamayı deaktif yapın
2021-06-16 23:04:30

Rookie Bunny

6463109982 Author | from app

Twitter karanlık moda uygun bir uygulama daha önceki telefonumda hep karanlık mod ile kullandım keza kullanan bir sürü de arkadaşım var Twitter'da da böyle sıkıntılar çıkartıyor bazen
2021-06-17 00:00:30

Moderator

Franticc | from Redmi Note 7

6463109982
Twitter karanlık moda uygun bir uygulama daha önceki telefonumda hep karanlık mod ile kullandım keza kullanan bir sürü de arkadaşım var Twitter'da da böyle sıkıntılar çıkartıyor bazen

Hocam Bahar Hanım'in Dediğini Uygularsanız Sorun Kalmayacak
2021-06-17 00:58:57

Master Bunny

Hacker7824 | from Redmi Note 8

6463109982

Twitter'ın karanlık modu olabilir, ama sorun çıkarmasının sebebi aydınlık modun renklerini değiştirerek karanlık yapmaya çalışması. Ve bu özellik bildiğim kadarıyla sadece miuide olduğu için diğer telefonlarda olmuyor. Daha fazla karanlık mod seçeneğinde tekli uygulamalardan twitteri kapatın. Sonra Twitter uygulamasına girin. Karanlık moddaki hataların düzelmesi gerekiyor. Eğer aydınlık moda geçmişse Twitter uygulamasının içindeki ayarlardan temasını hep açık, hep koyu ya da sistem varsayılan olarak ayarlayabilirsiniz. Ben whatsappla örnek göstereyim, WhatsApp karanlık moda uyumlu ama açık moddayken karanlık moda zorlanirsa renk hataları oluşuyor. Bu özelliği kapatıp WhatsApp içi ayarlardan karanlık modu seçilirse sorun kalmıyor.
2021-06-17 13:50:37
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6463109982

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

2

• Replies

5

25