In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs! O krok przed Tobą! Runda 2. trwa do niedzieli!

2021-06-14 17:27:56

20,862 395

Advanced Bunny

Maciej2515 | from app

Pewnie, zaraz z psem na spacer idę
2021-06-14 18:31:20
Reply Report

Advanced Bunny

Maciej2515 | from app

Pytanie konkursowe:
Oczywiście, Mi Banda 6 połączyłbym ze swoim aktualnym telefonem - Redmi Note 9 Pro. Jak na swoją cenę jest to bardzo dobry telefon, robi ładne zdjęcia i długo trzyma na baterii. Jak dla mnie jest zdecydowanie wystarczający i nie miałbym zamiaru połączyć Mi Banda 6 z innym telefonem (chyba, że nastąpiła by nagła zmiana telefonu na inny, ale oczyścić z serii Xiaomi ;) A wówczas chciałbym z Mi11 Ultra, a co! Takie cacko mieć to by było fajnie :D ). No i sam telefon polecam ;)<br><br>
Wogóle zauważyłem, że kalorie chyba mi się nie spalają xD W pocie czoła biegam w pracy po magazynie (w czwartek 48 tys. kroków personal best!!) i nic :P No chyba że na moją wagę delikatnie mówiąc "piórkową" tak to liczy xd

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app

from app