In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Pytania i odpowiedzi] Problemy z Redmi Note 8

2021-06-10 20:24:35
360 3
Witam. Czy na forum jest osoba która ma redmi note 8? Od jakiegoś czasu ciągle pojawiają się z tym modelem problemy. A to nie działa internet czy to wifi i z sieci komórkowej. A to jest problem z blokowaniem się ekranu podczas rozmowy telefonicznej. Mimo że mam włączoną ta funkcję to telefon sam się odblokowuje podczas rozmowy. Ostatnio pojawił się problem z aplikacją aparatu. Zdjęcia wychodzą źle, bardzo brzydkie, rozmazanea kolory są bardzo przekłamane. Np robiąc komuś zdjęcie kto ma włosy koloru jasnybbrąz na zdjęciu wychodzą żółte i rozmazane. Często dany fotografowany obiekt wychodzi rozmazany mimo robienia zdjęcia normalnym trybem. Często też nie działa robienie zdjęcia, mimo dotykania przycisku zdjęcie nie robi się.
Często też telefon się zawiesza i pojawia się czarny ekran.
Czy ktoś ma podobme problemy?
Będę chciała go reklamować. I teraz pytanie czy mogę żądać zwrotu pieniedzy z powodu niezgodności produktu z tym co pisze producent?
2021-06-10 20:24:35
Favorites RateRate

Pro Bunny

AK-203984929484 | from app

miałeś pecha, dziwne rzeczy, jakby był sprawny to tak by nie było. Raczej możesz reklamować ale z wadą fabryczną. Jedno pytanie, czy coś majstrowałeś przy telefonie (oprogramowanie, wgrywanie coś itp.)?
2021-06-10 20:57:16

Advanced Bunny

6176343600 Author | from app

Nic takiego nie miało miejsca. Jedynie normalne aplikacje typu pogoda itp. <br>
Reklamować w sklepie, w którym został kupiony czy wysyłać do serwisu? I można żądać zwrotu gotówki?
2021-06-10 22:03:38

Pro Bunny

AK-203984929484 | from app

6176343600
Nic takiego nie miało miejsca. Jedynie normalne aplikacje typu pogoda itp. &lt;br&gt;
Reklamować w sklepie, w którym został kupiony czy wysyłać do serwisu? I można żądać zwrotu gotówki?

to już się sam dowiedz
2021-06-11 21:30:00
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6176343600

Advanced Bunny

• Followers

0

• Threads

16

• Replies

29