In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Tydzień #24 - czym żyło Mi Community?

2021-06-14 18:14:02
1934 5
Hej Mili!

Mija kolejne siedem dni z życia naszego forum! Po raz kolejny dziwię się, że ten czas tak szybko leci. No ale nic - co działo się przez ostatni tydzień na naszym forum? :)

ŚWIAT SMARTFONÓW

Redmi Note 10 Pro – jak się sprawdził u Diany?
Z świeżutenką jak bułeczki recenzją przyszła w ubiegłym tygodniu Diana. W niedzielny wieczór na forum pojawiła się obszerna recenzja 10 z dopiskiem Pro. Co znajduje się w pudełku? Jaki jest jego design? Jak sprawuje się wyświetlacz, wydajność, bateria? Jakie zdjęcia robi? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie w tym tekście, od dkisiala. Polecamy gorąco!

Testujemy i testerów szukamy! Kto chętny?
Ach… ostatnio trochę tych testerów poszukiwaliśmy. Ostatnimi czasy wyłoniliśmy 3 Mi Fanów, którzy na testy otrzymają Mi 11 Ultra – i my również ostrzymy sobie zęby na te testy, bo czujemy głód Mi Fanowskich recenzji dot. tego modelu!

A jakby tego było mało to w ubiegłym tygodniu, mój współtowarzysz Mi-Podróży i drugi Admin _doMIno_ ogłosił rekrutację na testera Redmi Note 10 5G. Jeżeli czujesz, że sprawdzenie do granic możliwości średniopółkowego Mistrza Wydajności to zadanie dla Ciebie to koniecznie zajrzyj do tego tematu.

Mi 10T Pro i podróże małe i duże.
Przeglądając tematy z tygodnia poprzedniego zauważyłem znacząco liczbę foto-relacji wykonanych z ręki… tfu… z telefonu Mi 10T Pro. Przypadek? Nie sądzę! Dlatego też zapraszam Was do zajrzenia w kilka wątków, w których obiektyw tegoż smartfona został wykorzystany w sposób ponadprzeciętny.  RuraSzczecin chcąc nadrobić trochę kroków zdecydował się wybrać na spacer po Szczecinie. Teraz każdy z nas może udać się na ten spacer razem z nim. Jeżeli nigdy nie byliście w Szczecinie to zapraszam Was na szybkie tournée po mieście!

A jak mowa o miejscach pięknych, widokach zapadających w pamięć i zdjęciach, które to piękno uchwycają to zapraszam do wątku autostwa pawelt. Widok z Zamku Lubelskiego uchwycony przez Mi 10T Pro daje radę, oj daje!

A dzisiaj z samego rana wpadł również świeży temat z Mi 10T Pro od andzik359 – dzikie Bieszczady, okolice doliny rzeki San. Po prostu spradźte fotki!  Aż chciałoby się, jak to mawiał klasyk, rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady.

Bonusik - co prawda nie modelem Pro, a Mi 10T, ale wątek z pięknymi zdjęciami dodał również Sincz i do tego wątku również Was zapraszam.   

Stream POCO i ESL Polska
A jeżeli chcecie dowiedzieć się jak najnowsze telefony POCO – Poco F3 oraz POCO X3 Pro - sprawują się w rękach doświadczonych graczy - influencerów gamingowych oraz co do powiedzenia w tym temacie mają specjaliści od najnowszych technologii to koniecznie wbijajcie na dzisiejszy stream o godzinie 18:00. Dla uczestników streamu przygotowano również małe niespodzianki!  https://c.mi.com/thread-3739783-1-0.html

EKOSYSTEMOWE URZĄDZENIA

Najpopularniejsze wśród Mi Fanów
Takie badania i wątki, mówiąc kolokwialnie, strasznie mnie jarają. Niesamowicie dowiedzieć się, które z produktów przypadają Wam do gustu najbardziej. Jeszcze bardziej jara mnie jak okazuje się, że łączy nas tak wiele! Przedstawiamy wyniki krótkiego badania, w którym odpowiedzieliśmy sobie na pytanie „Które produkty Xiaomi – Twoim zdaniem – powinny być w każdym mieszkaniu”. Wątek z podsumowaniem badania poczynił _doMIno_. Więcej tutaj.

Mi Band po miesiącu
Pod koniec marca na rynku ukazał się Mi Band 6, czyli najnowsza opaska sportowa od Xiaomi. Jedną z osób, które używają opaski jest
PapierowaZyrafa – robi to od ponad miesiąca. Wiele osób szuka odpowiedzi na to jedno, zasadnicze pytanie – jak radzi sobie najnowsza opaska od Xiaomi? A odpowiedź (lub podpowiedź) znajdziecie w tym wątku. A jeżeli mowa o Mi Band 6 to z wątek z ciekawostką wrzucił przybort. Xiaomi ogłosiło, że nowa opaska jest równie popularna co jej porzednie wersje i rozeszła się w nakładzie ponad 3 mln sztuk w zaledwie dwa miesiące. Więcej w tym wątku.

Nie daleko pada... odkurzacz od zdrowia? G10 do zgarnięcia, a sprzątanie zawsze spoko!
Pod takim nieco dziwnym tytułem wrzuciłem swój wątek, w którym łączę odkurzacznie, konkurs, mojego Psa – Chałkę oraz creme de la crème, czyli zestawienie recenzji odkurzaczy, które w ostatnim czasie pojawiły się na forum. I wiem, wiem – dziwnie to brzmi. Pewnie nieco rozlegle. Ale uwierzcie. Warto zajrzeć w ten wątek.  Poleca, lewqos.  Zestawienie recenzji odkurzaczy (i wiele więcej) znajdziecie tutaj

PROMOCJE I KONKURSY

O krok przed Tobą
Konkurs O Krok przed Tobą trwa w najlepsze. Co tydzień w poniedziałek o godz. 12:00 rusza nowa runda. Do niedzieli należy zarejestrować w trybie treningu min. 50 tys. kroków i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe, które publikujemy w wątkach konkursowych. Aplikacja, której użyjecie do zarejestrowania kroków może być dowolna, ale musi pokazywać następujące dane: kroki, czas i data treningu, pokonany dystans i spalone kalorie. Odpowiedź i zrzuty dodajecie do końca niedzieli. Każdego tygodnia do stu Mi Fanów może zgarnąć vouchery. Kto pokonał sześć rund i przygotował wątek, w którym dzieli się receptą na zdrowe życie z pomocą dowolnego urządzenia Xiaomi ma szansę na główną nagrodę. Jaką? Więcej tutaj!

ADMINISTRACJA

Nowy członek Mi Foto
Jest nam niezmiernie miło przekazać, razem z Dianą, świetną wiadomość. Nasz Mi Foto Team zyskał nowego członka – Broda79 dołącza do zespołu z niesamowitym doświadczeniem w obszarze Fotografii. Jeżeli widzieliście jego zdjęcia to już dobrze wiecie co potrafi. Jeżeli jakoś Wam umknęły, to czas to nadrobić! Więcej w wątku od Diany, a od nas dla @Broda79 – świetna wiadomość! Gratulujemy i dzięki wielkie za Twój wkład!

Ale z Ciebie numer!
Znacie to uczucie jak zerkacie na nich, widzicie numerki i od razu kojarzycie kim jest ten użytkownik? No właśnie – ja też nie za bardzo. Dlatego zachęcamy wszystkich użytkowników, którzy posługują się numerkowym Nickiem, aby go spersonalizować. Jakie korzyści niesie ze sobą ta, wydawać by się mogło mało zmiana? Dowiecie się o tym w wątku _doMIno_, o tutaj.

Szukasz pracy na wakacje nad morzem?
Na koniec przypomnienie oferty pracy na lato. Od lipca do sierpnia wzdłuż polskiego morza będzie podróżować Xiaomi Przystań. Przystań, czyli miejsce z produktami Xiaomi, konkursami i animacjami będzie znajdowało się na plaży. Jeżeli jesteście zainteresowani pracą, zajrzyjcie do tego wątku. Znajdziecie tam wszystkie najważniejsze szczegóły oferty oraz adres email, na który należy wysyłać aplikacje.

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2021-06-14 18:14:02
Favorites11 RateRate

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

I kolejne podsumowanie ląduje w ulubionych :-)
2021-06-14 18:25:16
za szybko te tygodnie lecą :)
2021-06-14 20:33:03
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
Oj działo się... Działo... Dziękuję za wspominkę :-).
2021-06-15 05:17:37
Szybko Mija tydzień, za tygodniem :-) I sporo się dzieje na Forum, jak i w życiu Osobistym.
Dziękuje, za Miłe słowa.
Pozdrawiam.
2021-06-15 13:16:22
Przydatne podsumowanie.
2021-06-15 13:48:04
Witam i słowo zostawię.
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

lewqos

Admin

• Followers

422