In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Serisi

[Soru-Cevap] Bildirim ses seviyesini zil ses seviyesinden ayırma

2021-06-15 06:35:12
237 9
İlk defa bir Xiaomi cihaz kullanıyorum ve bildirim ses seviyesiyle zil sesi seviyesini farklı düzeylerde tutmak istiyorum. Örneğin bildirim sesini daha kısık, zil sesiniyse yüksek tonda. Bunu nasıl ayarlayabilirim? Ya da ayarlanabiliyor mu:)
2021-06-15 06:35:12
Favorites1 RateRate

Mi Gaming Team

Enes Eski | from Redmi 8

ses yardımcısı ile uygulamalar arası sesi ayırabiliyorsunuz ama zil ile bildirimi ayırıyor mu bilmiyorum bir deneyin isterseniz
2021-06-15 14:52:27

Advanced Bunny

eren emekçi Author | from app

Enes Eski
ses yardımcısı ile uygulamalar arası sesi ayırabiliyorsunuz ama zil ile bildirimi ayırıyor mu bilmiyorum bir deneyin isterseniz

Yok maalesef olmuyor
2021-06-15 15:37:41

Master Bunny

antdeswarga | from Redmi Note 8

eren emekçi
Yok maalesef olmuyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tombayley.volumepanel bu programda bazı ses kontrol çubuğu temalarında zil sesi ve bildirim sesi ayrılabiliyor sanırım.
2021-06-15 16:00:50

Advanced Bunny

antdeswarga
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tombayley.volumepanel bu programda bazı ses kontrol çubuğu temalarında zil sesi ve bildirim sesi ayrılabiliyor sanırım.

Evet, dediğiniz gibi bu uygulamadan bahsettiğim ayarı yapabildim fakat keşke MIUI'da da bu ayar yapılabilse de 3. taraf yazılımlarla uğraşmasak:)
2021-06-15 16:14:08

Master Bunny

antdeswarga | from Redmi Note 8

eren emekçi
Evet, dediğiniz gibi bu uygulamadan bahsettiğim ayarı yapabildim fakat keşke MIUI'da da bu ayar yapılabilse de 3. taraf yazılımlarla uğraşmasak:)

Keşke :)
2021-06-15 16:55:13

Moderator

glBAHAR | from Redmi Note 9 Pro

eren emekçi

bu özelliğe ihtiyaç duyuyorsanız hizmetler geri bildirim uygulaması ile geliştirici ekibe öneri sunabilirsiniz, mutlaka dikkate alınacaktır
2021-06-15 17:06:17

Advanced Bunny

glBAHAR
bu özelliğe ihtiyaç duyuyorsanız hizmetler geri bildirim uygulaması ile geliştirici ekibe öneri sunabilirsiniz, mutlaka dikkate alınacaktır

Daha önce de bir sorun geri bildiriminde bulunmuştum ama kaç gün oldu, ben sorunu çözdüm fakat hala geri dönüş yapılmadı:) Yine de ben bahsettiğim ses ayarı konusunda bir öneri yaptım. Umarım dikkate alır ve bir düzenleme yaparlar.
2021-06-15 17:30:42

Pro Bunny

ahmtax | from Mi Note 10 Lite

Bende Samsung'tan geçtim çok garip gelmişti ikisinin ortak olması geri bildirimde bulundum ama sanmıyorum yapacaklarını.
2021-06-15 20:43:11

Advanced Bunny

ahmtax
Bende Samsung'tan geçtim çok garip gelmişti ikisinin ortak olması geri bildirimde bulundum ama sanmıyorum yapacaklarını.

Aynı şekilde ben de Samsung'tan geçtim bana da garip geldi. Ben de düzelteceklerini zannetmiyorum:)
2021-06-15 20:56:16
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

eren emekçi

Advanced Bunny

• Followers

0

• Threads

5

• Replies

33

180